Přistižena! Česká televize usvědčila sama sebe ze šíření lží a dezinformací: “Na chřipku zemřelo 4x víc lidí než na koronavirus!” VIDEO jako důkaz.

Česká televize, Události. Moderátor straší lidí, jako každý den posledních sedm měsíců, počtem mrtvých – jsou jich hromady! “Výrazný nárůst lidí, kteří zemřeli s koronavirem. Už je jich 1045!” Diváci se hroutí a očima prosí o ránu z milosti.
Jenže: Ve stejném pořadu, jen o pár minut později, říká moderátorka: “Během poslední chřipkové sezóny, která trvala sedm týdnů, zemřelo s chřipkou 1 500 lidí.”

COŽE? Česká televize nechtěně usvědčila sama sebe ze šíření lží a dezinformací. A hned se nabízí otázka: Kde berou tu drzost? Jak si mohou dovolit ohlupovat národ, děsit staré lidi, rozdělovat společnost a šířit nenávist? Že jim není hanba!


Česká televize, která už takřka osm měsíců děsí občany apokalyptickými obrazy s hromadami mrtvol s cejchem “koronavirus” na čelech, usvědčila sama sebe z podvodu.

Volně ke stažení! Stáhněte, sdílejte, šířte!

Redakci Arfa.cz okamžitě po odvysílání informace o počtu obětí koronaviru a chřipky kontaktovali rozzlobení čtenáři, co to má jako znamenat.


Během sedmi týdnů v sezoně 2019/20 zemře “v souvislosti s chřipkou” 1 500 lidí. Žádná karanténa, žádný lockdown, roušky v té době vidíme na nanejvýš na pár pomatených turistech z Japonska.


A pak – jen několik týdnů později – a po dobu osmi měsíců – zemře 1 045 lidí “v souvislosti s koronavirem”.

Za osm měsíců “s koronavirem” 1 045, za cca dva měsíce “s chřipkou” 1 500. To je více než 4x tolik!


loading…

Jak je tedy možné, že na přelomu roku vláda nevyhlásila kvůli obětem chřipky Nouzový stav? Proč se nevyhlašovaly karantény? Proč vláda nezavřela školy, hospody, muzea, stadiony, nákupní centra, když umírali lidé?


Proč se seniorům neposílaly poštou roušky? Proč se nezavírala ekonomika? Proč vláda s klidem nechala chřipkou nakazit skoro jeden a čtvrt milionu českých občanů a žádné karanténní opatření nebylo potřeba?


loading…

Víte, jaká je odpověď?

Protože není žádná pandemie. Celé je to obludný podvod chrlený médii v čele s Českou televizí. Důvodů je několik – od restartu světové ekonomiky, přes zbabělost zúčastněných politiků – po bilionový obchod s vakcínami.


Vláda to ví, média to ví a přece dělají z lidí hlupáky – a to navíc mimořádně cynickým a odpudivým způsobem. Tady omluva stačit nebude. V ideálním světě by měli jít do vězení všichni, kdo se na této obludné mega-iluzi podíleli.

A to na hodně dlouho.


Zdroj: Česká televize, Událostí 11. 10.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh