“Zabijeme policajty! Zabijeme soudce!” Chvíle před bitvou. Squatový dům ANTIFA v Berlíně obklíčen policií. Extremisté formují šiky. Žhavá česká stopa Pitátské strany

Německé úřady vystěhovaly 40 levicových radikálů z squatového domu Liebig 34, který byl po celá desetiletí okupován vyšinutými extremisty. Tato skupina byla mimo jiné napojena na českou Pirátskou stranu. V budově byla centrála militantního hnutí ANTIFA, s níž sympatizuje předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Extremisté z domu na rohu Liebigstrasse 34 chtějí změnit společnost na matriarchát a žít v komunách. Pořádají kurzy pro změny pohlaví, mají nábory mezi velmi mladými lidmi, skoro ještě dětmi. Revoluce prý proběhne násilím – vyhozením bank do vzduchu.


Policie vyvádí komunitní dívku

Na místo šinu se vypravil TV štáb portálu Infowars, který je v USA pod tlakem cenzury a restrikcí. ANTIFA má během probíhajících nepokojů v USA na svědomí desítky lidských životů.


Český rodák Petr Bystroň, který je poslancem v Německu za AfD vysvětluje, že v hlavním městě bylo rozmístěno 2500 důstojníků, aby zmírnili násilné nepokoje Antifa, který na víkend odvetného chaosu svolal posily z celé Evropy.


loading…


Petr Bystroň komentuje situaci pro Infowars

“Tohle je historický den, kdy policie pop třiceti letech konečně vyvedla 50 lidí z tohoto domu. Ti lidé ho nezákonně 30 let okupovali,” říká Petr Bystroň.


“Za normálních okolností by stačilo 60 policistů, ale my tu máme masivní policejní přítomnost 2,5 tisíce lidí. Tito levicoví extremisté stále demonstrují nedaleko domu, Říkají, že si vezmou dům zpátky.”loading…

Takhle to vypadá uvnitř: Ukradená kola

Takhle to vypadá uvnitř: Kuchyň

“Nevíme, jak dlouho tady budou. Tolik policistů je tu, protože se sem sjeli extremisté z celé Evropy. Hrozí, že budou bojovat, že napadanou policii, soudce, soudní budovy… Očekávají se prudké střety v příštích dnes. Berlín je v ohrožení,” říká Petr Bystroň.

Zdroj: Infowars


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh