“Nová, horší totalita!” volalo deset tisíc lidí na demonstraci 17. listopadu. “Pandemie covid je podvod!” “Nejsme jako ovce!” Českou televizi hlídala černá opice.

Blokáda České televize fanatiky levicové liberální demokracie budiž symbolem 17. listopadu 2020. Kolona desítek zaparkovaných aut, která bránila občanům vyjádřit protest proti propagandě, kterou dle jejich názoru Česká televize šíří.
Václavské náměstí 17. listopadu (TV Raptor)

Před Českou televizí. Franta Kubásek, Incorrect.

Česká republika se propadá stále hlouběji do marasmu nové covid-reality a Česká televize na tom má zásadní podíl, když denně šíří lživé informace o neexistující pandemii. Demonstrace před touto veřejnoprávní institucí, kterou si zprivatizovala hrstka fanatických zaměstnanců, tak kvůli autům nebylo možná.


Zaujal jeden z objednaných transparentů, na kterém byla černá opice, který je prý horší, než hlídací pes.


Václavské náměstí

Cynický transparent před Českou televizí

Když skupina najatých levicových aktivistů roztáhla transparent s nápisem: “Veřejnoprávní média teď: Vyvážená žurnalistika, dozor nad politiky“, naskočila pamětníkům 17. listopadu husí kůže. Nápis na transparentu je stejná lež, jako bývaly hesla na transparentech v dobách před převratem.


Nejen pamětníkům naskočila husí kůže. Situace dnes je totiž horší než tehdy. Média hlavního proudu jsou jako jedno velké Rudé právo, a to bez výjimky. Lži o počtech demonstrantů, jejich označování za jakési nezodpovědné pomatence – stejné jako tehdy, jen horší, protože – zatímco tehdy jsme viděli konec jedné, dnes jsme účastníky začátku jiné, mnohem drsnější.


loading…

Nová normalita

Nový světových řád se dere k moci a není, co by ho zastavilo – kromě masových protestů, nepokojů a vzdoru. Zde se ukazuje ubohost aktivit jako Milion chvilek – které jsou pomocí sociálních sítí schopny svolat 200 tisíc lidí na shromáždění bez obsahu. Nyní, kdy opravdu jde o něco podstatného, ulpívá i na jakémkoli dalším protestu stigma “milionové” prázdnoty.


Rok 1989 byl jakýmsi divadelním ukončením jedné éry. Tehdy se nesmělo cestovat, urážet vládní a stranické představitele, soukromě podnikat a za každým rohem číhal estébák. Dnes je situace mnohem horší. Nesmí se skoro nic a Velký bratr se mezitím vyvinul do zrůdné dokonalosti.


loading…

Starý světový řád skončí v okamžiku, kdy lidé bez očkování a testování budou lidmi bez práv, nebo s omezenými právy na pohyb, na zaměstnání, na cestování, shromažďování atd. Lidé bez očkování nebudou smět opustit byt, a když to udělají, okamžitě je zatknou.


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”

Cesta ven? Jedině, když…

“Není žádný covid-19. Je jen nový test,” říká vizionář David Icke. Jenže: Lež, které je naší novou realitou, je tak velká, že se stala uvěřitelnou a velká část společnosti ji přijala za vlastí. Globální past je připravena sklapnout – a mnohé nasvědčuje tomu, že už se tak stalo.


Je nový ekonomický model, jehož podstata tkví již pozapomenutém polpotovském modelu “zrušení peněz.” Státy jsou zadluženy jako nikdy v historii, gigantické dluhy nebudou nikdy splaceny, zůstane pouze podřízená vazba a závislost obyvatel na vakcínách – i kdyby to mělo být placebo.


Politici jednotlivých zemí ze strachu, že půjdou od koryta, nenašli odvahu říci: “Není žádná pandemie.” Teď už není cesty zpět – kromě jediné a tou je občanská neposlušnost.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh