Očkování násilím: Povinná vakcinace proti koronaviru zrušena v Dánsku po devíti dnech protestů, ale… Stát má mnoho způsobů, jak “neposlušné” donutit. Například silou, nebo odebrání “výhod”. Brzy i u nás, míní experti.

Zákon, který by poskytl dánskému státu pravomoc násilně očkovat proti koronaviru, byl po devíti dnech veřejných protestů pozastaven. Lze však očekávat, že brzy se o něco podobného stát pokusí i u nás. “Začíná to rouškou a končí digitálním zdravotním pasem a policejním státem,” mínili demonstranté.

Česká republika je v rámci “boje s pandemií” stejně jako Dánsko zadlužená až po uši. Vzduchem létají biliony tak hustě, že vlastně ztrácejí hodnotu a vše se jako by přesouvá do digitálně-virtuální roviny. Dluh to je ovšem závazek – a kdo dluží, musí poslouchat.


Také v Dánsku značná část veřejnosti nevěří, že je epidemie skutečná. Ani v Dánsku totiž nijak významně nevzrostl počet zemřelých ve srovnání s předchozími roky – což zásadně zpochybňuje existenci jakékoli pandemie.


Tato část veřejnosti vnímá všechna opatření jako totalitní nástroj globalistické zvůle. A bude klást odpor.


Značná část veřejnosti také zpochybňuje testování PCR, které má podle kritiků mizivou vypovídající hodnotu, zaměňuje chřipku za covid, a pak je použito jako argument pro strašení obyvatelstva a zavádění restriktivních opatření.


loading…

Především tato témata navrhovaného zákona vyvolaly bouřlivé protesty:

Lidé, údajně nakažení koronavirem, mohou být nuceni podrobit se lékařskému vyšetření, hospitalizováni, ošetřeni a izolováni.

Bude možné definovat skupiny lidí, které musí být očkovány – údajně aby se zabránilo a vyloučilo nebezpečné onemocnění. Může ovšem sloužit také jako politický nástroj proti “neposlušným”.

Lidé, kteří se odmítnou podřídit, mohou být přinuceni fyzickým zadržením a může jim být asistována policie.


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”

S očkovací látkou proti koronaviru vlády na celém světě přemýšlejí, jaká represivní opatření proti těm, kteří ji odmítnou přijmout. Některé letecké společnosti uvažují o zákazu vstupu lidem na místo a létání, pokud nemohou prokázat, že vakcínu vzali.


Zatímco veřejné protesty mohou zabránit orgánům provádět očkování násilím. Lidé, kteří odmítnou se podrobit, nedostanou “covid-pass” a mohou tak být vyloučeni ze společenského života, používání veřejné dopravy nebo dokonce připraveni o možnost najít si zaměstnání.


Zdroj: TheLocal, Webové stránky dánské vlády
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh