“Média a vlády produkují lži s udivující lehkostí. Největší lež je ta, že je koronavirus nebývalá hrozba pro naše zdraví,” říká Dr. Coleman. “Nenechme ty darebáky vyhrát.”

Dr. Vernon Coleman se toho nebojí: “V podstatě vše, co je publikované v mainstreamových médiích o koronaviru je lež.” Říká, že hysterie kolem koronaviru je největším podvodem všech dob. Je to zlo, kterému je třeba se postavit.Dr. Coleman. VIDEO (4 min).

Dr. Vernon Coleman (74) je britský spisovatel, publicista a bývalý praktický lékař. Napsal více než 100 knih, mnoho bestsellerů, včetně těch na téma zdraví. Je zastáncem názoru, že zdravotnictví ovládají farmaceutické společnosti, což mu způsobilo v životě i kariéře nemalé problémy.


Zprávu Dr. Colemana je třeba chápat jako příspěvek do diskuse, jako názor, který není nikomu vnucován ani vydáván za jedinou pravdu. Divák a čtenář nechť si udělá názor sám.
Dr. Coleman říká:

Vlády a mainstreamová média produkují lži s udivující lehkostí a jako kouzelníci nás rozptylují svou levou rukou, abychom neviděli, co dělají svojí pravou rukou. Největší a nejvíce nehorázná lež je zdánlivě stálý předpoklad, že koronavirus je nebývalá hrozba pro naše zdraví,” upozorňuje Dr. Coleman.


Dr. Coleman. Celé video (15 minut) Otevři svou mysl

BBC měla nedávno na webu hlavní titulek, že globální počet nakažených lidí koronavirem dosáhl 10 milionů. Tohle, čemu jsme údajně měli uvěřit, mělo ukázat, že koronavirus je rozhodně velká hrozba pro naše zdraví, svět, budoucnost… naše vše.”

“Ale co jsem na BBC neviděl, a obecně v žádných mainstreamových médiích, je to, že podle Světové zdravotnické organizace (WHO) počet lidí, kteří minulý rok onemocněli na chřipku, byla jedna miliarda. Miliarda. A jedna miliarda je přesně 100x víc než 10 milionů.”

Čtěte též:
Významná česká lékařka už toho má dost: “Okamžitě roušky dolů! Nosíte na obličejích přilepené Petriho misky! COVID-19 nikdy nebyl žádná epidemie. Druhá vlna? Jen když to bude někdo chtít. Je to obrovský byznys.”

“Význam této zprávy je, že úmrtnost na covid-19, nemoc způsobenou koronavirem, který zničil svět takový, jak ho známe, je zhruba stejná jako úmrtnost na chřipku.


Všechno stejně jako chřipka, jen méně

“Pamatujte, že v březnu tohoto roku Dr. Anthony Fauci, vedoucí člen krizového štábu Bílého domu, napsal: „Celkové klinické důsledky Covidu-19 se možná nakonec budou více podobat těm ze sezónní chřipky.”


Čtěte též:
Vizionář David Icke: Proč bude zcela jistě druhá vlna koronaviru a s ní povinná vakcinace. VIDEO. Jak nás k tomu donutí, komu to prospěje a jak to všechno skončíŘada dalších doktorů potvrdila, že úmrtnost obou nemocí je v podstatě stejná, 0,1 %. Statistika ukazuje, že drtivá většina lidí, kteří umírají na obě nemoci, mají přes 80 let, a mají řadu dalších vážných nemocí.”


“Pro kohokoliv, kdo je schopný racionálně uvažovat, je naprosto jasné, že současná koronavirová epidemie je zhruba 100x méně vážná než chřipka z minulého roku. A to i když se má za to, že počet úmrtí na koronavirus byl zmanipulovaný, tedy umělé nadsazený.


Média lžou, lidé umírají

“Proč vlády neuzavřely nemocnice a ekonomiku minulý rok, když riziko pro nás všechny bylo 100x větší než tento rok?”

“Odpověď je samozřejmě ta, že tento rok se to hodí. Zapadá to do plánu. S tím musíme zmínit, že zde probíhá nekalá práce. To, co se děje, je velmi zlověstné. “


“Vím, že jsem tohle říkal už předtím, ale podle mě je občas dobré, si to připomenout. A to, že cokoliv řečeno od oficiálních úřadů, je součástí obrovského klamu. A že v podstatě vše publikované v mainstreamových médiích je lež.

Nevěřte vládě, vyhýbejte se mainstreamovým médiím… bojujte proti lží.


Nenechme je vyhrát

Skutečností samozřejmě je, že karantény vyústí v mnohem více úmrtí než úmrtí na koronavirus.

“Jakmile byly nemocnice zavřeny, aby mohly zvládnout údajnou vlnu lidí, kteří údajně umírají na koronavirus, bylo zřejmé, že počet úmrtí způsobený vládní „péčí” bude nesmírně větší než počet lidí umírající na covid-19. Tak se i prokázalo.”


“Pokud nebudeme pokračovat v šíření pravdy, a nepřesvědčíme masy lidí, aby pochopily, co se děje, že naše vlády a média nám o všem lžou, pak je naše budoucnost neradostná. A podle mě nebudu přehánět, když řeknu, že žádná budoucnost není.”

“Ale ti bastardi ještě nevyhráli. My je nenecháme.”

“Děkuji, že jste sledovali starého muže v křesle.”


Celý článek na portálu Otevři svou mysl zde:

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh