Zastřelili ji, protože řekla: “Na všech životech záleží.” Brutální vražda matky tříletého syna černými rasisty z Black Lives Matter. Prezident Trump: “BLM je symbol nenávisti”

Mladá maminka (24) byla zastřelena ve městě Indianapolisu před svým snoubencem po hádce s fanatickými přívrženci hnutí Black Lives Matter. Média hlavního proudu o této události neinformují, jejich zájmem je spíše propagace tohoto rasistického hnutí.Jessica se synem

Jessica Doty Whitakerová se byla projít se svým partnerem Jose Ramirezem a dvěma přáteli ve 3 hodiny ráno 5. července, když narazili na skupinu čtyř mužů a jedné ženy, podle svědectví všichni černoši. V parku u místního potoka se obě skupiny dostaly do sporu na rasové téma.


Jessica byla zdravotní sestra

Svědci potvrdili, že to byla Jessica, kdo zmínil heslo “All Lives Matter” (Na všech životech záleží), což je slogan, který odhaluje rasistickou podstatu hnutí “Black Lives Matter” (Na všech životech záleží).


Na rasistickou podstatu hnutí BLM upozornil například prezident Miloš Zeman. Člen liberálního křídla v parlamentu Kalousek třikrát odstranil kolegovi od řečnického pultu ceduli “All Lives Matter”. Tento extremistický přístup podporuje například krajně levicová Pirátská strana.


Situace v parku v Indianapolise se vyhrotila tak, že černoši ze skupiny Black Lives Matter vytáhli zbraň. Totéž udělal na obranu snoubenec Jessicy.

Pachatelé na útěku

“Chtěli jsme odejít, ale nadběhli nám. Ozvaly se výstřely, Jessica padla k zemi. Opětoval jsem střelbu, ale nikoho jsem nezasáhl,” vypráví snoubenec.


Jessica Doty Whitaker, domácí zdravotní sestra, byla odvezena do nemocnice, kde zemřela.Chci spravedlnost pro mou Jessicu, nic víc,” řekl její snoubenec. “Její malý syn ještě vůbec nechápe, kam maminka odešla a pro s ním není.”

Pachatelé stále unikají spravedlnosti.

Trump: BLM je symbol nenávisti

Prezident Trump označil hnutí Black Lives Matter za “symbol nenávisti”. Veřejnost se dožaduje, aby bylo hnutí zařazeno mezi teroristické organizace stejně jako hnutí Antifa, která s BLM úzce spolupracuje.


Stránka GoFundMe , která byla zřízena s cílem získat prostředky na pohřeb Jessicy Whitakerové, již získala téměř 80 000 dolarů.
Stoupenci BLM zveřejnili na facebooku sérii příspěvků, podporující vraždu Jesiccy. “Svět je nyní o něco bezpečnější, když je „rasistka“ Whitakerová mrtva,” uvádí mimo jiné.


Nenávistné příspěvky u fotky zavražděné matky

Zdroje: The Sun, Daily Wire

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh