Obludné: Jak se falšuje pandemie COVID-19 na ostrově Hart. Nová fakta! Pohřbívání prázdných rakví VIDEO a médii zkreslené statistiky. V prázdných nemocnicích tančí lékaři a sestry. Exkluzivně

Z toho běhá mráz po zádech. Ostrov Hart u New Yorku se měl stát symbolem pandemie, kde jsou pohřbívána těla po statisících do masových hrobů. Média teď ve zběsilé snaze zachovat dojem katastrofy, falšují statistiky i o tomto děsivém místě. Mediokracie v té nejbrutálnější podobě.“Masový” pohřeb na ostrově Hart.

Reportáž deníku Washington Post ukazuje nezvyklé chování “hrobníků” i mizivou aktovitu na ostrově Hart. V reportáží se objeví zfalšovaná infografika (5 minut)

Na ostrově, kde se běžně pohřbívají lidé bez rodin a dětské ostatky (asi 1,2 tisíc ročně), se toho však v době strašlivě pandemie COVID-19 ve skutečnosti změnilo jen málo. A to média předvídala statisíce pohřbů do masových hrobů!


Přibývá důkazů, že údajná pandemie vlastně není žádnou pandemie, ale jen sezónní chřipka – a to ostatní je jen mediální divadlo se zfalšovanými statistikami. Produktem této pandemie nejsou mrtví, ale strach. Strach politiků, že přijdou o kariéru a strach lidí že přijdou o život.


Čtěte též: To snad ne! Šokující výsledky prvních pitev lidí, kteří oficiálně zemřeli “na COVID-19”: Žádný pacient nezemřel přímo na COVID-19. Pandemie, kde nejsou žádní mrtví?


Fotografie pohřbu na ostrově Hard (9. dubna 2020). Na snímku vidíme zcela zřetelně prázdnou rakev v masovém hrobě. Pohřby tu měly podle médií probíhat po statisících.

Zatímco média chrlí údaje o stovkách tisíc mrtvých a politici poslušně vytvářejí jedno karanténní opatření za druhým. Statistiky však mluví o opaku – jde o zcela běžný rok, kdy umírají lidé stejně jako jindy. Většinou na rakovinu, cukrovku, srdeční problémy… často spojené s oslabením organismu, způsobené chřipku.
Takže: Co s tím? Máme tu epidemii, ale žádná těla!

Zde je příklad, jak média (v tomto případě USA) pracují se statistikami. Tabulka (viz níže) ukazuje počet pohřbů na ostrově Hart, tedy na místě, které je symbolem pandemie. Pozorně si ji prohlédněte.

Hrůza! Tabulka pohřbů na ostrově Hart podle listu The Washington Post

Na první pohled vidíme obrovský rudý sloupec z roku 2020 – a to jsme teprve ve čtvrtině roku! Hrůza! Ostatní roky jsou všechny na stejné, velmi nízké úrovni…


Všimněme si však poznámky vpravo dole po vysokým rudým sloupcem. Vidíme nápis: od 1. ledna do 31. března.

A teď přijde ten trik:Datum se nevztahuje jen k rudému sloupci (pandemie), ke kterému je až nápadně těsně přiřazeno, ale ke všem sloupcům. Správně by tak tato tabulka měla vypadat takto:

To už dává zcela jinou představu, že? Podle této tabulky se vlastně nic neděje: A proto ji takto nechtěli uveřejnit.

Skutečný počet pohřbených najdeme na stránkách radnice města New York ZDE. Newyorská radnice zde uvádí: V roce 2018 bylo pohřbeno na ostrově Hart 1 213 lidí. V tabulce listu Washington Post je však uveden údaj 295 lidí (za tři měsíce).


Čtěte též:
Americký Mengele? “Bude obrovská pandemie,” předpověděl v roce 2017 hlavní virolog Dr. Fauci, který tajně platil výzkum ve Wuhanu – a nyní radí Trumpovi. VIDEO jako důkaz. Trump zahájil vyšetřování
Kolik je tedy vlastně mrtvých?

Ve skutečnosti tak právě zuřící celosvětová pandemie COVID-12 přinesla na ostrově Hart dvojnásobný počet pohřbů – záměrně říkáme “pohřbů” a ne “mrtvých” protože – jak vidíme na videu a snímcích – nejsou tu jen otevřené prázdné rakve, ale také zvláštní pohyb pohřbívajících, kteří i se zavřenými rakvemi zacházejí, jako by byly prázdné.


Psali jsme o tom ZDE

Rakve bez těl, prázdné nemocnice, falešné záběry médií a hlavně – zoufale malý počet zemřelých. Je koronavirus jedna velká lež a monstrózní podvod? Tohle je zřejmě 911 druhý díl, takže…


S jistotou tak víme jen to, běžně se na ostrově Hart pohřbívají lidé bez rodin (o které se nikdy měsíc nepřihlásil nehlásil), odložené zemřelé děti a tzv. “fetal remains”, tedy nenarozené děti, které tvoří takřka polovinu běžně pohřbívaných.


Nemocnice tančí: Vždyť tady měla být válečná zóna!


Zajímavý detail
Pohřby za ostrově Hart tradičně prováděli vězni z nedaleké věznice. Na pohřby v době koronaviru je však najatá agentura, která dodala prověřené jedince, vázané slibem mlčenlivosti.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh