Už to prasklo: “Koronavirus je podvod! Zneužíváte smrti k zavedení diktatury! Lžete! Falšujete statistiky. Tady je důkaz!” VIDEO. 25 tisíc mrtvých? Ne – jen 925! Italský poslanec odpálil bombu. Čtěte: Proč to všechno

Italské ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo šokující statistiku zemřelých v souvislosti s epidemií COVID-19, založené na výsledcích pitev. 25 tisíc Italů, kteří údajně zemřeli na koronavirus, ve skutečnosti zemřeli na jiné smrtelné nemoci. Na vrub “epidemii” lze přičíst 925 lidí – a ani to není jisté.


“Postavme se tomu! Nenechme se obelhávat!”

Italský poslanec Vittorio Sgarbi (Forza Italia) razantně zpochybnil pravdivost oficiálně (vládou) uváděného počtu obětí na koronavirus a obvinil vlády ze lži.


“Nemluvme o 25 tisících mrtvých. Není to prvada! Neužívejte smrti k retórice terorismu. Data z Italského instututu veřejného zdraví říkají, že 96,3 % lidí zepřelo na jiné patologie. To jsou přesná čísla! Musíme se spojit proti diktatuře. Musíme se spojit ve jménu pravdy. Lhali nám, že tento virus je něco víc než chřipka. “
“Sjednoťme se v boji proti poktytectví, podvodu a falešným údajům, kterými terorizujete italské občany. Těch 25 tisíc lidí zemřelo na rakovinu, na srdeční zástavu a na jiné patologie. Neponižujme tuto zemi! Těch 25 tisíc lidí nezemřelo na koronavirus. To není pravda. Je to způsob, jak terorizovat Itálii a zavést diktaturu bez souhlasu,” uvedl poslanec Sgarbi ve svém emotivním projevu.Falešné statistiky

Ze statistiky ministerstva zdravotnictví (Institut národního zdraví) vyplývá, že v celé Itálii, na základě informací z patologických nálezů a pitevních zpráv, zemřelo na Covid-19 jen 925 lidí.

Zbytek z onoho obrovského oficiálního čísla 25 000 obětí zemřel z jiných důvodů, jako jsou infarkty, mrtvice, záněty střev, leukémie a další nemoci, které nemají naprosto žádnou souvislost s koronavirem.


Statistika tak potvrdila spekulaci, že italské nemocnice veškeré své zemřelé pacienty nálepkují jako zemřelé na Covid-19, protože na každého zemřelého pacienta na Covid-19 získávají od italské vlády dotace z krizového fondu a další příspěvky.

Výsledky pitev hovoří jasně

Pokud patologie určí, že smrt byla způsobena rakovinou, anebo mozkovou mrtvicí, potom to nelze zpochybnit a říct, že to byl Covid-19, který způsobil smrt.

Institut národního zdraví, čerpá data z pitevních nálezů nemocnic, nikoliv z databáze státu o počtu nakažených koronavirem.


Tímto obrovským odhalením se opět prokazuje, proč jsou všechny nemocnice v Evropě prázdné, tančí v nich doktoři a sestry, ač by měly být čekárny a chodby zavaleny ležícími a umírajícími obětmi koronaviru, jak jsme viděli na děsivých videích z Číny v lednu a v únoru tohoto roku.

Proč to dělají?


Důvodem je to, že byla virová nákaza zneužita jen jako politický nástroj k posílení stability chřadnoucích vlád a garnitur v Evropě.

Německá kancléřka Merkelová, která byla před pandemií na odpis, je nyní v Německu nejpopulárnějším politikem, když jí popularita stoupla o 11 procentních bodů na 64 procent. Totéž platí o italském premiérovi Contim, či francouzskému prezidentovi Macronovi. Ti všichni a mnoho dalších, mířili na smetiště dějin – a najednou je všechno jinak.


loading…


Evropská unie posílí, protože členské státy budou potřebovat peníze – tak jim je půjčí, nebo dokonce dá pod podmínkou, že z tohoto projektu, který byl také na odpis, neodejdou.


Žádná hotovost – lepší kontrola

S tím jde v ruku v ruce plán na prosazení bezhotovostní společnosti. Kvůli pandemii se lidé bojí platit s hotovými penězi, aby se z nich nenakazili. Hotové peníze nelze stopovat, hotové peníze nemůže zablokovat exekutor, obstavit banka. Hotovost je zkrátka mimo kontrolu a tedy nástrojem svobody.


loading…

Dobrovolně by na to lidé nikdy nepřistoupili, proto bylo nutno vytvořit situaci, kdy to budou sami chtít.Pořád na monitoru

“Chytrá karanténa”, kde vás sledují 24 na monitoru 24 hodin denně, protože “jste podezřelí z infikace”, transakce vašich nákupů, záznam hovorů, sms a nakonec zabušení na dveře: “Pojďte s námi, jste podezřelý z infikace”.


Povinné karanténní rozestupy kvůli lepší identifikaci ze satelitů a kamer. Zákaz shromažďování – a vlastně jakéhokoli kontaktu kvůli budoucímu podezření z infikace a vypátrání “chytrou karanténou”.


Kdy to skončí?

Po skončení epidemie (jak říká Gates – za dva roky) bude monitorovaný víc než předtím a ještě k tomu legálně a navíc – protože si to bude většina lidí, zpitomnělých médii, přát – v zájmu zdraví.

Cestování bude možné jen s imunitní kartou, tu získáte na základě očkování. Jinak budete čelit sankcím od státu, vyšším platbám zdravotního pojištění, diskriminaci v zaměstnání, dopravě, v kinech, divadlech, na sportovních stadionech…


Svět už nebude stejný. To dnes platí ještě více, než po 11. září.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh