USA zombie-volby: “21 tisíc mrtvých voličů v registru ve státě Pensylvánie”, potvrdil soud. Rozhodnou o vítězství Bidena mrtvoly? Množí se důkazy, že jsme svědky největšího volebního podvodu v dějinách USA

“V registru voličů státu Pensylvánie je více než 21 tisíc osob, které již zemřely,” potvrdil soud v Pensylvánii. Podle předběžných výsledků v tomto státě vede v probíhajících prezidentských volbách Joe Biden nad Donaldem Trumpem o 13 tisíc hlasů. Jsou to hlasy mrtvých?
Příznivci Trumpa se modlí před volební místností ve Filadelfii (Pensylvánie)

USA: Hanba demokracie?

Pensylvánie má 20 volitelů, což je nejvíc ze všech států, které jsou stále nedopočítané. Až do 3. listopadu, kdy už bývá počítání ukončeno, zde vedl s převahou prezident Trump. Pak začaly přicházet korespondenční hlasy a vedení strhl skokově na svou stranu jeho vyzyvatel Biden.


Volební hlasy mrtvých lze snadno zneužít, pokud jejich smrt není zanesena do registru voličů. To se zřejmě stalo v Pensylvánii a dalších státech USA… Celkově může jít o statisíce hlasů – které rozhodly volby.

“Rozhodně je zcela nemístné, aby o prezidentovi USA rozhodli voliči, kteří jsou již několik let po smrti. To by byl hrozný vzkaz světu o úrovni demokracie v naší zemi. Obracíme se na soud,” řekl na tiskové konferenci bývalý starosta New Yorku Rudy Giuliani.

Velmi podezřelá je také rekordní volební účast. Vzhledem k hysterii kolem údajné pandemie, rozpoutané Demokratickou stranou, by bylo lze očekávat spíše opačný trend. Vědí voliči vůbec o o tom, že volili – a koho?


Více hlasů než voličů? To je demokracie?

Volby v USA mají zcela nedůstojný průběh, označovaný pozorovateli za frašku, nebo přímo za volební podvod, jak uvedl prezident Trump. Ten se již obrátil na soud, aby situaci vyřešil.


Tato žena – místní dobrovolnice rozhoduje, zda je podpis na korespondenčním volebním lístku pravý. Za ní už není žádná kontrola. Co když volila Bidena a fandí Black Lives Matter?

loading…

Ještě ve volební den 3. listopadu vše nasvědčovalo tomu, že Trump ve volbách suverénně zvítězí. Pak se ale zastavilo počítaní v sedmi státech a když se ráno 4. listopadu opět rozeběhlo, naskočily Bidenovi desítky tisíc hlasů a karta se začala obracet.Umí zombie nalepit známku?

Po záhadném zastavení počítání hlasů začaly přicházet do volebních místností korespondenční hlasy a proudily až do pátku. Bez přepočítání a kontroly hlasů nebude možné určit, zda šlo o hlasy živých registrovaných voličů, nebo těch, kteří už jsou po smrti.


Volební místnost v Pensylvánii

Volební lístek má podpis jako jediný znak identifikace. To ostatní jsou jen písmena a čísla (řidičák, pojištění, adresa atd…)

O pravosti a započítání hlasů rozhodují na místě členové volební komise – dobrovolníci, kteří se prý do komisí infiltrovali jako voliči Joe Bidena a Demokratické strany podle předem připraveného plánu.

Tito dobrovolníci rozhodují o pravosti volebních lístků v podstatě jen podle srovnání podpisů. Ty samozřejmě není obtížné zfalšovat. Ostatní indicie jako adresu, číslo řidičského průkazu, pojištění atd. lze snadno dohledat.20 tisíc volebních lístků s falešnými podpisy zvládne vyrobit 20 dobrovolníků za týden.


loading…

Volební místnosti měly často zatemněná okna a pozorovatelům z řad republikánů nebyl umožněn vstup. Na několika místech se podařilo kontrolu prosadit soudně, ale jí bylo umožněno hlídat situaci ze vzdálenosti několika metrů – tedy jako by nebyla.


Kolikrát hlasoval Biden?

“Ani jeden republikán se nemohl ve Filadelfie (největší město Pensylvánie) podívat na ani jeden z lístků, které přišly poštou po uzavření volebních místností. Mohly by být z Marsu nebo by mohly být z Demokratické strany. Joe Biden mohl hlasovat padesátkrát, nebo tisíckrát,” uvedl Giuliani, bývalý starosta New Yorku a poradce prezidenta Trumpa.“Filadelfie – a bohužel to musím říci o svém vlastním městě, má pověst podvádění voličů. Mají pověst, že zde hlasují lidé, kteří již zemřeli. A nyní se podíváme na to, kolik zesnulých zde hlasovalo. Nemyslel jsem si, že k tomu dojde, ale my ano,“ pokračuje Giuliani.Situace potvrzuje to, co prý demokraté plánovali dlouhé měsíce: Rozsáhlou volební podvodnou kampaň, jejímž pilířem je korespondenční hlasování – kvůli údajné pandemii.


Podobná situace je ve Wisconsinu, kde se záhadně objevilo ve čtyři nebo tři ráno 120 tisíc hlasů, v Arizoně, Nevadě a Michiganu. “Je to zcela nová situace – která se u nás nikdy předtím nestala – neregistrované poštovní hlasovací lístky,“ říká Giuliani.

Výsledkem bude přepočet hlasů. Pokud budou falešné hlasovací lístky potvrzeny, potvrdí se Trumpovy předpovědi, a stane se vítězem voleb.


Zdroj: Breitbart

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh