Válka o COVID-19: Trump začal vyvíjet vlastní vakcínu a dodává: “Možná bude stačit pobyt na pláži”. Gates skřípe zuby a hrozí bio-terorismem. Lék od firmy Gilead dostal zelenou, ale velmi omezeně

Prezident Donald Trump se rozhodl vypálit rybník v bitvě o COVID-19 Billu Gatesovi a na něj napojených struktur a přebírá iniciativu. Tým pod Trumpovým vedením teď provádí vývoj vlastní vakcíny. Gates skřípe zuby a několikrát se již zmínil o hrozbě bio-terorismu.Název Gilead (firma, která vyrábí “zázračný lék na COVID-19) hrál klíčovou roli v seriálu Příběh služebnice. Seriál měl premiéru před třemi lety, objevily se v něm stovky odkazů svět po nákaze.

Trump se snaží dostat vývoj vakcíny pod kontrolu. Gates investoval miliardy dolarů do vývoje vakcíny a je také hlavním sponzorem Světové zdravotnické organizace WHO, která rozhoduje o existenci pandemií a o jejich odvolání.


Bod zlomu: Bude zrazen?

Nyní se vše odvíjí od toho, zda se může Trump spolehnout na tým (především ministr obrany a zdravotnictví), kterým se obklopil.
Gatesův člověk v Bílém domě virolog Dr. Antony Fauci lobbuje za lék Remdesivir od firmy Gilead. Ta včera dostala povolení, ale jen jako nouzové použití. Lék je dosud považovaný za experimentální a byl testován i České republice, ale bez prokazatelného výsledku. Jsme v oku hurikánu, přichází velké finále.


Čtěte též:
To snad ne! Šokující výsledky prvních pitev lidí, kteří oficiálně zemřeli “na COVID-19”: Žádný pacient nezemřel přímo na COVID-19. Pandemie, kde nejsou žádní mrtví?


Dr. Fauci řeční o nutnosti karantény až dva roky a léku Remdesivir, který epidemii spasí. Trump podezíravě pozoruje. Zcela běžný obrázek z tiskové konference.

Gatesovy šance klesly, ale…

Dosud bylo vše nastavené tak, že Gates, virolog Fauci a organizace WHO ovládne nejen výrobu a prodej vakcín v USA, ale i celosvětově. Gates již uvedl, že by rád vakcinoval všech 7 miliard lidí. Situace se je vyhrocená, teď už je to kdo z koho.


Čtěte též:
Monstrózní podvod COVID-19? Děsivé detaily: Jak to udělali, jak podvádějí s čísly, falešné záběry z nemocnic, cenzura. Renomovaný lékař prozrazuje všechno. Video, které musíte vidět – dokud ho nesmažou


Ze seriálu Příběh služebnice. Seriál si objednala streamovací společnost Hulu, vlasnicky napojená na Billa Gatese. Trump již zastavil financování WHO a na první příčku největšího sponzora se tak ze druhého místo vyhoupl Bill Gates. Trump označil působení WHO za obrovské selhání a nechává vyšetřovat jeho činnost.


Netají se tím, že není příznivcem vakcinace ve formě vpichu. “Velmi příznivě může pomoci v boji proti koronaviru pobyt na slunci,” uvedl Trump. To by uvítala většina Američanů, které policie vyhání z pláží a kteří již ztratili důvěru v tvrzení, že vůbec nějaký nový nebezpečný virus existuje.


Dr. Fauci jako agent výrobců vakcín?

“Rychlost to bude nebývalá, uděláme vše, co je v lidských silách, aby byla vakcína připravena do září,” uvedl prezident Donald Trump. Za projekt vývoje vakcíny ponese sám odpovědnost. Prezidentské volby budou na podzim.Prezident Trump nechal vyšetřovat roli hlavního virologa Fauciho při financování výzkumu viru v čínském Wuhanu. Je podezření, že Fauci navzdory moratoriu nechal převést na výzkum, týkající se přenosu viru z netopýra na člověka, 3, milionu dolarů.
Čtěte též: Americký Mengele? “Bude obrovská pandemie,” předpověděl v roce 2017 hlavní virolog Dr. Fauci, který tajně platil výzkum ve Wuhanu – a nyní radí Trumpovi. VIDEO jako důkaz. Trump zahájil vyšetřování

Virolog Fauci je považovaný za Gatesova člověka v Bílé domě a agenta farmaceutických firem. Navzdory tlaku na jeho odvolání, to však dosud Trump neudělal. Podle pozorovatelů se Trump řídí pravidlem: “Přátele si drž blízko, nepřátele ještě blíž.”


Čtěte též:
Čiré zlo, nebo jen náhoda? COVID-19 jako prediktivní programování: Na sociálních sítích se šíří děsivá podoba zahájení olympijských her 2012 v Londýně a pandemie koronaviru… Šílené? Posuďte sami


Gilead: Drobná výhra

Do Trumpova projektu, který má kódové označení Operace rychlost světla (Operation Warp Speed), se zapojili privátní farmaceutické firmy, vládní agentury a armáda.


loading…

Bílý dům prý chce mít do konce roku připraveno 100 milionů dávek vakcíny, Gatesův projekt měl trvat až dva roky. Na úrovni vládních agentur se ujali vedení ministr zdravotnictví Alex Azar a ministr obrany Mark Esper. Očekává se, že ředitel projektu bude oznámen příští týden.

Bill Gates nese tento Trumpův krok nelibě. Na vývoj vakcín věnoval miliardy dolarů. Několikrát se již zmínil o hrozbě bio-teorismu. Pozorovatelé doufají, že nejde o výhružku.


Čtěte též:
Podvod s Covid-19? Pět špičkových českých lékařů varuje před zkreslováním statistik “přímé smrti s koronavirem”. Zemřelých oficiálně: 181. Realita: NULA

Spolu s vývojem vakcíny se v USA pracuje i na vývoji léku. Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) včera certifikoval použití léku Remdesivir, ale jen pro naléhavé případy s tím, že lék je dosud považován za experimentální.


Zdroje: Washington Times, CNN, The Verge

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh