Ministr Prymula přistižen bez roušky: “Rezignovat nehodlám!” Je větší ryba, než Babiš? Miliardový byznys s vakcínami nechce potíže… Zlomený premiér teď stojí proti prezidentu Zemanovi. Napadne ho řešení s hlavou v pytli? Jedno máme…

Káže vodu, pije víno? Ale kdež, tady jde mnohem o víc. Ministr Roman Prymula, přistižen bez roušky, se vzepřel premiérovi Babišovi: “Neodejdu!” Jak jako první exkluzivně informoval deník Arfa – byl to právě prezident Zeman, kdo Prymulu do funkce dotlačil.
Ministr Prymula si nenasazuje roušku, jak by se mohlo na první ohled zdát, ale zastrkuje peněženku. Jsou jen dvě možnosti, proč ji měl v ruce – Faltýnek ho nechal platit, nebo v ní něco přibylo.

“Především je třeba upozornit na vynikající práci paparazzi deníku Blesk M. Hykla a M Pátka,” vysvětluje deníku Arfa mediální expert, zakladatel deníku Aha a bývalý šéfedaktor týdeníku Spy, deníku Šíp a Nedělního Blesku pan Ondřej Höppner.


Ondřej Höppner, mediální expert

“Takové krásné úlovky se většinou odehrají na zavolání. V tomto případě šlo zřejmě o telefonát od někoho z restaurantu Rio´s na Vyšehradě, kde se schůzka uskutečnila. Všimněme si, že v Blesku na webu následuje inzerát na výdejní okénko Rio´s hned za sérií fotografií. Doporučuji deníku Arfa, ať si ho dá článku také,” říká Ondřej Höppner.


“Blesk opět potvrdil, že je to jediné médium u nás, které opravdu drží prst na tepu doby. Na rozdíl například od zpravodajské sekce České televize, která realitu nezachycuje, ale deformuje. Takže: Obrovská gratulace deníku Blesk,” tleská Höppner.


Premiér Andrej Babiš, zjevně zlomený, odvolává svého klíčového ministra Prymulu a svého druhé muže v hnutí ANO Faltýnka.

loading…

Ministr Prymula prosí lidi aby zůstali doma

Prymula je větší ryba, než Babiš

Premiér Babiš je miliardář, ale ani to nic neznamená proti strukturám, ve kterých se pohybuje ministr Prymula, bývalý obchodník s vakcínami.

Byznys s léky je dnes mnohem výnosnější než zbraně, jde o částky v bilionech dolarů. Natož než je řepka olejka, umělé oplodnění a další premiérovy byznysové aktivity ze svěřeneckého účtu.


ARFA ŘÍKÁ: Biliony dolarů ve vakcínách. To je svět, jehož součástí je už nejméně deset let Roman Prymula.


Z globálního hlediska je tak dnes Prymula větší ryba, než premiér Babiš. Snad premiéra tato krizová situace přiměje juknout se, jak je možné, že má Česká republika celosvětové obrovská čísla “nakažených” – ač pro to nejsou žádné důvody.Napadne premiéra pod tlakem situace – s hlavou v pytli, že by nechal zkontrolovat statistiky testů na Covid-19.

Tam je zakopaný pes premiérovy politické budoucnosti – a ostatně i budoucnosti celé České republiky. Není žádná pandemie – je jen nový test – a každá země má jiná pravidla měření. Německo a jeho Evropská unie nechce Babiše, takže – co když…


loading…

„Je to katastrofa. Taková chyba se nedá omluvit. Je to pro mě absolutní šok a nechápu to, když my požadujeme od lidí, aby dodržovali pravidla, aby nosili roušky, dokonce i v autě,“ uvedl premiér Babiš na tiskové konferenci.

“Požádal jsem pana ministra o rezignaci, pokud tak neudělá, tak ho odvolám,” doplnil premiér.


Reklama na výdejní okénko luxusního restaurantu Rio´s na Vyšehradě.

Budovali vojenskou základnu USA?

Je tu i varianta, že to Babiš na Prymulu narafičil a obětoval Faltýnka (již beztak zemdlelého), aby zmátl situaci. S Prymulou jdou preference ANO dolů a volby jsou už za rok – a není vyloučeno, že se odehrají stále “s covidem”.


Ministr Prymula přijel před půlnocí na čtvrtek do restaurantu Rio´s ve středu večer na pozvání druhého muže v ANO Jaroslava Faltýnka. Prý probírali misi vojenských zdravotníků z USA do nové polní nemocnice v Letňanech.


ARFA ŘÍKÁ: Nová polní nemocnice v Letňanech je důležitým momentem v mega-iluzi zvané epidemie covid-19. Vojenští zdravotníci USA jsou zřejmě prvním výsadkem chystané vojenské základny USA – na toto téma v Arfa.cz připravujeme článek.Ministr Prymula přijel do luxusního podniku Rio’s před desátou večer, tedy v době kdy tu nesmí být otevřeno ani výdejní okénko!

Před půlnocí ho přistihli dva elitní paparazzi deníku Blesk, jak si venku zastrkává peněženku do kalhot a – ovšemže bez roušky – míří k přistavené vládní limuzíně.Čtete dobře – “Prymula zastrkuje peněženku”. Jsou jen dvě možnosti, proč ji měl v ruce – Faltýnek ho nechal platit, nebo v ní něco přibylo…


Souboj týdne: Zeman vs. Babiš

Ministr Prymlula jde bez roušky k limuzíně, kde mu vzorně zarouškovaný šofér otevírá dveře – další porušení vládních nařízení. A ministr si nenasadí roušku ani v autě, přestože i tam podle vlády tuhle povinnost má.

10 vteřin, které stály ministra Prymulu kariéru?


Prezident Miloš Zeman Babišův záměr odvolat jeho muže zpochybňuje. Prymula jako ministr byl Zemanův nápad, který se zdál být jako mistrovský tah: Konstruktér obludné iluze – nechť ji vyřeší. Oni vědí, že lžou…


Brutalita následujících vládních opatření, jdoucí v přímém kontrastu se statistikami, popírajícími existenci pandemie, vyvolala velkou nevoli veřejnosti.


Premiér Babiš se ocitá po největším tlakem ve své politické kariéře. Odvolání Prymuly za nenošení roušky v noci bez možnosti někoho nakazit je jasně přestřelená reakce.

Odvolat Prymulu za střet zájmů? ANO! Odvolat Prymulu za podvody? ANO! Ale za tohle? Ne, to je opravdu málo.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh