Bidenova komunistická armáda proměnila mírové shromáždění příznivců prezidenta Trumpa ve fašistické peklo. VIDEO s titulky. Antifa a BLM útočí. Přes den policii pod sukní, v noci údery zezadu

Více než 250 tisíc vlastenců požadovalo spravedlnost a protestovalo o víkendu proti zfalšovaným volbám v hlavním městě USA Washingtonu. Když slunce zapadlo, Bidenova komunistická armáda obklíčila rozptýlené pokojné demonstranty a začala na ně útočit. Terorizovala muže, ženy a děti. Mlátila je klacky, házela na ně kameny a petardy.
VIDEO 4 minuty: Antifa a Black Lives Matter útočí na pokojné Trumpovy příznivce

Kdyby to cenzura smazala, tak také tady:


Je zajímavé, že zatímco Antifa a Black Lives Matter jsou známé svou protipolicejní rétorikou, jejich členové se tentokrát rozhodli skrýt za řady policie a mávali cedulemi s násilnými výhrůžkami. Za denního světla.


Videozáznamy z pochodu ukazují kontingent černého bloku Antifa krčícího se za policisty, zatímco drží transparenty s násilnými voláními „Udeř MAGA do tváře“, stejně jako nápisy kampaně „Biden / Harris 2020“.


Demonstrace proti volebním podvodům na podporu prezidenta Trumpa


loading…

Prezident Trump se ukázal na demonstraci, jak slíbil, ale nevystoupil z auta – obavy z možného atentátu jsou na místě. Do davu se zcela jistě infiltrovali příznivci kandidáta Bidena. Atentát na Trumpa – to by celou situaci zjednodušilo, míní pozrovatelé.


Trump projíždí mezi demonstranty

Po projevech pochodovali vlastenci k Nejvyššímu soudu. Právě zde se zřejmě bude rozhodovat o osudu voleb, který zatím aspirují na největší volební podvod v dějinách USA. Trumpovi dva hlavní advokáti Rudy Giuliani a Sidney Powellová říkají, že mají dostatek důkazů k převrácení volebních výsledků ve více státech.“Dokážeme, že prezident Trump zvítězil nejen o stovky tisíc hlasů, ale o miliony hlasů, které byly přesunuty softwarem na konto jeho levicovému protivníkovi Bidenovi. Software na volební podvody byl pro tento účel výslovně navržen,” uvedla advokátka Powellová.


Média hlavního proudu informovala o situaci zkresleně, ze lži je usvědčují videa. Zatímco těchno médií jsou desítky, na Trumpově straně zůstává pouze portál Infowars, Breibart a částečně Fox News.


loading…V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh