TO JE SÍLA! Proti volebním podvodům demonstrovalo ve Washingtonu čtvrt milionů lidí. USA prožívá dny po volbách, které zřejmě naplno odhalily hnilobu tamní demokracie. Láme se chleba. Světlo, nebo temnota?

Více než čtvrt milionu lidí demonstrovalo ve Washingtonu proti volebním podvodům v rámci pochodu Milion MAGA March. Podvodů ve volbách se podle všeho dopustila Demokratická strana USA, za níž kandidoval Joe Biden. Šlo prý o podvody rozsahu, který americká politika nepamatuje. Výsledky voleb tak ještě zdaleka nejsou definitivní, běží několik soudních sporů.
Trump se těší velké podpoře žen. Za jeho vlády bylo dosaženo poklesu nezaměstnanosti žen.


Demonstraci na náměstí Freedom Plaza provázely provokace a útoky extremistického hnutí Antifa, podporované strukturami napojenými na Demokratickou stranu (Arfa to sleduje a bude informovat). Hnutí Antifa se podílelo na rabování a žhářství během rasových nepokojů, vyvolaných hnutím Black Lives Matter. Policie zatkla dvacet lidí, ale počet poroste.


Demonstranty přijel podpořit prezident Trump, jeho příjezd doprovázel ohromující jásot a volání: “Vyhrajeme!”, “Biden patří do basy!” a “Volební korupce!”. Podobná situace nenastala ještě nikdy v dějinách USA.loading…

Medii hlavní proudu (CNN, USA Today, Washington post atd.) zkorumpovaná inzercí a zájmy majitelů, psala o demonstraci jako o “Extremistické lůze, která se nedokáže smířit s výsledky voleb” v dezinformačním a nenávistném tónu. Realita je ovšem taková, že výsledky voleb jsou zatím na vodě.


Panuje vážné podezření na největší volební podvod v dějinách USA

Podle předběžných počtů, uváděných zkorumpovanými médii hlavního proudu, zatím vede Biden na Trumpem 290: 232 (pro vítězství je nutných 270). Tento stav je ale jen průběžný a hlasy se budou zřejmě nejen přičítat, ale i odčítat.


Například v Pensylvánii, která má 20 hlasů, je již tolik důkazů o volebních podvodech (hlasování mrtvých atd) že dojde takřka jistě k přepočítání hlasů. Podle zatímních výsledků zde Biden údajně vyhrál o pár tisíc hlasů (49,9 %: 48,9 %).


Medii hlavní proudu (CNN, USA Today, Washington post atd) zkorumpovaná inzercí a zájmy majitelů, psala o demonstraci jako o “Extremistické lůze, která se nedokáže smířit s výsledky voleb” v dezinformačním a nenávistném tónu. Realita je ovšem taková, že výsledky voleb jsou zatím na vodě.


Plakát zvoucí na demonstraci

loading…

Podle předběžných počtů, uváděných zkorumpovanými médii hlavního proudu, zatím vede Biden na Trumpem 290: 232 (pro vítězství je nutných 270). Tento stav je ale jen průběžný a hlasy se budou zřejmě nejen přičítat, ale i odčítat.


Například v Pensylvánii, která má 20 hlasů, je již tolik důkazů o volebních podvodech (hlasování mrtvých atd.) že dojde takřka jistě k přepočítání hlasů. Podle zatímních výsledků zde Biden údajně vyhrál o pár tisíc hlasů (49,9 %: 48,9 %).Po odečtění Pensylvánie má Biden 270 hlasů s tím, že v nejméně pěti státech jsou výsledky zpochybněny a vše směřuje k soudním sporů a přepočítání hlasů. Nedopočítaná je Georgia, kde vede také Biden o pár tisíc hlasů (49,5 %: 49,2 %). Tento stát už vyhlásil, že hlasy přepočítá.

Výsledky budou vyhlášeny až 14. prosince.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh