Úžasný projev! Bojovnice proti imigraci podala na náměstí v Římě životní výkon: “Občanství není právo, občanství je odměna! Nechceme se stát muslimským kontinentem! Běžte si bourat kostely jinam!” Důrazná slova o bohu, vlasti a rodině

Italská bojovnice proti nelegální imigraci Georgia Meloniová měla 19. října 2019 v Římě svůj životní projev, na kterém jasně označila důvody, proč se musí Itálie vzepřít aroganci elit. Země trpí pod náporem imigrantů, které se dnes a denně vyloďují v její jižní části, především u Neapoli.

V Itálii stejně jako u nás roste ideologický tlak proti pojmům víra, vlast a rodina. Jde o synergii dvou proudů, jehož cílem má být rozmělnění Evropy, a to nevratně. Doba, ve které žijeme, nese všechny rysy převratnosti.


Zkrácená verze projevu Georgie Meloniové ZDE:

Dvě minuty

Celé video z projevu ZDE:

Sedm minut

Z projevu Georgie Meloniové:

“Občanství není právo, občanství je odměna. Jestli vás uráží kříž, nebo vánoční betlém, tak jste si spletli zemi, v které chcete žít. Svět je veliký a je plný islámských zemí, v kterých neuvidíte žádný kříž, protože křesťané jsou v nich pronásledovaní a kostely srovnávané se zemí.”

“Ale my tady budeme chránit tyto naše symboly. Budeme bránit naše kostely, naši identitu, našeho Boha, naši vlast a naše rodiny. Smiřte se s tým!”


Itálie náporu imigrantů dlouho odolávala díky ministrovi vnitra Matteo Salvinimu (Liga). Ten však byl v září odstaven a nová vláda vytáhla stavidla. Salvini sice není ve vádě, ale jeho podpora u obyvatelstva se blíží 40 procentům. Georgia Meloniová je předsedkyně parlamentní strany Bratři Itálie.

Česká republika je jednou z 12 zemí, kam italská vláda navrhuje přesunout část imigrantů. Evropský soud nyní řeší, zda Česká republika odmítnutím kvót neporušila zákon. Ke schválení je v české parlamentu připravena novela azylového zákona, která zjednodušit legalizaci pobytu (tzv. Strpění).


Z projevu Georgie Meloniové: “Když bude třeba postavit zeď, postavíme zeď. Když bude třeba námořní obranu, tak ji použijeme. Už jsme to měli udělat dávno.”


Nebo ZDE


Neomarxistická destrukce tří pilířů: Bůh, vlast, rodina

Georgia Meloniová se ostře ohradila pro destrukci rodiny a víry, kterou provádějí liberální levicové strany v Itálii i po celé Evropě. Vedle imigrace je to druhá síla, která má změnit a rozmělnit Evropu.

“Je to jejich hra. Chtějí od nás, aby jsme byli rodič 1, rodič 2, členové LGBT, občané X, čísla. My nejsme čísla. My jsme lidé. My si budeme chránit naší identitu. Já jsem Giorgia. Jsem žena. Jsem matka. Jsem Italka. Jsem křesťanka. Tohle mi nevezmete. Tohle mi nevezmete!”

“Znovu řeší, jak odstranit z dokumentů slovo matka a otec. Protože rodina je nepřítel. Národní identita je nepřítel. Všechno, co nás definuje, je nepřítel. Oni potřebují odstranit všechno to, co jsme, protože bez identity a bez kořenů budeme lehko ovládatelní.”


Situace v Itálii je pro Českou republiku zásadní. Kdyby byly v Itálii volby teď – zvítězila by Liga a Bratři Itálie a další vlastenecká uskupení. Proto se snaží elity, které se lstí dostaly k moci, předčasné volby oddálit. Jako výmluvu (která snad ani není třeba) používají schvalování státního rozpočtu.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh