Jak je to propojené! V USA vypukla občanská válka (VIDEO). Nejvíc mlátí ANTIFA, militantní organizace, s níž sympatizuje česká Pirátská strana. “Radikální levice,” říká prezident Trump, který neví, kdo je Bartoš

Násilí, rabování a ničení celých čtvrtí ve městě Minneapolis (USA) a jinde na protest proti smrti černocha George Floyda je vinou ANTIFY a dalších radikálních levicových organizací”, prohlásil prezident Trump. Antifa je prý tajně podporovaná miliardářem Sorosem. Jejím sympatizantem je Ivan Bartoš (levicová Pirátská strana).“Je to ANTIFA a radikální levice. Nedávejme to za vinu nikomu jinému!“ uvedl včera prezident USA na Twitteru prezident Trump dále poznamenal, že nepokoje byly vyvolávány organizovanými skupinami, jako jsou Antifa a Black Lives Matter. O nich je také známo, že mají finanční vazby na miliardářského aktivistu George Sorose.


Nepokoje organizované Demokratickou stranou USA se rozšířily již do 25 amerických měst, Nejvíc řádí ANTIFA, placená miliardářem Georgem Sorosem. Ten mimo jiné podporoval kandidaturu slovenské prezidentky Čaputové, revoluci na Ukrajině…

Skvělý projev Donalda Trumpa na prahu občanské války v USA. Je to bez titulků, ale jednoduchá angličtina

Prezident USA: Antifa je radikální levice.

Nejznámějším sympatizantem extremistické organizace ANTIFA je předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. S vlajkou tohoto hnutí je zachycen na několika fotografiích. Antifa má kořeny v době vzniku Hitlerových SA (Sturmabteilung) v předválečném Německu.


Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš a vlajkou extremistické organizace ANTIFA

Lidové milice Pirátské strany, větve radikálních německých Zelených

loading…

Extrémisté ve službách EU

“Být proti fašismu mi přijde správný,” uvedl předseda levicové Pirátské strany Ivan Bartoš. Pirátská strana je českou formou německých Zelených, konkrétně jejich extremistického křídla.


V České republice se tato krajní levice projevuje zatím umírněně. Tu obsadí budovu (Klinika), tu způsobí chaos v zahraniční politice (primátor Hřib), tu zabere ulici (Smetanovo nábřeží). Může být ale jen otázkou času, kdy dojde k extrémům jako zapalování aut, budov, nebo napadání lidí, obávají se někteří pozorovatelé.

Ze stejné výseče politického spektra je hnutí Praha Sobě, které se kloní k méně radikálním, mírnějším řešením – s vazbami na německé katolíky. Mnohdy to však budí dojem, že jde podstatě jen o dvě formy jedné strany – stejný cíl, jiné prostředky.

V USA jde o střet radikálního liberalismu (tzv. Demokratická strana USA) a konzervatismu (Republikáni). Liberálové jsou ochotni udělat všechno, aby prezident Trump (konzervativec) neuspěl v podzimních volbách. Právě na toto období zřejmě bude cílena tzv. “druhá vlna pandemie” – za účelem vyvolání korespondenčního hlasování.


Antifa – Pěst Pirátské strany, něco jako Lidové milice

Antifašistická akce (zkráceně Antifa, zkratka AFA) je celosvětová síť extrémně levicových militantních skupin zaměřených na radikální potírání údajné extrémní pravice. Z Německa se rozšířila do dalších zemí Evropy s USA.


Tato německá organizace se „zviditelnila“ například při pouličním řáděním při summitu G20 v Hamburku, kde zapalovala auta a házela dlažební kostky. Dlouhodobou aktivitou hnutí jsou fyzické útoky na členy stran (AfD), které považují za “málo liberálnía “příliš vlastenecké”.

Násilí napříč USA

“Jsou to organizované skupiny, které nemají nic společného s Georgem Floydem. Jak smutné!” uvedl prezident Trump na twitteru.

Nepokoje se rozšířily z Minneapolis do dalších 25 amerických měst jako je Atlanta nebo Washington. Demonstranti se pokoušeli zaútočit i na areál Bílého domu.


Dramatická situace před Bílým domem – placeno miliardářem Sorosem

Násilí se vymklo kontrole, starosta Minneapolis Jacob Frey (liberální Demokratická strana USA), který zpočátku demonstrace podporoval, nyní zuřivé demonstranty odsoudil a vyzval k zásahu Národní gardy. Guvernér Minnesoty Tim Walz aktivoval Národní gardu v sobotu, poprvé od druhé světové války.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh