Odporné. Německá státní televize podpořila pořad: “Koronavirus zachraňuje planetu”. Prý satira z pera Zelených a Pirátů. Fuj. Pokračování ideologie po vlajkou písně “Moje babička je stará ekologická svině”

Diváci jsou pobouřeni. “Koronavirus je fér. Zabíjí staré lidi a mladí přežijí bez námahy,” “Až všichni umřou, budeme žít v zeleném ráji,” říká moderátor videa “Koronavirus zachraňuje planetu.” Pořad produkovala německá veřejnoprávní televize ARD/ZDF.Video (2 minuty) opatřila titulky redakce ARFA.cz

Oni si to opravdu myslí!

“Ať už jde o satiru, nebo ne, toto video je přesně to, čemu současní environmentalisté a levicoví aktivisté skutečně věří. Mnozí z nich zastávají názory, které jsou ještě extrémnější,” napsal o videu komentátor Joseph Watson z Infowars.com.„My říkáme ano koronaviru, protože s tímto virem se planeta uzdraví. Je to fér. Zabíjí staré lidi a mladí přežijí bez námahy. Koneckonců, generace 65 + tuto planetu za posledních 50 let takřka zničila,” zaznělo z vysílání kanálu Bohemian Browser Ballet. Údajně jde o satiru.


Je skvělé, že letecká doprava nefunguje!

Tvůrci pořadu získali v roce 20219 cenu Grimme Prize v kategorii Děti a mládež. Hlásí se politickým stranám Zelení a Piráti a k ideologii enviromentalistky Grety.
Video „Koronavirus zachraňuje svět“ pochází z veřejného kanálu YouTube pro mládež. Na sociiálních sítích se proti němu strhla vlna kritiky.


Je bezva, že krachují burzy

“Je mi 70 let a mám koronavirus,” píše jeden uživatelů twitteru. Píseň kritizovali i někteří němečtí politici. Tato pandemie, která posledních několik týdnů svírá svět, zabíjí především starší lidi.
Koncem loňského roku se veřejnoprávní vysílací organizace WDR dostala pod palbu kritiky za svou píseň „Moje babiška je ekologická svině“, kterou nazpívali děti. Režisér se sice omluvil, ale pocit znechucení zůstal.
Zdroj:

https://www.tagesspiegel.de/gesellschaft/medien/satirebeitrag-corona-rettet-die-welt-jung-gegen-alt-beim-coronavirus-empoert-nutzer/25645372.html

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh