Likvidační propaganda Česká televize: Útok na “názorově nevhodný” portál Aeronet. Chytili nepravého. VIDEO. Máme vyjádření “obětního beránka” i skutečného šéfredaktora pana V.K., který si nechává říkat Vedoucí Kolotoče. Tohle je válka

Je to největší tajemství české alternativní scény. Kdo je šéfredaktor portálu Aeronet, záhadný pan V. K., tedy Vedoucí Kolotoče? Reportéři České televize po něm šli skoro čtyři roky, až… dopadli nepravého. A na něm se vyřádili.

Alternativní scéna se baví, ale ve skutečnosti jde o skandální obludnost, na jejímž konci je hrubě poškozená pověst pana Marka Pešla z Trenčína, zabývající se těžbou kryptoměny, lživě označeného za šéfredaktora Aeronetu.


Zkrácená reportáž ZDE (reportáž jsme vybavili žertovnými titulky)

Pan Marek Pešl není pak V.K. – a i kdyby byl, tak co? Vidíme zde pokus o osobní likvidaci bez důkazů. Objektivita zůstala na hanbě.

Celá reportáž České televize o “dopadení” pana VK ZDE


Aeronet má vliv a sílí

Portál Aeronet, nabízející alternativní zpravodajství a komentáře, je považovaný za nejvlivnější portál svého druhu u nás. Lze o bez nadsázky označit jako vlivový, a to nejen proto, že návštěvnost dosahuje takřka 1,5 milionu měsíčně.


Z agresivity České televize motivované ideologií běhá mráz po zádech. Pan Pešl jel z nákupu. Hysterie připomněla nechvalně proslulou reportáž České televize, která (také bez důkazů) zhanobila památku Lidic (odkaz níže).Ať se čtenář sám rozhodne

Média hlavního proudu označují Aeronet za “proruský web”, což je lež. Své informace Aeronet pečlivě zdrojuje, za sporné území lze označit snad souvislosti, to kterých události dává. Na rozdíl od České televize však Aeronet vždy důsledně prohlašuje, že “nemá patent na pravdu, pouze nabízí čtenáři, ať se sám rozhodne”.


Za články Aeronetu stojí nejtajemnější postava stále sílící české alternativní scény, která si říká “Vedoucí kolotoče“, tedy zkratka V.K.


Na útoku České televize proti člověku, na něhož nebyly důkazy, je děsivá především hysterie hraničící s nenávistí, s jakou byl výpad veden. Tohle není žádné “tepání nešvarů”. Tohle je nenávistná, ideologická mediální válka.

Jeho identitu nikdo nezná, ani zaměstnanci rádia Svobodný vysílač, kde má pan VK každý pátek od 19 h samostatný pořad. I v něm však mluví přes aplikaci Skype a počítačově změněným hlasem.


Portál žije z příspěvku čtenářů, kteří dosahují asi 30 tisíc Kč měsíčně, což je plat německé uklízečky.


Portál Aeronet má návštěvnost 1,5 milionu měsíčně (50 tisíc denně). To je zhruba na úrovni Lidových novin nebo Respektu, ale za Parlamentními Listy.Vyjádření pana V.K. a pana Pešla

Česká televize a deník Respekt vynaložily nemalé prostředky, aby web zdiskreditovali. Výsledek jejich snažení byl tristní. Nejenže nevypátrali skutečného “Vedoucího Kolotoče”, ale našli si obětního beránka pana Pešla. Jeho vyjádření uveřejňujeme.


Po odvysílání reportáže v pondělí 2. března stoupla návštěvnost webu Aeronet za pět dní na 4 miliony z běžného asi půl milionu.


Vyjádření Marka Pešla k pomlouvačné kampaní České televize“Jmenuji se Marek Pešl a nejsem pan VK. Nevím, proč o mě Česká televize rozšiřuje tyto lži. Poskytuji redakci Aeronetu bitcoinové a forexové služby a to je všechno. Nejsem dezinformátorem a nejsem vydavatelem článků Aeronetu. Budu se bránit. V pořadu ze mě udělali nemocného člověka, který má nějaký problém. Já nemám žádný problém. Problém bude mít někdo jiný za tuto pomlouvačnou kampaň na moji osobu.”

“Proč mě vykreslují jako nějakého podivína? Pan Kundra a a paní Snopová (redaktoři, pozn. red.) jezdili kolem celého bloku na sídlišti. Přespali v Trenčíně v hotelu a druhý den zvonili na novo, Stalkovali mě. Když jsem jim řekl svůj názor o panu Bakalovi, o vytunelovaném OKD, tak to vystřihli. Tolik lží, kolik zaznělo v pořadu České televize si nenechám líbit.” říká Marek Pešl.


Vyjádření Vedoucího Kolotoče (pana V.K.)“Já jsem byl jste reportáže zděšen, protože t bylo na úrovni likvidace. A já vím proč. Aeronet získává na významu a vlivu. A jestli oni něčeho se bojí, tak je to ovlivňování společnosti. Stále více lidí čte Aeronet a to pro ně představuje hrozbu,” říká pan V.K.


Pan V.K. předpovídá, že rok 2020 bude přelomový a Česká televize a ostatní ideologická média a skupiny zesílí tlak na “jiný názor” do nepříčetnosti. “Budeme si muset zvyknout, že začnou vypínat weby, které jim nevyhovují,” říká pan V.K.


Celý pořad na rádiu Svobodný vysílač ZDE


Kolik je Vedoucích kolotoče?

Za tajemného pana VK bylo v minulosti považováno několik lidí. Například Jiří Černohorský (Nezdolný Jiří), který mimo jiné bojoval za zachování pomníku maršála Koněva, nebo přetřel hanlivý protičeský nápis v galerii DOX. Dále pak byl za pana VK považován Martin Mojmír Böhm, který provozuje politicky nekorektní portál Duch doby.Nepřehlédněte:
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh