Ukradli Piráti milión z městské kasy? VIDEO. Volební kampaň Pirátské strany jako bizarní akce LGTB Prague Pride za peníze daňových poplatníků. Rekordní suma za pochod, který nebyl. Dělají si z nás soudruzi srandu?

Krajně levicová Pirátská strana uspořádala za milion korun LGTB mejdan Prague Pride, kde pod vlajkou leseb a gayů zahájila kampaň do podzimních senátních a krajských voleb. Cynicky tak využila tak obecních peněz pro svou propagaci a porušila zákon, míní kritici.Parníky placené magistrátem na akci Prague Pride ověšené vlajkami extremistické Pirátské strany. Celé video Raptor TV ZDE

Kontroverzní pochod příznivců okrajových sexuálních priorit Prague Pride letos dostal tučnou rekordní dotaci ve výši milion korun i přesto, že v době koronaviru jsou podobné rejdy zakázány kvůli možné nákaze. Při nedávné oslavě v klubu Techtle Mechtle se nakazilo několik desítek lidí – a to jen pili jedním brčkem.


Propojení LGTB a Pirátské strany

Většina akcí Prague Pride tak letos proběhla jen on-line, nekonal se ani kontroverzní, mnohými občany velmi kritizovaný “uřvaný” a “pobuřující” pochod centrem města. Dotaci však dostali nejvyšší ze všech dosavadních deseti ročníků (navzdory krizi koronaviru).
Cynická propagace ze peníze občanů

Propagace kandidátů na lodích, placených magistrátem

Na všech uskutečněných akcích probíhala zcela otevřená propagace Pirátské strany, včetně podobizen volebních kandidátů. Vrcholem festivalu se tak stala jízda lodí na Vltavě. Tam už rozjela Pirátská strana svou volební propagandu na plné obrátky.

Vzhledem o obří dotaci je zarážející fakt, že na loď bylo vstupné nehorázných 1 500 Kč (plavba přitom trvala jen čtyři hodiny, kapacita lodi 350 lidí). Za jednu jízdu se tak vybralo přes půl milionu. Na druhou loď bylo vstupné poloviční, tedy 750 Kč.Agenda LGTB (lesby, gayové, transgender, bisexuálové…) je klíčovým bodem programu krajně levicové Pirátské strany, která dosud uspokojivě nevysvětlila své napojení na militantní hnutí Antifa.


Předseda krajně levicové Pirátském strany Bartoš. Prý má vlajku militantní organizace Antifa, protože je sběratel. Tuto organizaci označil prezident Trump za teroristickou.Toto hnutí rozpoutalo v USA nepokoje s desítkami, možná stovkami oběťmi včetně dětí. Předseda Pirátů Bartoš se přitom hnutí Antifa hlásí už několik let.


Pirátská strana: Masový přísun migrantů

Kromě agendy LGTB a Antifa pak patří mezi pilíře Pirátské strany masová integrace imigrantů, které by nejraději vozili do České republiky “po celých vesnicích” (jak říká šéfka jejich bruselské frakce anarchistka Ska Kellerová).

Dalším bodem programu je plná integrace České republiky do německého projektu s názvem Evropská unie, s čímž aktuální souvisí “Akcent Lockdown”, tedy maximálně možné zavedení restriktivních opatření souvisejících s údajnou pandemií koronaviru. Čeští Piráti jsou německý projekt, hrají podle německých not.
Porušení zákona prošetřují úřady

Pirátská strana se nijak netají, že využila obecní peníze pro propagaci své značky, nicméně vysvětlení bude znít, že nemohou bránit translidem, aby mávali transparenty s podobiznami kandidátů do voleb.

“Piráti zahájili kampaň před říjnovými krajskými a senátními volbami. Ve 13.30 hodin, vyplula v rámci festivalu gayů, leseb, bisexuálů a translidí Prague Pride loď, na níž se představují kandidáti do Senátu a lídři krajských kandidátek,” uvádí webu prazskynoviny.cz.


Akci má z podnětu opozičních zastupitelů prověřit Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh