Všichni tady umřeme! “Smrtnost zmutovaného koronviru teď dramaticky poroste!” Plné márnice a prázdné školy. Děti jako přenašeči nákazy. Uznávaný parazitolog Flégr předpovídá katastrofickou budoucnost.

Parazitolog Jaroslav Flegr odkrývá svou vizi temné budoucnosti. Více než dva tisíc nakažených denně a bude hůř! Hrozí prý katastrofální následky, když budeme lehkovážní.Profesor Flegr: “Může to mít katastrofální následky!”

“Další nárůst smrtnosti přinese zmutovaný virus, který je sem již zavlečen ze zemí, kde boj s koronavirem nezvládli tak dobře. Tedy z Ruska, z Ameriky a podobných semí, kde určitě budou mnohem virulentnější kmeny než u nás,” řekl profesor Flegr televizi DVTV.


Děti přenašeči nákazy

“S nástupem dětí do škol se v populaci objeví něco jako velkokapacitní příčné propojky – přes děti se virus snadno rozšíří z jedné třídy naráz do mnoha rodin a odtud na mnohá pracoviště.”

“Lze proto očekávat výrazný vzestup reprodukčního čísla (počtu osob, které v průměru nakazí jeden nemocný),” varuje profesor, jehož zvláštní vzezření může připomínat postavu z dílu Studna ze seriálu 30 případů majora Zemana.
Pandemie bez obětí? Ano, ale…

Při líčení katastrofického scénáře profesor Flegr láme rukama nad všemi, kdo o viru hovoří “lehkovážně”. Profesor však zcela opomíjí fakt, že pandemie koronaviru je pandemií “bez obětí”. Počet zemřelých je v letošním roce dokonce výrazně menší, než v předchozích letech.


Profesor Flegr: Pandemie bude taková, jakou si ji uděláme

Tuto anomálii – pandemii bez obětí – vysvětluje profesor Flegr právě drastickými opatřeními, které přijala vláda.


Mnozí však považují opatření proti koronaviru za zcela vylhaná, neadekvátní a protiústavní. Zaznívají hlasy o uvěznění politiků, kteří opatření zavedli. Po celém světě dochází k demonstracím, pandemie je označována za podvod. Množí se důkazy o falšování statistik.

Vancína jako spasitel? Nemoc, která není

Nárůst údajně nakažených koronavirem je zcela zákonitý, protože v tomto období se zvedá křivka nákazy chřipkou. Koronavirus je podle všeho pouze druh chřipky, jakási podmnožina, má podobné vlastnosti a vždy bude mít přibližně čtyřikrát menší počet nakažených.

Cílem situace je vytvořit iluzi katastrofy, vzbudit dojem, že všechny spasí vakcína. O to jediné tu jde. Pandemie je virtuální realita, obrovská globální iluze, něco jako ideologický hologram. Ve výrobě jsou již miliardy vakcín po celém světě, mimo jiné také v České republice – firma Novavax u Jevan.


Než přijdou super-přenašeči

“Nová vlna pandemie bude taková, jakou si ji uděláme. Nošení roušek je nevyhnutelné, ale přijít bude muset daleko víc opatření. Všichni bychom měli nosit roušky, a to na více místech, než je teď povinné,” míní profesor Flegr.

S návratem lidí ze zahraničních dovolených začnou vznikat porůznu další a další nezávislá ohniska nákazy. Asi se nám zde objeví i další super-přenašeči, tedy jedinci, kteří si z ciziny přinesou vysoce infekční a vysoce virulentní varianty virů.”
Kdy a jak to celé skončí?

“Kdy to celé skončí? Asi těžko v příštím roce, ledaže by se nám s velkou dávkou štěstí podařilo už dříve získat dostatečné množství vakcíny. Vyloučeno to není. Na vakcíně pracuje velké množství vědeckých týmů a dnes i mnoho bohatých farmaceutických firem,” předpovídá profesor.


Upozornění: Parazitolog Jaroslav Flegr je evoluční biolog a parazitolog a působí na Přírodovědecké fakultě UK a Národním ústavu duševního zdraví, prezentované informace však v žádném případě nejsou oficiálním stanoviskem zmíněných institucí.


Zdroj: Co nás čeká, Aktuálně.cz
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh