To je trapas! “Chceme důkladné vyšetření VRAŽDY Navalného!” udala Pirátská strana Evropské unii. “Je třeba pátrat ve strukturách OSN!” burcují Piráti. Ruský opoziční politik je přitom jak rybička. Kokain?

Špatnej matroš? Levicová Pirátská strana žádá vyšetření vraždy ruského politika Alexeje Navalného (44). Je tu ale problém: Politik je naživu a zdráv. “Chceme podrobné a transparentní vyšetřování jeho vraždy,” burcuje pirátský europoslanec Peksa. Piráti udali vraždu, která se nestala… nebo vědí, že zemře?Tweet horlivého pirátského europoslance Peksy. Chce vyšetřovat vraždu někoho, kdo žije. Na snímku politik Navalný, představitel chabé ruské opozice.

Ruský opoziční politik Alexej Navalný se přiotrávil na konci září neznámou látkou na záchodku během cesty letadlem. Jednou z vyšetřovacích verzí je, že se předávkoval kokainem, jehož je uživatelem. Je hospitalizován v Německu a jeho stav je dobrý.


Předávkoval se Navalný kokainem?

“Odeslali jsme německému předsednictví Evropské rady a Vysokému představiteli EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku jasný požadavek: Chceme podrobné a transparentní vyšetřování vraždy Navalného. Je na místě začít vyšetřování ve strukturách OSN a Rady Evropy,” uvedl přičinlivý pirátský eoroposlanec Mikuláš Peksa na twitteru.


Stav politika Navalného se zlepšil… Vrahem tedy není zahradník.Zavražděný Navalný je jako rybička

Stav Navalného se zlepšil, jak dnes oznámila berlínská klinika Charité s tím, že byl probuzen z umělého kómatu a čile reaguje na slovní podněty. Během několika dní by měl být zcela zdráv.

Západní média se snaží vzbudit dojem, že má v Navalného otravě prsty Rusko. Německá laboratoř, spadající pod NATO, přišla z verzí, než nešlo o kokain, ale o jed novičok.


Horlivý europoslanec Peksa sice nejmenuje nikoho, komu Piráti poslali výzvu k vyšetření vraždy, která se nestala, nicméně funkci vysokého představitele pro bezpečnost zastává v EU Španěl Josep Borrell. Ten musel koukat na výzvu krajně levicového křídla EU jako zjara.


Česká Pirátská strana s předsedkyní evropské krajní levice, militantní anarchistkou a ultrafeministkou Ska Kellerovou (druhá zleva Grüne Partei)Autor textu o vraždě Navalného Mikuláš Peksa je druhý zprava. Zcela vpravo je Pirát z Německa (Piratenpartei.)Europajungend: Špatnej matroš?

Hotové pozdvižení vyvolala pirátská výzva v německém vedení Evropské rady. Pirátská strana je Německem považována za jakési Europa Jugend, levicovou stranu, která je v EU členem stejné frakce jako Zelení nebo anarchisté.

Krajní levice, jíž jsou Piráti členem, podporuje užívání lehkých drog (marihuana, hašiš). Počet uživatelů drog mezi Piráty je podle odhadu až 10 x vyšší než v jiných politických stranách.


Pirátská strana vykazuje hysterické rusofobní postoje, její postoj vůči Rusé federaci čiší nenávistí.


Udavači s přesahem do teroristických organizací?

Mezi českými politiky a částí veřejnosti má Pirátská strana pověst udavačů. Její předseda Bartoš se dosud nedistancoval od militantního hnutí Antifa, jehož je členem a na demonstrace chodí zahalen do jeho vlajky. Toto extremistické hnutí, kterém v USA rabuje obchody a zapaluje domy, zařadil prezident Trump mezi teroristické organizace.
Načasování údajné Navalného otravy vyvolává velká podezření. Došlo k ní v době, kdy se začalo Rusko angažovat v běloruské krizi, při které demonstrují za podpory Západu (EU, USA) občané, kteří se nedokázali smířit s výsledky voleb.


Navalný – muž na svém místě

Německo, kde je nyní Navalný hospitalizován, tvrdí, že byl přiotráven jedem novičok. Informaci o otravě novičokem, která má vyvolat asociaci na ruskou stopu, přinesla německá laboratoř, spadající pod struktury NATO. Předchozí dvě laboratoře nic takového nezjistili. To budí podezření, že byl Navalný zneužit pro politické účely.


Alexej Navalný má sice jako opoziční politik podporu USA, ale jeho počínání na ruské politické scéně je bezzubé a bez šance na úspěch. Všechny volby vyhrává s velkou převahou prezident Vladimír Putin a jeho strana Jednotné Rusko.

Navalný je pro Putina ideální opozičník a mnohem více je prospěšný živý než mrtvý.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh