“Ta nemoc není Covid-19. Je to fašismus!” Úžasný projev Davida Ickeho o svobodě (překlad, video) na rekordní demonstraci v Londýně. “Koronavirus je podvod, roušky jsou náhubky!” “Pokud nic neuděláme, skončí to globálním zotročením lidské rasy”.

Jsme součástí historického okamžiku! Největší demonstrace v Londýně proti “podvodu jménem koronavirus” ze zúčastnily desítky tisíc lidí. Trafalgarské náměstí bylo zcela zaplněno. Demonstranti žádali okamžité ukončení vládních nařízení proti údajné epidemii, která nemá žádné oběti.David Icke: “LIDSKÁ RASO! POVSTAŇ! Zůstaneme zavření doma? NE! Budeme nosit roušky? NE! Necháme se psychicky zdeptat? NE!”

Demonstrace v Londýně na Trafalgarském náměstí 29. srpna 2020

Skvělý projev přednesl aplaudujícímu davu spisovatel David Icke, který opakovaně upozorňuje, že je koronavirus je podvod. “Pokud nic neuděláme, skončí to globálním zotročením lidské rasy,” řekl Icke, vizionář a autor desítek knih, většinou bestsellerů.

“LIDSKÁ RASO! POVSTAŇ! Zůstaneme zavření doma? NE! Budeme nosit roušky? NE! Necháme se psychicky zdeptat? NE!”, vyzývá Icke, jehož videa shlédly na youtube desítky milionů uživatelů.


Desítky tisíc lidí pro korona – podvodu. Média hlavního proudu o této události neiformují ani zmínkou.

David Icke při projevu, který vstoupí do historie

David Icke, projev na Trafalgarském náměstí, 29.srpen 2020

“Jaké potěšení, vidět ostrůvek rozumu v tomto ztřeštěném světě! Sešli jsme se dnes kvůli nebezpečné a smrtelné nemoci, která se rozšířila v naší zemi i po celém světě. Ta nemoc není Covid-19. Je to fašismus. Fašismus, který hledá ospravedlnění v iluzorní pandemii Covid-19,” říká Icke.

“Musím tomu viru složit poklonu za to, jak je skvěle připravený na jakoukoliv situaci: Nesmíte se přiblížit k druhému člověku na méně než metr a půl, abyste se chránili. Takže virus umí měřit vzdálenost.”
Proč to dělají? Proč nás chtějí zotročit?

“Nesmíte se ze své bubliny vynořit na déle než 15 minut, takže virus dokáže měřit čas. Roušky jsou povinné až od příštího týdne, takže umí dokonce i číst v kalendáři.”

“Ten virus je tak geniální, že nakazí jen účastníky protivládních shromáždění!”

“Proč takové nesmysly? Proč každý, komu aspoň napůl funguje mozek, vidí, že to je nesmysl? Protože je to všechno vymyšlené! Proč? Proč to dělají? Můžu vám odpovědět sérií následujících otázek.”
Jsme součástí výjimečného historického okamžiku

“Jak jsem mohl současné události předpovědět už před desítkami let? Jak je mohl ve 30. letech předpovědět Aldous Huxley? Jak totéž mohl ve 40. letech předpovědět George Orwell?

“Je to jednoduché. Současná situace není žádná náhoda a nic se neděje jen tak.”

“Jsme svědky uskutečnění dlouhodobého plánu a pokud nyní nic neuděláme, je předurčeno, že vše skončí globálním zotročením lidské rasy, a to nejen za pomoci technologií. Nacházíme se ve výjimečném historickém okamžiku, ocitli jsme se na rozcestí.”To MY máme skutečnou moc. Zastavte psychopaty!

“Jestli dovolíme hrstce hybatelů kontrolovat naše životy, tento příběh nebude mít šťastný konec. Ale jestliže se rozpomeneme, vzpomeneme si, kdo tady má skutečnou moc, tak tohle bláznivé období může velmi rychle skončit. To MY máme skutečnou moc!”

“Nechtějí, abychom prohlédli jejich největší trik, který na nás hrají: že nějaké autority mají moc. Autority nemají ŽÁDNOU skutečnou moc! Jedinou mocí, kterou na celém světě mají, je ta, kterou jim sami odevzdáváme.”
“Tento svět je ovládán hrstkou lidí, a to jen díky opakování scénáře donucení a podvolení se v rámci pyramidální struktury. Donucení a podvolení se v každé úrovni pyramidy, směrem dolů, až k nám, lidem.”Jak z toho ven. Svobodu!

“Jestliže se podvolíme předposlední úrovni nad námi, kterou jsou naše vlády nebo policie, pak se uzavře kruh mezi hrstkou hybatelů kdesi nahoře a mezi celosvětovou populací. Dokončí se scénář, kdy malá hrstka nahoře ovládá miliardy lidí.”

“Jak se dostaneme z toho začarovaného kruhu? Přestaňme se podvolovat! LIDSKÁ RASO! POVSTAŇ! LEV UŽ NESPÍ! Zůstaneme zavření doma? NE! Budeme nosit roušky? NE! Necháme se psychicky zdeptat? NE!”

“Nastal čas, už dávno, abychom si vzali ponaučení z historie. A celá historie lidské rasy je založená na tom, že hrstka kontroluje většinu a že většina se podvoluje. TO UŽ STAČILO! SVOBODU! SVOBODU! SVOBODU!!! Nepřistoupíme na NIC MENŠÍHO!!!”


Policisté, i vy máte děti!

“Policistům, kteří nás tady hlídají, chci říct jediné: I VY máte děti! I VY máte vnoučata! Budou muset žít ve fašismu, který tady podporujete. Probůh! Přidejte se k nám! Přestaňte sloužit psychopatům!”

“Jsou nás miliardy a ta hrstka hybatelů by se vešla do jediné místnosti. Myslím, že začínám vidět, jak se z této situace dostaneme. Lidé celého světa! POJĎME DO TOHO!”

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh