První černošská prezidentka v Bílém domě. “Budu předstírat nějakou nemoc a odstoupím,” říká Joe Biden v bizarním rozhovoru pro CNN. Velká genderová revoluce je tu. Byla vymyšlená pandemie jako výstřel z Aurory?

Celý svět s napětím sleduje, zda se prezidentovi Trumpovi podaři dokázat masivní podvody při volbách. Pokud ne, začne nová éra v dějinách lidstva. S rouškami, čipovaní a pod nadvládou žen. Joe Biden, který údajně získal ve volbách nejvíc hlasů, poprvé veřejně prohlásil, že odstoupí, když to bude chtít jeho viceprezidentka Harrisová, extremistka jako poleno, dosazená Hillary Clintonovou.
Rádoby prezident Joe Bidem je připraven simulovat nemoc a odstoupit

“Pokud dojde k zásadní neshodě založené na morálním principu, pak u sebe nechám vyvinou nějakou nemoc a rezignuji,” prohlásil Joe Biden ve čtvrtečním rozhovoru pro CNN.

Pokud soudy potvrdí Bidenovo vítězství ve volbách, je podle mnoha indicií otázkou týdnů, kdy odstoupí, a přenechá Oválnou pracovnu své viceprezidentce Kamale Harrisové. Volby 2020 byly od samého začátu konstruovány tak, aby Trump prohrál a v Bílé domě usedla žena.loading…

Začalo to vymyšlenou pandemií (ani v USA není nijak dramatický nárůst zemřelých ve srovnání s předchozími lety). Pokračovalo přes pouliční bitvy pod vlajkou rasistické organizace Black Lives Matter. Vrcholem pak byl podvody při volbách. Tuto výše zmíněnou konstrukci razí Trumpův tým – a nyní o ní musí přesvědčit soud.


Kamala Harrisová je považována na extremistku, ultrafeministku a rasistku vůči bílým mužům. Je zastánkyní názoru, že “ženy by měly chodit na potrat jako ke kadeřníkovi”. Propaganda Demokratické strany, napojená na mainstreamová média, ji označuje za “první černošku ve funkci viceprezidentky”.


Harrisová je senátorkou za stát Kalifornie, otce má v Jamajky, matku z Indie. Není to tedy ani černoška – Parta feministek kolem Hillary Clintonové lže i v tomto bodě.


Již v srpnu, bezprostředně poté, co Biden oznámil, že Harrisová je bude jeho viceprezidentkou, CNN uvedla, že Harrisová by byla schopna převzít prezidentský úřad, kdyby se Biden rozhodl odstoupit.Biden i Harrisová a jejich spolupráce je jimi samotnými i zkorumpovaými médii označována jako „Harris-Bidenova administrativa“.

“Administrativa Harris-Biden znovu zahájí toto úsilí a bude ji dále tlačit, aby usnadnila vojenským manželům a veteránům hledání smysluplné kariéry a zajistila, aby učitelé věděli, jak podporovat vojenské děti ve svých učebnách,” řekl Biden během veteránů kulatý stůl v Tampě na Floridě.


Kamala Harrisová také použila termín „Harrisové administrativa“ během kulatého stolu, což přimělo prezidenta Trumpa obvinit Bidena z toho, že je jen loutkou a Harrisovou chtějí mít ve skutečnosti prezidentem.

Bůh ochraňuj tuto planetu.


loading…V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh