Zastavte to! Turecko už strhává řecké pohraniční ploty. VIDEO. Demoliční auta dostali Turci z Evropské unie. 40 tisíc migrantů na hranici. Islamizace Evropy jede na plné pecky

Turecké vozidlo strhává část plotu postaveného Řeckem na hranici. Vidíme couvající turecké tažné auto. V pozadí jsou postavy několika desítek migrantů. V popředí bezmocná řecká stráž.


Turecké auto Ateş, dar od Evropské unie na OCHRANU hranic, strhává plot, aby měli migranti volnou cestu. Více na videu níže

Turecké auto strhává plot, připravení migranti přihlížejí

Je to první důkaz, že Turecko pomáhá migrantům strhávat pohraniční ploty – a navíc speciálnímu auty pořízenými z fondů Evropské unie (Německa). Migranti fasují od Turků kleště na přestřihávání drátů (i těch ze stržených plotů).


Zdroj: Turci strhávají ploty auty z EU


Toto video zveřejnily řecké úřady s tímto prohlášením:

„Video zobrazuje turecké obrněné vozidlo hraniční stráže, jak se snaží strhnout část hraničního plotu. K této události došlo včera v noci. Jedná se o vozidlo Hizar / Ateş, které je vybaveno nástroji, které mu umožňují sledovat hranici (i v noci). Turecko získalo tato vozidla od května do srpna 2019, přičemž 75% programu bylo financováno z evropských fondů. “


Auta Ates platila Evropská unie Turecku pro řecko – tureckou hraniciIslamizace Evropy

Turecko si pořídil 57 obrněných průzkumných a sledovacích vozidel Ateş na konci loňského roku. Jejich oficiální určení je pro OCHRANA turecké hranice s Řeckem a Bulharskem.

Buď je tedy vedení Evropské unie (Německa) tak naivní, že uvěřilo tureckému prezidentovi Erdoganovi, že chce chránit hranice (aby mu náhodou neutekli nějací migranti), nebo jde o společný záměr islamizace Evropy. Správná je zřejmě druhá možnost.


Hrstka vojáků, poslaná státy EU na pomoc Řecku, je podle všeho jen zastírací manévr. Cílem vedení Evropské unie (Německa) je dostat do Evropy co nejvíce migrantů – a ty pak rozdělit do členských států pomocí vynucených kvót.

Zdroj: Turecko kupuje auta z fondů Evropské unie na ochranu hranic s Řeckem
Turecký prezident Erdogan otevřel hranice do Řecka 28. února. V Turecku jsou čtyři miliony migrantů, připraveni proniknout do Evropy. Dalších pět milionů migrantů vniklo do Evropy od roku 2014 na pozvání německé kancléřky Merkelové.


Kolik migrantů do Česka?

Vynucené kvóty znamenají odlehčením zemí, kde už migranti jsou (Německo, Francie, Španělsko, Itálie) a jejich přesun do zemí, kde je jich méně (Česká republika). Odhadem by mohlo na Českou republiku připadnout na základě kvót půl milionu migrantů (importovaných salámovou metodou).

Podle odhadů již žije v Evropě 50 milionů muslimů. Evropa se podle odhadů stane muslimským kontinentem (většina muslimů) do roku 2100.Nepřehlédněte:close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh