Takhle se podvádí při volbách: 5 000 hlasů je fuč během živého vysílání. Krádež voleb ze strany radikální levice: “Prostě zfalšujeme čísla!” Tady je důkaz: Stejný podvod jako při volbě prezidenta!

Proč se štrachat s nějakou kampaní nebo programem: Vyhrává ten, kdo ovládá počítadlo! Miliony šokovaných televizních diváků v úterý večer sledovalo, jak byly odečteny tisíce hlasů republikánskému kandidátovi do senátu v přímém přenosu výsledků voleb za stát Georgie.
Volby v Georgii jsou klíčové, protože v případě vítězství dvou kandidátů Demokratické strany USA a potvrzení nejstaršího a nejdivnějšího prezidenta všech dob Joe Bidena, že jeho obskurní strana ovládne celou zemi.


Dosavadní prezident Trump upozorňoval, že může docházet k podvodům od Demokratické strany. Některé se již podařilo dokázat. Na další nemusí být čas, protože 20. ledna skládá prezident přísahu… pokud nevypukne občanská válka.

Ve Washingtonu je shromážděno statisíce Trumpových příznivců a podle posledních zpráv napadly budovu Kongresu.


Děsivou událost volebního podvodu zachytily kanály televizních stanic CNN, ABC a dalších. Záběry z ABC nejprve ukazují kandidáta do senátu Davida Perdue se 2 130 535 hlasy, ale v příštím okamžiku má jen 2 125 535.loading…

Přesně stejný jev, tedy pokles počtu hlasů kandidáta do senátu Davida Perduea o 5 000, zachytila stanice CNN – kde opět šel z 2 130 535 hlasů na 2 125 535. Mezitím nedošlo k žádné změně v celkovém počtu hlasů kandidáta za radikální Demokratickou stranu Jona Ossofa.

Ossoff byl podezřelý z podvodů ve volbách už v roce 2017 pro 6. okrsek v Georgii, který je považován za pevnou republikánskou baštu. Ossoff v něm zvítězil, byť celkově prohrál. Tehdy pro tento zvláštní jev nebylo jiné vysvětlení, než podvod při počítání hlasů.


Zde je šokující odečet hlasů republikánského kandidáta počtu hlasů kandidáta do senátu Davida Perduea o 5 000 zachycený stanicí CNN.
Záhadné vyškrtnutí 5 000 hlasů vedlo mnoho lidí k přesvědčení, že sledují volební podvody v reálném čase, podobně jako podvod zaznamenaný v listopadu během prezidentských voleb.

Během živého zpravodajství CNN o volební noci bylo v Pensylvánii svědkem téměř 20 000 hlasů, které se nevysvětlitelně změnily majitele z prezidenta Trumpa na Joe Bidena.Volební podvod v Pensylvánii

Volby do Senátu proběhly toto úterý a jsuo jakousi hořkou tečkou za největším volebním podvodem v dějinách USA. Důkazů pro toto tvrzení je obrovské množství.


Novým prezidentem USA se sta Joe Biden – pokud to jeho soudruhům projde. Ten již vydal několik prohlášené, že “Jedna země dokáže změnit změnit svět,” což mnozí pozorovatelé chápou jako začátek III. světové války. První krokem má být zřejmě napadení Ruska armádou NATO pod vedením USA.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh