Zázračný lék COVID-19: Testovali kozu, ovoce a kus dřeva. Výsledek: Pozitivní! Něco se děje a my víme, co… Státy hlásí vadné testy. Lékaři: Zkuste PELYNĚK


Fakta: Prezident Tanzánie John Magufuli odmítl testy na koronaviry jako vadné. Řekl, že na nevěří, že je jeho koza, ovoce papája, koupená vedle na trhu, a kus dřeva, které našli v lese, COVID pozitivní.

Reakce: Je to celé podvod? Není žádná pandemie, jsou jen nové testy?Pelyněk! To je zřejmě nejlepší lék na podivnou nemoc koronavirus.

Testujme ovoce a kozy!

Když byly testovací soupravy dovezeny ze zahraničí, nařídil prezident Tanzánie John Magufuli bezpečnostním silám zkontrolovat kvalitu těchto souprav.

Za tímto účelem získali několik vzorků jiného než lidského původu.Například: Ovoce papaya, koza, ovce, kus dřeva. Přiřadili jim lidská jména včetně rodných čísel a poslali na laboratorní testy na koronavirus. Laboratorní technici byli ponecháni v nevědomí o původu vzorků.


Nejlepší lék na koronavirus: Pelyněk.Moje koza má koronavirus!

Výsledek: Vzorky koz, ovoce, ovcí a dřeva byly pozitivně testovány na COVID-19, tedy infikováni, jak uvádí Světová zdravotnická organizace WHO.


„Něco se děje,” uvedl prezident Tanzánie John Magufuli. “Neměli bychom akceptovat, že každá pomoc má být dobrá, zdůraznil.


Není to poprvé, kdy se začaly zpochybňovat testovací soupravy. Několik zemí již hlásilo vadné testovací soupravy, u nichž bylo zjištěno, že jsou kontaminovány virem i bakteriemi, například z Británie, nebo Kanady.


Tato koza z Tanzánie má koronavirus, chudák

Prezident Tanzánie John Magufuli
Zázračný lék: Slunce a Pelyněk!

Včera prezident Tanzánie John Magufuli oznámil, že nařídil bylinné ošetření koronaviru nabízeném prezidentem Madagaskaru, se ukázalo jako 100% účinné.

“Už jsem psal madagaskarskému prezidentovi a brzy vysíláme letadlo, abychom si vyzvedli lék, aby z něj mohla těžit také Tanzanie,” sdělil prezident Tanzánie John Magufuli.
Bylinkový lék, zvaný „Covid Organics“ a připravený Malgašským institutem pro aplikovaný výzkum, je vyroben z rostliny Artemisia (Pelyněk), pěstované na ostrově Madagaskar v Indickém oceánu. Roste však i u nás na každém poli.

Jeho účinky jsou zázračné.


Zdroj: Al Jazíra. Collective Evolution


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh