USA pod tlakem: Trump vyhlašuje ve Washingtonu výjimečný stav. VIDEO. 25 tisíc vojáků v ulicích. FBI varuje před útoky ve všech 50 hlavních městech USA. Nečekaný projev na letišti.

Prezident USA Donald Trump vyhlásil v noci na dnešek ve Washingtonu výjimečný stav. Nyní je v hlavním městě 25 000 vojáků Národní gardy a přijíždějí další. Na 17. ledna je plánována obří demonstrace proti podvodům při volbách a tvrdé cenzuře sociálních sítí Facebook a Twitter od jejich levicového vedení.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Redakce Arfa děkuje!Prezident Trump při včerejším stručném projevu na letišti. Na vřejnenosti poprvé do 6. ledna od podvodného útoku na Kapitol. Odletěl do Mexika oslavit výsledky úspěchu tzv. “Zdi proti migrantům”.


Ozbrojené protesty jsou plánovány v 50 hlavních městech států i ve Washingtonu DC ve dnech před inaugurací prezidenta 20. ledna.


Zatím není jasném kdo bude skládat prezidentskou přísahu. Zda dosavadní prezident Donald Trump, nebo Joe Biden, který podle všech indicií uspěl ve volbách díky monstrózním podvodům, nebo bude odložena.

Starostka Washingtonu DC naléhá na občany, aby se vyhýbali hlavnímu městu do 20. ledna.loading…

Prezident Trump je nyní odstřižen od sociálních sítí Facebook a Twitter po zásahu jejich krajně levicového vedení. Poté zavedly cenzuru (na živá vystoupení) propagandistické stanice jako CNN a další.

Konkurenční sociální síti Telegram, která nepraktikuje cenzuru (jako za komunistů v Československu, nebo nyní v Severní Koreji…) a ctí svobodu slova, přibylo během posledních tří dnů 25 milionů čtenářů.

Evropští politici chystají zásah proti cenzuře prováděné majiteli sítí Twitter a Facebook. Nyní už vědí, že nevládnou oni, ale majitelé sociálních síti, mladí američtí hejskové a zbohatlíci.


Tento plakát se objevuje ve všech větších městech USA, miliony a miliony kopií. 17. ledna se má uskutečnit největší demonstrace v dějinách USA. Politruci ze sociálních sítí Facebook a Twitter to mažou a zavírají účty.

Federální, státní a místní orgány činné v trestním řízení připravují na možnost dalšího násilí poté, co výtržníci minulý týden zaútočili na americký Kapitol. Z vyšetřování vyplývá, že akci vyprovokovala militantní skupina skupiny Antifa napojená na agresivní struktury kolem kandidáta Bidena a jeho Demokratickou stranu USA.Po útoku asi tří tisíc demonstrantů zůstalo v Kapitolu pět mrtvých, čtyři příznivci Donalda Trumpa a jeden policista. Zastřelena byla jedna žena -vlastenka a vojenská veteránka, kterou zabila ochranka.

Masmédia plně napojená na krajně levicovou skupiny kolem Bidena, se snaží svalit vinu na prezidenta Trumpa, že prý útok na Kapitol inicioval svými projevy. Tato informace je lživá. Útok proběhl (jak vyplývá z videí) skrze hnutí Antifa a za spolupráce “lidí zevnitř Kapitolu”.„Ozbrojené protesty jsou plánovány ve všech 50 hlavních městech od 16. ledna do nejméně 20. ledna a na Kapitol od 17. ledna do 20. ledna,“ uvádí se v bulletinu FBI. Rovněž naznačuje, že hrozí „povstání“, pokud bude Trump odstraněn prostřednictvím 25. dodatku před Inauguračním dnem.

„Dne 8. ledna FBI obdržela informace o chystaném útoku na soudní budovy, vládní úřady a další instituce ve všech 50 státech bez ohledu na to, zda státy potvrdily volební hlasy pro Bidena nebo Trumpa,” uvádí FBI.

Situaci podrobně sledujeme.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh