Populární rabín varuje stoupence vakcíny proti COVID, že by z nich mohla mohla udělat homosexuály. “Vakcíny jsou vyrobeny ze substrátů embryí a tedy…”

Izraelský rabín Daniel Asor tvrdí, že virus a vakcíny jsou dílem „globální vlády zla“, která se snaží „nastolit nový světový řád“. Stejného názoru jsou statisíce dalších rabínů a kněží po celém světě.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Redakce Arfa děkuje!Populární rabín vyzval své následovníky, aby se vyhnuli očkováni proti koronaviru, a varoval je, že by to z nich mohlo „udělat homosexuály”, píše izralský list Israel Hayo.

Přední rabíni v Izraeli však jiź vyzvali ultraortodoxní společnost, aby přijala veškerá opatření proti globální pandemii, a to včetně očkování.

Rabín Asor má na sociálních sítích stovky tisíc sledujících. Ve svých nejnovějších online kázáních tvrdil, že „vakcína proti covid jsou v vyrobeny pomocí embryonálního substrátu, o čemž jsou nezpochybnitelné důkazy. To může způsobit změnu sexuální orientace.“


loading…

Podle rabína Asora stojí za projektem pandemie zakladatel Microsoftu Bill Gates a další američtí zbohatlíci, kteří se „snaží nastolit nový světový řád“. Virus byl podle něj vypuštěn k „zabíjené globální populace“. Vakcíny se prý snaží tuto agendu podporovat.Asor nazývá Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) a farmaceutické giganty Pfizer a Moderna „zločineckými organizacemi“, které záměrně navádějí ultraortodoxní vůdce k podpoře očkovacích akcí tím, že jim poskytují nepravdivé údaje o jejích složkách a účinnosti.Americká Federální agentura pro řešení mimořádných událostí, ministerstvo pro vnitřní bezpečnost, které spojilo své síly s izraelským Národním úřadem pro mimořádné situace v boji proti pandemii, udržuje v Izraeli „brutální armádu“, která bude tajně začleněna do místních vymáhání práva na podporu hanebné agendy globální vlády.


Zdroj: Israel Hayo

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh