Jen pro otrlé: VIDEO (5 minut) posledních sedmi dní z občanské války v USA. Co dokáže ANTIFA. Rabování, mlácení lidí, zabíjení, zapalování aut, útok na sídlo televize CNN… To opravdu není o rasismu

ANTIFA a Black Lives Matter. Tyto dvě militantní organizace stojí za brutálními nepokoji, které už více než týden změnily USA ve válečnou zónu. Zdaleka to není jen o rasismu, byť byla roznětkou rebelie smrt černošského dealera drog, platícího falešnou bankovkou. Varování: Video obsahuje drastické záběry.Kompilace posledních sedmi dní z občanské války v USA (5 minut)

Celé je to o změně systému, je to anarchistická revoluce proti kapitalismu, která jen využila rasového problému. Výsledkem má být nezvolení prezidenta Trumpa a nastolení nového světového řádu.


Domy v plamenech jako “protest proti rasismu”

Za revoltou stojí struktury takříkajíc “od Bidena vlevo”. Joe Biden (Demokratická strana USA) je protikandidát Trumpa v podzimních volbách. Ideologicky se těmto skupinám u nás blíží krajně levicová Pirátská strana, Evropský parlament je jimi prolezlý.


Krásný záběr z videa: Bílý policista objímá mladého černošského rebela

Budou vám lhát, že je Trump rasista, budou vám rozdávat placky s ikonou zaťaté černé pěsti a budou vám nadávat do rasistů, když je odmítnete. Budou vám je posílat domů přes vaše děti.
Hořící policejní auta

Komunistická revoluce z USA pomalu prorůstá i do Evropy, podobné nepokoje jsou již zaznamenány ve Velké Británii a Francii. Všechny se odehrávají pod falešnou vlajkou “boje proti rasismu”, případně “mlácení nácků”.


Útok na policejní auto


Útok na centrálu televize CNNNapadené vozidla, ve kterém se rodina vrací domů

Muž z Dallasu, který chránil svůj obchod před rabujícím davem


Policejní auto v plamenech
loading…

Oběť pokojné demonstrace proti násilí

Oběť demonstrace pro násilí

Útok na policejní auto

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh