Konec dezinformací v Čechách? Mluvčí prezidenta Ovčáček v duelu proti mladému svazákovi, trollovi, který prý honí trolly. Velmi vtipné VIDEO ze souboje o dezinformačním pořadu České televize “To se ví”.


Žertovné video (3 minuty) si stáhněte volně k šíření kliknutím na tři tečky vpravo doleNebo Video ZDE

Na jedné straně mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, na straně druhé mladý svazák, troll Gregor, řečený Miloš, který je prý politolog a dokonce to i vyučuje v Brně – pokud to není fake, jako že asi jo, protože tohle už opravdu přesahuje všechny meze.

Fujtajbl!

A na straně trolla Gregora stráží ideály “jediné pravdy” vyvážená mladá moderátorka pořadu Duel ze Seznam Zprávy. Odvysíláno 16. 7. 2019. Vzorná spolupráce!


Tématem duelu mluvčího Hradu a trollího svazáka měl být nový nechutný pořad České televize “To se ví”, která jím chtěla šířit osvětu proti dezinformacím, ač je sama považována za dezinformační médium číslo jedna.

Pořad “To se ví” (jeho první díl) se stal esencí ideologie České televize a vše nasvědčuje tomu, že bude záhy stažen z obrazovky.

Alternativa si mnula ruce (bude reklama!), ale po shlédnutí prvního dílu je spráskla, protože – jak poznamenala hned v úvodu moderátorka: “Ten pořad je tak trochu fekální.”


Jenže se to ve studiu trochu zvrtlo a troll Gregor a huhňavá moderátorka skákali do řeči mluvčímu Ovčáčkovi tak překotně, že plně vyhověli definici trolla, jak ji v úvodu nastínil troll Gregor (svatá prostoto!).


Všimněte si, s jakou posvátnou úctou vyslovuje troll Gregor slovo “screenshot”. Je to zhruba uprostřed (1:19). “Skrínšot”, něco jako “ámen”, když přičinlivě udává mluvčího Hradu, že opravdu napsal, co napsal a ani to nepopírá.

V celém pořadu (odkaz níže) je zas pěkné pozorovat trolla Gregora, jak se ošívá při výrazu “fekální” a pak se snaží budit dojem, že s pořadem “To se ví” vlastně, jářku, nemá nic společného, ač je uveden v titulcích.

Celý pořad ZDE (půl hodiny) – ale stojí to za to!


Skrínšot. Až navěky.


Nepřehlédněte

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh