To je vtip? Fake news Česká televize bude vysílat pořady proti Fake news. Alternativa jásá: Hurá! Bude reklama!

Na první pohled to zní jako vtip, ale oni to myslí vážně! Česká televize, na jejíž ideologicky pokroucené politické zpravodajství dlouhodobě upozorňuje prezident, premiér i odborná veřejnost, bude vysílat pořad o tom, co je pravda a co lež.

To je jako by měl klaun vyučovat pozůstalé, jak se tvářit vážně.

Alternativa však jásá, protože Česká televize svým novým pořadem ještě přispěje k její rostoucí oblibě.

Alternativní zpravodajství: Tleskáme!

Za “alternativu” označují “majitelé pravdy” především ty, kteří nesdílejí odpor České televize k prezidentovi, premiérovi, všemu co souvisí s Čínou nebo Ruskem, Trumpem a kteří nevykazují dostatečné nadšení z milionů imigrantů, kteří zaplavili Evropu.

Samozřejmě ji nenazývají “alternativou”, protože jejich pravda nemá alternativu.

Všichni, kdo s ní nesouhlasí jsou nenávistně označeni za extrémisty, agenty Kremlu, dezinformátory, různé foby, šiřitele nenávisti a podobně. Nehledě na to, co říkají – stačí, když říkají “něco jiného”.

Není znám jediný případ, kdy by nějaký alternativní web ždímal z daňových poplatníků 6 miliard ročně, jak se děje v případě České televize. Není znám jediný případ, kdy by alternativa čerpala finance z nadnárodních fondů, nebo z nějaké ambasády. Jakékoli napojení alternativy na ruské zdroje jsou pomluvy.

Je to souboj Davida s Goliášem. Proto se reklama v České televizi šikne. V podstatě je to majstrštyk.

Česká televize je nositelem ideologie, která má hnízdo v Demokratické straně USA (Clintonová, Obama a spol) a šíří se z ní jako mor do západního světa. Druhým zdrojem “pravdy” je Evropská unie a z ní plynoucí liberalismus s cílem “rozhňahňat” stávající voličskou strukturu, která se již elitám vymkla z ruky.

Napříč Evropou vítězí ve volbách strany, které byly médii typu Česká televize dlouhodobně označovány jako krajní, extremistické, nebo populistické, jako by populismus nebyl podstatou politiky.

Pěkným příkladem jsou poslední prezidentské volby v USA, kdy se “pravdivá” média (CNN, Washington Post atd.) sešikovala proti Trumpovi, chrlila jednu dezinfromaci za druhou, udělala z něj agenta Kremlu, šovinistu, sexistu, úchyla, prostě všechno, co si vzpomenete, a on přesto vyhrál s prstem v nose.

Seznam, který stojí za pozornost

Nový pořad České televize o fake news je tedy skvělou zprávou pro weby jako jsou Parlamentní listy, Aeronet, Protiproud a další. Celý seznam zde

Seznam údajně dezinformačních webů, sestavený organizací, placenou z fondů EU

Děkujeme, evropská hodnoto. Našinec předtím mnohé z uvedených webů ani neznal, nyní už si je rád čte.

Je třeba sem přiřadit částečně také TV Barrandov a TV Prima. Samozřejmě také různě facebookové skupiny.

Je skvělé, že bude nový pořad České televize cílit především na starší generaci 50+, která je podle názoru vedení ČT nejvíc problematická. Leccos totiž pamatuje, netráví většinu času na facebooku, a je vůči liberalismus tak nějak imunní. Mnozí z této generace se například vyděsí, když vidí líbat se dva vousaté pány.

Pořad má uvádět Halina Pawlowská, bulvární novinářka, která si s pravdou nikdy hlavu nelámala a správně se řídila heslem: “Pravda je to, co prodává”. Česká televize tímto výběrem zjevně cílí na starší ženy.

Jejím partnerem bude komik Háma a pravidelný účastník demonstrací Milion chvilek proti prezidentovi Zemanovi a premiérovi Babišovi imitátor Tomáš Měcháček.

Alternativa by si sama nevybrala lépe.

Těšme se, dívejme se a řekněme babičce, ať se dívá taky. Bude to propadák, tak je třeba se dívat už od prvního dílu, než to stáhnou.

Bude se to jmenovat “To se ví”.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh