Vůdce radikální armády černochů v USA: “Kdo na nás zaútočí, toho zabijeme.” “Chceme vlastní stát. Chceme půdu. Je nás 45 milionů a budeme bojovat.”

Maskovaná černá ozbrojená milice NFAC vzbudila obrovskou pozornost na sociálních sítích, když dne 4. července (Den nezávislosti) vyzbrojená automatickými puškami, pistolemi a noži, pochodovala v počtu tisíce v srdci Ku Klux Klanu ve Stone Mountain. Podařilo se nám získat rozhovor s jejím vůdcem.
Velitel NFAC zvaný generál Jay (skutečné jméno John Fitzgerald Johnson) v exkluzivním rozhovoru prozrazuje, jaké jsou jejich cíle. Generál Jay se nechává titulovat “Grand Master” (Velký vůdce).

Ochota NFAC zabíjet je důvodem, proč se k nim oficiálně nehlásí aktivisté Black Lives Matter. Neoficiálně však spolupracují. Operují v počtu asi tisíce mužů a žen. Jsou mezi nimi i běloši a bělošky – zřejmě infiltrovaní z militantního hnutí Antifa.
Generál Jay (vlevo)

Chceme se odtrhnout od USA

“Naši konečným cílem konečným cílem je odtrhnout se od USA a vytvořit vlastní černý národ. Chci, aby každý černoch, který je potomkem otroka, prohlásil za politického vězně Spojených států. Chci aby nám vláda Spojených států dala vlastní půdu,“ říká Grand Master Jay.


Generál Jay promlouvá k armádě

Pochod armády černochů na Stone Mountain

“Existuje mylná představa, že jsme teroristická skupina a chceme zabít bílé lidi. To není pravda, zabíjet budeme jen když na nás někdo zaútočí. Jsme tady, abychom chránili černou komunitu.”

“Většina z nás, jako já, sloužilo v armádě. Jsme dokonale vycvičeni.”
Druhá, radikálnější možnost

Kvůli vlastnímu státu se NFAC obrátila na Mezinárodní soudní dvůr. Objevily se spekulace, že si generál Jay si jako “zemi zaslíbenou” vybral Texas, ale vše záleží na půdě, kterou černoši do vlády dostanou – jak doufá Jay.


Je tu ještě druhá, radikálnější možnost, kterou většina médií odmítla zveřejnit.


„Mainstreamová média nás úplně ignorují. Televize ABC se se mnou pokusila udělat rozhovor, ale zjistili, že informace jsou příliš děsivé, takže ten příběh pohřbili.“

“Mainstreamová média o nás nechtějí informovat, protože obrazy organizovaných černých lidí se zbraněmi nevysílají žádoucí signál do rasistického jádra Ameriky.”


Film Black Panther (Černý panter), který stvořil Hollywood jako propagandu svrchovanosti černé rasyKdo zaútočí, toho zabít

“Mým dalším cílem je odejít do Afriky, vybudovat si vlastní národ – a získat křeslo v OSN jako všichni ostatní. Je nás 45 miliónů. Mám dobré vztahy vztahy s některými vládci afrických zemí.” (Pozn. red.: 45 miliónů – tolik je černochů v USA, které mají 328 milionů obyvatel).


“Dne 4. července, než jsme šli do parku, byly mé rozkazy: Pokud na nás někdo zaútočí – zabít. Nepostřelit, nezranit. Zabít.”


loading…

“To byla moje bezpečnostní instruktáž. Řekl jsem jim, že nebudeme iniciovat nic, ale pokud na nás zaútočí, pak zabijeme všechny v dohledu.“

Spolu s pochodem Stone Mountain uspořádala NFAC simultánní akci ve Phoenixu v Escobar Parku. Generál Jay tvrdí, že je NFAC na mezinárodní úrovni a má základny i mimo USA.Film Černý panter: Propaganda svrchovanosti černé rasy

“Identita členů má zůstat zůstane anonymní. Jediné známé jméno nebo tvář je moje. Mluvím jen já, nikdo jiný.“

“Přidávají se k nám další již existující organizace. Naučili jsme metodám infiltrace. Proto budeme tajit, kolik máme členů, nikdy nezjistíte, kde cvičíme a trénujeme.”


“Černí lidé touží patřit k něčemu, musíme jim dát něco, k čemu patří. Jako ve film Černý panter. Raději dám svůj život něčemu vznešenému, jako je osvobození mého lidu, než abych ho plýtval tím, že zůstane naživu, ale slabí,” říká Generál Jay.

Film Černý Panter (Black Panter) je jedním z klíčových propagandistických filmů Hollywoodu (studio Marvel). Premiéru měl v roce 2018 a měl sloužit k vykreslení černochů jako vyvolené rasy. Film vydělal miliardu dorlarů.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh