To snad ne! Kontroverzní fanoušek konspiračních teorií moderátor Železný (Česká televize) udal strážníka kvůli roušce proti koronaviru. Urážka obětí bohumínského požáru?

Bývalý pionýr a svazák, nyní moderátor České televize Jakub Železný upozornil, že je jeden z členů ochrany (před soudem kvůli žhářství v Bohumíně) nemá v pořádku roušku. Strážník měl z toho potíže.Strážníka vlevo udal moderátor Železný, že měl na roušce nápisy, propagující alkohol!!!

Na záběru z chodby soudní budovy jsou vidět dva strážníci, oba mají zakrytá ústa a nos kvůli přetrvávající hysterii kvůli údajné epidemii koronaviru.


Jeden ze strážníků použil místo roušky šátek, který si zjevně vybral podle černé barvy, aby ladila s jeho uniformou, baretem a brýlemi. Druhý policista má také černou roušku.


Detail na roušku. Co to tam na ní je? Arabské nápisy, nebo něco jiného?

To se musí nahlásit!

Kontroverzní moderátor Jakub Železný, který patří v České televizi mezi vedoucí politruky (antiZeman, antiBabiš, antiRusko, antiČína…) a diváci si často ztěžují na jeho upjatost, to vzal jako výzvu.


„Je ale vhodné, aby policista u soudu v kauze žhářství v Bohumíně měl na roušce reklamu soukromé firmy, navíc výrobce alkoholických nápojů?“ ptá se Železný.


Tweet kontroverzního moderátora Železného, který je synem slavného otce. Vladimír Železný je zakladatelem největší české televize TV Nova.Udavačská kauza moderátora Železného má pikantní rozměr: Před několika dny sám přirovnal nového radního Rady ČT Xavera Veselého ke “komunistickému udavači.” Za tuto nehoráznou drzost se moderátor Železný dosud neomluvil. Místo toho vrství další urážky a udání.


Nápis nečitelný a vzhůru nohama

Nápis na roušce (firma Morgan, vyrábějící rum) je přitom zcela nečitelný, vzhůru nohama a spíše než reklamu připomíná nějaký text v arabštině.

K rozluštění obsahu je zapotřebí lupy, nebo alespoň pečlivého zkoumání. Moderátor Železný si tu práci dal. Žádný televizní divák přitom neměl sebemenší šanci nápis na šátku zaznamenat, natož ho rozluštit.


Kontroverzní moderátor navíc lsitvě vystavěl oslí můstek tak, aby strážníka co nejvíc poškodil.

Železného odkaz na “výrobce alkoholických nápojů” má zřejmě vzbudit dojem, že strážník pochybil morálně, protože při požáru v Bohumíně byl konzumován alkohol (nájemníci vyskákali z oken při oslavě narozenin).
Při požárů zemřelo 11 lidí


Expert: ČT by prospěla obměna moderátorů

Tento kluzký postup moderátora by mohl svědčit o atmosféře zákeřnosti, která panuje v zákulisí České televize.

“České televizi by výrazně prospělo osvěžení moderátorského složení, a to nejen mezi moderátorkami, ale především mezi moderátory,” řekl portálu Arfa.cz zdroj ze zákulisí České televize. Železného nadřízeným je Zdeněk Šámal, šéf zpravodajství.


Na udání moderátora Železného okamžitě reagovala Policie České trepubliky: “Policista byl poučen, kuklu zahodil a stokrát napsal, že už to nikdy neudělá.”


Samotný fakt, že policie vůbec reagovala na připitomnělý tweet kontroverzného moderátora, svědčí o tom, že by Česká televize měla zintenzivnit kontrolu a postihy moderátorů za jejich veřejná soukromá vystoupení na sociálních sítích.

Spiklenecké teorie kontroverzního moderátora

Moderátor Železný nedávno vzbudil vlnu nevole kvůli své dehonestující poznámce o národním hrdinovi, generálovi a prezidentovi Ludvíkovi Svobodovi. Tento svůj extremistický komentář pronesl Železný v přímém přenosu a navíc v pořadu o tématu, které s generálem vůbec nesouviselo.

V reakci se moderátor pouští do spikleneckých teorií příběhu generála Svobody, která mohou u citlivějšího diváka vzbudit dojem, že v příštím dílu začne Železný tvrdit, že 11. září si udělali Američané sami.


Krátce před konspirační přestřelkou se nechal kontroverzní moderátor slyšet, že “vyhodí ze studia” každého, kdo nebude souhlasit s jeho osobním politickým náhledem na bývalou političku a zakladatelkou Svazu přátel SSSR Miladu Horákovou.


“Tohle by si nemohl dovolit moderátor veřejnoprávní televize nikde na světě. Vyhrůžky respondentům může být důvod k výpovědi,” říká zdroj ze zákulisí České televize.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh