Kádrovák Halík zuří: “To jste přehnali!” Drsná píseň a nové video o údajném knězi, který chce být prezidentem. Kdo je pan Láska? Peklo jako odpověď na všechny otázky


Kněz a bývalý kádrovák Tomáš Halík se netají ambicemi kandidovat na prezidenta České republiky, jeho vztah k současnému prezidentovi Miloši Zemanovi hraničí s nenávistí. Nedávno dostal od Němců Železný kříž a od Američanů diplom.

Při té příležitosti o něm napsal vtipnou píseň písničkář, který si říká Pan Láska. Redakce Argumenty & Fakta zapracovala na videu k této povedené písni, která ve tvorbě Pana Lásky ční tak výrazně, až to vypadá, že jde o náhodu.Tomáš Halík (*1948): Český katolický kněz, sociolog a psycholog. Je farářem farnosti při kostele Nejsvětějšího Salvátora v Praze a prezidentem České křesťanské akademie. Tolik encyklopedie.


Dodejme, že Halík zastáncem krajně liberálního proudu v křesťanství (potraty ano, sňatky homosexuálů ano, imigranti co nejvíc ano, zrušení Benešových dekretů ano). Když se na státní svátek během skvělého kázání kněze Petra Piťhy v chrámu sv. Víta na Pražském hradem svlékla zfanatizovaná aktivistka, Halík jí nadšeně zatleskal.

Autor písně Pan Láska

Mnozí poukazují na Halíkovu kontroverzní minulost s tím, že byl horlivý komunistický kádrovák, údajně spolupracovník státní bezpečnosti StB a německé tajné policie Stassi.


Kromě toho se prý Halík chlubí tituly, které nemá, knihami, které nenapsal, zastupoval vedoucího Brigády socialistické práce, byl důvěrníkem Revolučního odborového hnutí a za komunistů školil o marxismu – leninismu, až se hory zelenaly. Halík tvrdí, že to není pravda, ale celé je to na hraně, možná i za ní.

No nic, podívejte se na video.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh