Nová šílená dezinformace Česká televize: “Kdo nosí roušku jako by byl očkován!” Zděšení mezi experty. Koho vystavíme smrtícímu viru? Budeme nosit roušky už navždy?

Česká televize šíří paniku a dezinformace o koronaviru z politických důvodů, míní odborná veřejnost. Zatím poslední fake news z dílny politruků ČT je nejen šílená – ale také velmi nebezpečná. “Roušky mohou fungovat jako forma očkování proti covidu,” uvedla veřejnoprávní televize.Rouška je tak trochu očkováni: článek na webu české televize

Česká televize se odvolává na článek v časopise New England Journal of Medicine, že by “Roušky podle nové teorie mohly fungovat jako forma očkování proti covidu.”


Tato informace České televize je nepravdivá a velmi nebezpečná. Roušky nikdy nejsou a nebudou formou očkování.


Sama autorka studie  Monica Gandhiová navíc sama zdůrazňuje, že se jedná pouze o teorii a že navíc vždy jen teorií zůstane.

Přímé důkazy na první pohled šíleného tvrzení “roušky jsou trochu jako očkování” by mohly vzniknout jen u studie, kde by jedna skupina osob byla vystavena smrtícímu viru s rouškou a druhá bez ní. Takový výzkum by byl samozřejmě zcela neetický.


Politická hra České televize

Politická hra Česká televize na téma “zničit Babiše” podle některých politologů již vážně zasahuje do zdraví občanů a přímo ohrožuje jejich životy. Zneužívá strachu z údajné pandemie koronaviru – a nyní jim ji i vnucuje jim nošení roušek jako náhradu za očkování.Vakcína proti koronaviru bude zřejmě nejdříve na jaře, již nyní je však zaznamenán zvýšený zájem občanů očkování proti chřipce. Covid-19 je stále více lékaři otevřeně považován za druh chřipky, ale celé je to samozřejmě celé jen iluze, protože virus mutuje.


“Nejsou žádné důkazy o tom, by roušky významně chránily naše zdraví. Nošení roušek naopak přináší poměrně dost problémů, což se uvádí i na oficiálním dokumentu Světové zdravotnické organizace WHO. říká viroložka MUDr. Hana Zelená, Ph.D., lékařka a mikrobioložka, vedoucí oddělení mikrobiologie a národní referenční laboratoře Zdravotního ústavu v Ostravě.Jako moucha u drátěného plotu

Drtivá většina lékařů tvrdí, že význam roušky pro ochranu našeho zdraví před viry je velmi blízký nule. Rouška a virus jsou prý jako drátěný plot pohledem mouchy. Propagaci nošení roušek považují za popření poznatků medicíny.


Světová zdravotnická organizace WHO roušky zpočátku silně nedoporučovala. Pak ovšem WHO názor změnila – ovšem ne kvůli ochraně zdraví, ale protože roušky působí jako silný psychologický moment “podvolení se” – a následnou lepší kontrolou nad prodejem vakcín za miliardy dolarů.


Stejní lidé a organizace, které dotují WHO miliardami dolarů, jsou také zainteresováni v obchodu s vakcínami (miliardáři Bill Gates, Geroge Soros…). Pokud se má prodat hodně (desítky miliard) vakcín,cesta vede přes roušky.


Zdroj: New England Journal of Medicine, ČTclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh