Kníže chaosu George Soros: “Propusťte všechny vězně!” Koronavirus posílá z vězení vrahy a násilníky. Již stovky jsou na svobodě

Brennanovo centrum pro spravedlnost, které je financováno a kontrolováno finančníkem George Sorosem, vyzvalo guvernéry padesáti států USA, v nichž je vyzývá, aby využily výkonné akce k „propuštění co největšího počtu lidí z vězení“ kvůli obavám z koronaviru.Vězeňská populace kvůli “čínské” pandemii koronaviru podle Sorosových právníků čelí většímu riziku nemoci a smrti než široká veřejnost.

Stát Kalifornie již pracuje na propuštění 3 600 vězňů. New York City dnes propustil desítky “zranitelných” vězňů, Los Angeles a Cleveland už osvobodily stovky vězňů.


Vězni ve věznici v USAVšichni od zabijáků, obchodníků s drogami a členů gangů po gangstery, podvodníky a obviněné násilníky se teď snaží dostat z vězení,” informoval o New York Post.


Skupina právníků, sdružená pod Brennanovým centrem pro spravedlnost píše v dopise:


Žádáme vás, abyste propustili na svobodu co největší skupiny vězňů. Pokud by se to ukázalo jako neproveditelné, naléhavě vás žádáme, abyste zvážili možnosti jako je zkrácení trestu, nebo podmíněna milost.

Vědci znovu a znovu dokazují, že pravděpodobnost recidivy klesá s věkem lidí. Jedna klíčová studie americké vězeňské komise zjistila, že „pachatelé starší 60 let v době propuštění měli míru recidivy jen 16 procent“, což je zhruba čtvrtina míry propuštěných lidí před 21. rokem věku.

V případě odsouzených, kterým nelze přímo poskytnout milost, Brennanovo centrum naléhá na guvernéry, aby využili své pravomoci, aby v této kritické době co nejvíce zmenšili vězeňskou populaci.
Dalším doporučením bylo opožděné odsouzení pro ty, kteří byli odsouzeni, ale dosud nebyli uvězněni.

Brennanovo centrum pro spravedlnost, které se nachází na Právnické škole v New Yorku, je silně financováno Sorosovou nadací Open Society Foundation a je příjemcem mnoha grantů Open Society Fund.
Sorosovi právnící vyzývají guvernéry: “Nyní byste měli zvážit zdravotní rizika spojená s tím, že jednotlivci jsou během pandemie COVID-19 uvězněni do federální vazby. I s rozsáhlými preventivními opatřeními pokaždé, když je do vězení přidán nový vězeň, představuje to riziko pro personál, který provozuje toto zařízení, a pro lidi uvězněné v tomto zařízení.”


Miliardář Soros ve jménu liberalismus financuje barevné revoluce po celém světě, mnoho “neziskovek” žije z jeho peněz i v České republice. Jeho zájmem je prosazovat zájmy amerického “Deep State” (hluboký stát), který má vlastní zájmy, nezávislé od oficiální politiky USA.

Maďarsko Sorosovy aktivity zakázalo, omezení zavedlo i Polsko.

Zdroje: Breitbart, BBC, New York Postclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh