Vizionář Karel Gott: Jak předpověděl pandemii, exodus imigrantů, revoluci, tajný kult, 11. září, nové svazáky… Tehdy se mu smáli, dnes – rok po jeho smrti – z toho mrazí… Čtěte pozorně

Karel Gott (†80) poskytl za svůj život (zemřel loni 1. října) několik rozhovorů, ve kterých vyděsil novináře a šokoval veřejnost. Byly o utajených kultech, čipech, zkáze světa… Mistrovy názory byly zametány pod koberec, média se mu vysmívala…. Předpovědi se však plní a náznaky nabývají ostrých kontur… Čtěte dál a zjistíte víc…
Jako moto jsme vybrali: “Ta záplava strašáků, které na nás vypouštějí média, přece má někde pramen – a také nějaký cíl”.


Záběr z filmu Zvířecí farma (George Orwell). Všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější.

První takový rozhovor poskytl Karel Gott médiím v červnu 2001 (tedy tři měsíce před pádem mrakodrapů v New Yorku 11. září) pro Lidové noviny. Druhý v dubnu 2016 (po návratu z nemocnice, kde se dozvěděl, že má rakovinu) pro časopis Týden.


Vybrali jsem nejvýživnější pasáže a rozdělili je do kapitol.


První rozhovor Karla Gotta (před 11. zářím)

Zřícení mrakodrapů v New Yorku 11. září 2001 bylo pramenem válek v islámském světě, které dále vedly k masové migraci, která nemá obdoby. Stojí za tím stejný kult jako za údajnou pandemií covid-19? Podle některých analytiků jde o druhý největší mediální podvod všech dob.

O blížícím se konfliktu

“Že si Západ s Východem si nikdy neublíží, to už mně bylo jasné dávno. Tady bezvadně fungoval efekt rovnováhy a vzájemného zastrašování, to byla perfektní vojenská strategie – obě strany si vzájemně hlásily a kontrolovaly i schvalovaly každý vojenský krok, jako ten u nás v roce 1968,” vypráví Karel Gott.


“Studená válka skončila, ale roste ekonomická nerovnováha mezi křesťanským a islámským světem.”


Pozn. red. Arfa.cz” Přesně jak předpovídá Mistr funguje mechanismus mediální obrazu údajné pandemie covid-19. Tento projekt vnzikl všechno tento projekt vznikl na Západě (Gates, Soros, Deep State, Big Pharma, volby), ale Východ se přidal – protože měl nazbyt.

Pod rouškou údajné pandemie dochází k masivní migraci, řízenou Německem (tzv. Evropskou unií).


loading…

Člověk na měsíci. Analyticky ho označují za první globální mediální podvod. Jako argument používají otázku: “Proč tam od té doby nikdo nebyl?”

O neomarxismu

Obálka knihy Zvířecí farma

“Když jsem poprvé odjel na Západ (v roce 1963, Západní Berlín, pozn. red.), zmínil jsem se o našich poměrech a byl jsem kritizován, že to špatně vidím. Všichni byli levicoví, měli Che Guevaru a mleli, že je třeba myslet na většinu,” vzpomíná Gott.

“Těšil jsem se do svobodného světa, že se konečně nadechnu, a místo toho jsem koukal jako blázen, kde to jsem. Nemohl jsem s nimi diskutovat, byli strašně radikální, nesmiřitelní až zlí…”

“Nabyl jsem přesvědčení, že komunistický systém ve východní Evropě vlastně Západu vyhovuje. A my jsme byli takové pokusné terárium.”


O totalitní nadvládě

“Celosvětové dění směřuje k totální globalizaci, která vyústí v jednu totalitní světovládu. Časem všechny malé banky padnou – už to pomalu začíná, bankovní giganti budou fúzovat, až nakonec zbude jediný bankovní dům, který bude všem diktovat,” říká Karel Gott.

(Pozn. red.: Přesně tak je předpovídán globální důsledek údajné pandemie covid-19)


Pandemie covid-19? Mrtví padají na ulici jako mouchy, dívka pojídající netopýra v polévce – pamatujete na ta videa? Tato pandemie nesplňuje ve skutečnosti žádnou z podmínek ani pandemie, ani epidemie. Mediálně ano. Je toto třetí největší mediální podvod všech dob?

“Vznikne jedna světová měna, která bude všechno řídit, a pak už je jen krůček k bezhotovostnímu platebnímu systému pomocí mikročipů a laserových neviditelných kódů. Nejspíš je budeme mít zabudované v těle. A tím bude možné z jednoho vládního centra získat o každém informaci a každého kontrolovat.”


Pozn. red.: Přesně jak předpovádí Mistr (absolutní kontrola jednotlivce – trasování, covid-pasy atd.) se děje v rámci probíhající pandemie.


loading…

“Už si na to zvykáme, vnímáme to jako samozřejmost – ta identifikační čísla jsou kreditní karty. Zatím je to velmi příjemné a i další vývoj v tomto směru nám bude připadat praktický, výhodný a hlavně pohodlný, ale časem zjistíme, že jsme se stali objektem nejenom kontroly, ale i manipulace s myšlením.”


Srovnání s minulým režimem

“Bojím se toho, že se nakonec naplní všechny orwellovské vize, které při svém vzniku vypadaly tak neskutečné. Napadlo mě, že možná přijde doba, třeba se jí ještě dožiji, kdy budeme nostalgicky vzpomínat na minulé totality.”

“V každém případě, když už se tehdy nedalo dělat vůbec nic, tak si aspoň lidé mohli pro sebe nechat své myšlenky a názory.”O době po 17. listopadu 1989

“V té době jedno sugerování do vědomí lidí vystřídalo druhé – určovalo se, koho odmítat, kritizovat a kdo je nedotknutelný. Mnozí si pak dávali pozor, aby si se mnou nezadali, a vyčkávali.”

“Naštěstí pro mě rozhodlo publikum, kterému nikdo nemohl zabránit přijít na koncert nebo poslat svůj hlas do ankety.”
“Mezi mými nepřáteli se objevili staronoví známí. Připadali mně, jako by byli vyklonovaní, podobali se sobě jako vejce vejci,” říká Karel Gott.

“Dřív neměli dost odvahy. Všimněte si, že v nové době neútočili na ty, kteří minulý režim vytvářeli. To aby nenarazili na ty nedotknutelné.”


Druhý rozhovor z dubna 2016 (poté, co se dozvěděl, že má rakovinu)

O strachu jako zbrani

“Vždycky jsou přece věci jinak, než jak vypadají. Ten pramen strašáků, které na nás vypouštějí média, přece někde je a má nějaký cíl.”

“O to tolik nejde, co je zrovna teď. Mluvím spíš o celém tom pravěkém způsobu, jak udržovat lidi v poslušnosti – nahánět lidem strach,” varuje Karel Gott.


Pozn. red. Arfa.cz: Přesně to se děje – jak předpověděl Mistr: “nahánění strachu”. Média vytváření katastrofickou virtuální realitu a vyvolávají paniku strach. Ve skutečnosti nejsou o pandemii žádné důkazy, co co hůř: Počet zemřelých je dokonce nižší, než v minulých letech.


Čeští lékaři, kteří zpochybňují pandemii COVID-19 (je to jen chřipka) a smysl roušek: 
Profesor Pirk, docent Žaloudík, profesor Pafko,  primář Votrubaprimářka Skovajsová, Pavel Kolář, Dr. Tomková,  Dr. ZelenáDr. BalíkDr. Adámková, Dr. Pollert, Dr. Šmucler a mnoho dalších… Klikejte na odkazy a sdílejte!


O náboženství jako zámince k válce

“Ostatně podívejte, jak se takové věci pravidelně opakují. Byli tu sebevražední útočníci v Paříži. Pak velká aféra s uprchlíky v Kolíně nad Rýnem a v dalších městech, kde obtěžovali ženy. A sotva to trochu utichlo, hned se objeví další útok. Nečekaně, přímo v centru evropského dění – v Bruselu.”

“Dává se to za vinu náboženství, ale to s tím nemá co dělat… Náboženství za ní (za migrační krizí, pozn. red.) nestojí, to je jen prostředek k válce.”
O záměru mocných

“Stojí za tím záměr oslabit Evropu. Pokus dostat sem diverzanty je jen moderní způsob války. Dělají to důmyslně, strkají před kamery novinářů děti. Viděli jste to také, ne? Nepřemýšlíte o tom? Podívejte, jak se ty děti prosebně dívají… A nepomozte jim…”

“Ale za nimi jsou k zahlédnutí mladíci s mobilními telefony, kteří kalkulují, posílají si zprávy a tvrdí, že jdou za příbuznými do Evropy. Jsou oblečení jako málokdo v Praze, mají moderní sportovní ohozy a síla a energie z nich jen čiší. Tak těm máme pomáhat?… Ten, kdo je posílá, ví dobře, proč to dělá.”

“Tušení mám. Ale bojím se to vyslovit. Je to nebezpečné. Je to velmi tenký led.”


Cenzura Gotta hlavními médii

Karel Gott byl byl apolitický, až na sklonku života vyjádřil svou podporu prezidentovi Zemanovi – a se zlou se potázal. Česká televize je podporu tedy vyšrkrtla (cenzurovala).

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
0 0 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x