Trumpovy pozitivní testy na koronavirus ve skutečnosti zvyšují jeho šance na znovuzvolení. Levici už to došlo, spálila špunty a teď dokonce tvrdí, že Trump nákazu jen předstírá

Pozitivní testy na covid-19 prezidenta Trumpa (a jeho ženy) působí měsíc před volbami se 14denní karanténou dojmem volební katastrofy. Data však ukazují opak – celé to může být geniální tah.
Video o Trumpově onemocnění má za necelý den půl milionu shlédnutí (2. 10.). Americká mainstreamová média a jejich anti-Trump tažení po počáteční euforii propadá panice.

Tweet, který může změnit svět: “Dnes večer jsme byli má žena (Flotus je přezdívka pro Melanii, pozn. Arfa) byli pozitivně testováni na COVID-19. Začíná karanténa. Překonáme to SPOLEČNĚ!

Úvodem je třeba si říci, že sílí podezření, že lze naměřit covid-pozitivitu u kohokoli. Záleží jen na tom, kdo ony testy provádí a jak.


Vývoj popularity britského premiéra Borise Johnsona a brazilského prezidenta Bolsonara (oba stejně jako Trump také “popírači” pandemie) byl jejich odpíračstvím zásadně poznamenán. Jak ho popřeli, hned ho dostali.


Jen málo světových vůdců mělo pozitivní test na koronaviry, ale ti, kteří ho měli, zaznamenali mnohdy až dramatický nárůst obliby (viz Angela Merkelová – takřka o 30 procent).

Titulní strana oblíbeného levicového deníku Daily Mirror když onemocněl (Nemocný Boris bojuje o život)

Brazilský prezident Jair Bolsonaro, razantní odpůrce corona-hysterie a politiky restrikcí a karantén, měl nárůst 5% podpory poté, co obdržel pozitivní test na koronavirus. Počet těch, kteří považovali jeho vládu za „špatnou“ poklesl o 10 procent.


Když úřady na konci března oznámily, že byl britský premiér Boris Johnson infikován koronavirem, jeho podpora u voličů rychle vyskočila z méně než 50 procent na 66 procent. Připomeňme, že se Johnson nakazil virem záhadným způsobem poté, co celou pandemii bagatelizoval (podobně jako Trump) a v jednom pytli se s ním ocitl i princ Charles.


Boris Johnson po onemocnění koronavirem: Zelená čára je “hodnotím je vládu jako dobrou”, červena “jako špatnou”, šedá “nevím.

loading…

Než vyschne šampaňské…

Volební den ve Spojených státech je už 3. listopadu, jsou nejdůležitější pro chod tohoto světa za poslední desetiletí a možná i staletí. Přestože po onemocnění Trumpa otvírala levice šampaňské, stojí za to si pamatovat, to udělalo s čísly Borise Johnsona, Merkelové a Bolsonara.


Opravdu, když se nad tím zamyslíme… Proti Trumpovi jsou namířena takřka všechna americká média. Do voleb by ho jen ponižovala, nebo ho ignorovala. Ale takhle má o publicitu postaráno… Může to být opravdu geniální tah.


Mnoho levičáků se také obává, že by Trumpovi jeho diagnóza mohla politicky skutečně pomoci, a to až do té míry, že si myslí, že celou věc zinscenoval.


Levice: Trump to narafičil!


loading…

Poté, co bylo oznámeno, že se prezident Trump nakazil koronavirem, se řada levičáků vydala na Twitter a šířili tam nenávostně konspirační teorie, že Trump infekci zinscenoval, aby pomohl svým šancím na znovuzvolení.Konsenzuální názor se zdá být takový, že Trumpovi COVID-19 poškodí jeho kampaň, protože nebude moci 2 týdny cestovat a také zvýrazní jeho domnělé pokrytectví ohledně závažnosti koronaviru.


Hlasitá menšina však na tuto zprávu zareagovala tím, že trvala na tom, že je opak pravdou, a že Trump to celé zinscenoval, aby se pak rychle vzpamatoval z infekce a posílil podporu svého argumentu, že hrozba COVID-19 byla politicky přehnaná, protože jde jen o obyčejnou chřipku.
Trump: Vyléčí ho čajíček?

Trumpa se budou jistě ptát, jaký lék mu pomohl se vyléčit. To bude velmi zajímavém protože Trump již dříve oznámil, že nejlepším lékem na koronavirus je hodně sluníčka a pak hajdy pěkně domů do tepla a čas citrónem. Zaručenou prevencí je pak vypnout televizi e přestat číst zprávy.

Čaj s citrónem a laskavé zacházení. Nejlepší lék na apokalyptickou pandemii

Jakým lékem porazí americký prezident koronavirus? Pro celý lidi celého světa do bude návod, čím se budou léčit oni – což není dobrá zpráva pro velké farmaceutické firmy.


Tvrzení, že Trump předstírá svou vlastní diagnózu koronaviru, znovu opět ukazuje pokrytectví levice. Kolik levičáků, kteří rychle obvinili Trumpa z konspiračních teorií, udělá při první příležitosti totéž.Zdroj: Summit News, Infowars

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh