To snad ne! “Ten virus je umělý, aby bylo proč prodávat vakcíny,” prohlásil slavný profesor. Zavřeli ho do blázince. První oběť čistek jako za stalinské totality. Kdo je další na řadě? Pirk? Žaloudík?…

Zatčený profesor je známý svými silnými výhradami proti vakcínám na COVID-19. Virus byl podle něj uměle vyroben, aby vytvořili bilionový trh pro prodej vakcín. Profesor je první obětí nenávistného tažení proti tzv. “popíračům pandemie” z řad špičkových expertů, zavřenou do psychiatrické léčebny. V České republice se může bát profesor Pirk, docent Žaloudík, vědkyně Peková a další.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!Pro profesora Bernarda Fourtillana si přišla policie do jeho domu minulý týden. Byl umístěn na samotku v psychiatrické léčebně v Uzès. Vzali mu mobilní telefony a zakázali jakkoli komunikovat vnějším světem.

Profesorovi Pirkovi a docenovi Žaloudíkovi bylo ostře doporučeno, aby se vyvarovali veškerých komentářů na téma covid-19. Vědkyni Soně Pekové dokonce hrozí vězení. Dr. Peková zastává velmi podobné názory jako prof. Fourtillan.V ohrožení jsou stovky, možná tisíce českých lékařů…


Systematické využívání psychiatrických léčeben na umlčování či trestání politických odpůrců se stalo rozšířené za komunismu, začalo krátce po bolševické revoluci v Rusku roku 1917.loading…

Podle trestního zákoníku Sovětského svazu (SSSR) z roku 1966 se potlačování disidentů otevřeně zaměřovalo na ty, kteří “šířili falešnou propagandu, hanobící sovětský stát a jeho společenský systém”.

Zavírání disidentů do blázince bylo běžnou metodou i v České republice, ale i jiných socialistických zemích.


Kupte si skvělou knihu Budiž tma (Konec světa v sedmi obrazech)


Profesor: Ten virus je umělý, aby bylo proč prodávat vakcíny

Mezi dokumenty, které Fourtillan před svým zavřením do blázince zveřejnil, jsou patenty na SARS-CoV-1, obsahující části genomu parazita malárie, z roku 2003. Uvedené patenty používali různé laboratoře na vývoj vakcín.

Podle Fourtillana byly k viru přidány čtyři sekvence viru HIV – odpovědného za onemocnění AIDS – kvůli vytváření dalších vakcín.

Loni v dubnu Montagnier prohlásil, že virus SARS-CoV-2 je důsledkem lidské manipulace.Čtěte též: “Koronavirus je největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti,“ říká špičkový patolog, jehož firma obchoduje s testy PCR. “Testy nevypovídají o ničem, jen budí hysterii. Musí to okamžitě skončit.”

Dostalo se mu zesměšňování ze strany závislých masmédií, ale ke stejnému závěru dospěly desítky dalších vědců.

Podle Fourtillana je současný virus, způsobující onemocnění COVID-19, umělý. To považují na nesporný důkaz toho, že pandemie COVID-19 byla plánována.

Fourtillan si získal širokou publicitu, když se ve Francii stal virálním nedávný film Pierra Barnériasa Hold-Up, který dal prostor kritikům oficiálního narativní.

Ve filmu Fourtillan vyjádřil svou obavu, že krize onemocnění COVID-19 byla vyfabrikovaná a že se využívá na vnucování nebezpečné vakcíny světové populaci.


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
4.9 9 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lekno
1 měsíc před

Vsetkych zavriet nemozu. Ak takto bude konat kazdy, kto mysli aj na svoju bezpecnu buducnost, tak podvodny system padne.

Sefl
28 dní před

Už rok je zde nákaza covid. Při normální epidemii to trvá několik měsíců. Tady se děje něco absurdního. Vláda brání léčení. Doktoři to mají zakázané. Teď vakcíny s kdoví jakým účinkem. Ale je tu obrana tak rychlá, že by zbořila veškeré záměry proti obyvatelstvu vlastní země. Také, když dostali návod do parlamentu, do vlády a do nemocnic, nikdo se neozval. A tak jednoduché to je. Výplachem úst s víry vody a zahřátím dostaneme zneskodnene víry. A ty použijeme jako léčebný prostředek, nebo každý den jako prevenci. Ptám se co je na tom tak škodlivého, že se to nesmí zveřejnit.

Adam
25 dní před

Stačila mi minutka, a prověřil jsem si hodnotu a reálnost tohoto článku, tolik gramatických chyb, dezinformací, hoaxů, některé citáty ani nikdo neřekl, a ten “slavný” doktor Bernard Fourtillan nebyl zavřený kvůli koronaviru, ale kvůli šíření dezinformací (nejen o koronaviru) takže hodnota a reálnost tohoto informačního webu? Ani ne 15%, jediné co je zde reálné je to hnusně vypadající logo tohoto divného webu, a ta barva. Samozřejmě chápu že vás čtou např. voliči SPD, kterým je v podstatě jedno co je pravda a co ne, protože mívají nižší IQ, a víte co ani bych se nedivil, kdyby vlastník tohoto “informačního” webu byl volič SPD, a ani bych se nedivil kdyby jste můj komentář smazali, jako Tomio Okamura ty nehezké na svém Facebooku, hezký den.

Supman
25 dní před

Příspěvek pd pseudonymem “Adam” je zřejmě trol. Narozdíl od něj jsem si dal práci zdroje ověřit. Profesor Fourtillan byl opravdu zavřen do psychiatrické léčebny na nařízení “vyšetřujícího soudce” a zřejmě další lékaři jsou zastrašováni pokud nesouhlasí s kovidovou politikou.
https://www.connexionfrance.com/French-news/French-anti-mask-doctor-suspended-for-five-months-as-professor-admitted-to-psychiatric-unit
Souvislost s volební preferencí SPD kterou tento slouha nebo pitomec uvádí je hodně hloupá. Snaž se víc “Adame”, nebo dostaneš padáka…

Adam
25 dní před

Pane Supman, vaše jméno také není pecka, a dále ta spojitost SPD voličů s blbostí mi byla několikrát ukázána, a ani vy mě nepřesvědčujte o opaku, a dále fakta jsem si narozdíl od vás ověřil na několika webech, a tento pan “profesor” je podle všeho velmi kontroverzní osoba.

5
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x