Skvělý David Icke: Transformace společnosti do “nové normality” pomocí korona-podvodu. Krok po kroku. Vynikající animované VIDEO, které musí vidět každý, kdo je blízko probuzení

Koronavirus je jeden velký podvod, o tom není sporu. Jsme však již ve fázi, kdy už je to jedno, není cesty zpět. Společnost se pohnula a proměnila jako nikdy předtím. Spisovatel a badatel David Icke natočil skvělé animované video, v němž brilantně zmapoval způsob, jakým hrstka “vyvolených” zmanipulovala sedm miliard obyvatel planety. Arfa.cz je první médium u nás, kde ho můžete vidět.VIDEO (15 minut). Youtube a další sociální sítě toto revoluční video zcela jistě nesmažou (jako desítky předtím), protože už je rozhodnuto. Vítejte v nové normalitě. Video je bez titulků, ale ve velmi srozumitelné britské angličtině.

Kdyby video smazali, alternativní odkaz ZDE


David Icke: “Budou to celé natahovat, než zasadí konečnou ránu” (duben 2020)

Cílem skupiny, která stvořila geniální globalistický podvod jménem Koronavirus, je v konečném plánu redukce obyvatel planety (nyní více než 7 miliard obyvatel).

Jaký počet je cílový (tedy ideální pro novou ekonomiku), není známo. Odhady se pohybují od 2 miliard po 5 miliard, redukce se bude týkat především Afriky, a to pomocí sterilizačních vakcín. V Evropě jich není třeba – již nyní se (m. j. v důsledku různých genderových ideologií) rodí méně dětí, než kolik umírá lidí.
David Icke (nar. 1952), je světoznámý britský spisovatel. Napsal více než 20 knih (většinou bestsellerů), přednášel ve 25 zemích, často na téma: Jak ovládají elity naše životy. Je autorem tvrzení: “Není žádný koronavirus, je jen nový test”. Celý život je pronásledovaný, označovaný za konspirátora a blázna. Youtube a facebook mažou jeho příspěvky, které pak kolují jinudy a získávají milióny čtenářů.


David Icke přirovnává strukturu realizátorů “podvodu koronavirus” k pavoučí síti, která má své pobočky v každé zemi (podobně jako třeba fast foody). Tyto pobočky provádějí plán, nadiktovaný z centra.

Důležitou součástí podvodu jsou zfalšované statistiky “zemřeli s koronavitrem” a součinnost médií. O epidemii nejde v žádném případě, což vědí všichni politici a lékaři – jen se bojí to říct nahlas.

Restrukturalizace světové ekonomiky je součástí tohoto ďábelského plánu. Tzv. “Zelený úděl” (prosazovaný antitrumpovskou elitou a strukturami EU) lze aplikovat jen při určitém počtu obyvatel planety, který je výrazně menší než je ten nynější.

Autoři konstruktu počítali s tím, že se objeví mnoho lidí, kteří jejich podvod odhalí – lékaři, vědci, politici, statistici, novináři… a také věděli, že když se je podaří na určitou dobu umlčet (vyhazovy ze zaměstnání, mediální dehonestace…), pak už to bude jedno.

Ta doba právě uplynula.


Virus nebyl nikdy izolován, test neměří přítomnost viru, ale biologického materiálu, který byl falešně označen za virus.

Celé se to děje podle plánu, vytvořeném skupinou samozvaných “volených”, kterými jsou zde například Gates, Soros, Rockefeller atd… zkrátka nejbohatší lidí planety.

Aby tento plán mohli provést, potřebují absolutní kontrolu na každým jedincem. Proto chtějí zrušit papírové peníze a mít všechno “online” – mobil jako občanka, korona-pas a zavést povinné očkování s potřebným obsahem.


Plánu bylo dosaženo za cenu strašlivých obětí – ne těch kvůli koronaviru, ale kvůli odkládání jiných operací kvůli hysterii kolem neexistující epidemie koronaviru.
Nyní jsme již ve fázi, kdy už je rozhodnuto. Na podzim přijde druhá vlna (větší, než ta první) a v lednu první vakcíny.

A pak další. A pak další…

Vítejte v nové normalitě.


Důležité: Neexistují státní hranice, jde o globalistický projekt.

Důležitými figurami jsou zde tzv. epidemiologové. V USA Dr. Fauci, u nás Dr. Prymula…
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh