Eurohujerové nám mávají na cestu do pekel. Zadlužení na několik generací pod vlajkou psychadelického plánu “Zelený úděl”. Čeští europoslanci: Kdo a jak hlasoval. Infografika zdarma ke stažení

“Politici nám z pozice své moci ukradli naše penze, které jsme si my vydělali, a dali je na účely, o kterých oni rozhodli, že je chtějí financovat”, shrnuje stav velice výstrižně ekonomka Markéta Šichtařová.Infografika volně ke stažení a šíření

Hlasování Evropského parlamentu o zadlužení států EU ve výši 750 miliard Euro je historickým momentem v dějinách Evropy a završení orwellovského projektu jménem Evropská unie. Po červeném koberci vzhůru do tunelu, na jehož konci není žádné světlo.
Věčná půjčka

Půjčka 750 euro vrhá Českou republiku do dluhu, který nesplatí několik generací a možná nikdy. Evropská unie neoznámila, od koho si půjčila (půjčí), ale vše nasvědčuje tomu, že prostředníkem je miliardář Soros (Arfa informovala ZDE), od něhož vede přímá linka k bankám, kontrolovaným skupinou Rockefeller (včetně čínských bank).


Za půjčené peníze bude chtít Evropská unie absolutní poslušnost, žádné plané řeči o “národních státech”. Je vymalováno. Rekordní půjčka znamená ztrátu posledních trosek národní identity na hranici iluze a plné připojení České republiky k německé III. říši.
Pro hlasovaly (23. 7. 2020) dvě třetiny všech poslanců Evropského parlamentu. Čeští europoslanci se při hlasování rozdělili do dvou skupin: Podpořili – nepodpořili.
Ve skupině „nepodpořili“ vzniklo zajímavé uskupení ANO, ODS a SPD.
Do skupiny „podpořili“ patří eurohujerské strany: KDU/ČSL, Piráti, STAN, TOP 09 a překvapivě také KSČM.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh