Zoufalá matka holčičky (†8), zavražděné stoupenci Black Lives Matter: “Zabíjíte vlastní děti!” Její dceru střelili do hlavy před vypáleným obchodem s rychlým občerstvením. Je tohle konec rebelie?

Osmiletá černá dívka byla zastřelena v autě během protestů Black Lives Matter. “Zabili jste osmileté dítě! Zabíjíte se mezi sebou!” vzkázali rodiče holčičky vůdcům hnutí na emotivní tiskové konferenci. Bude tato tragická událost znamenat konec násilností, které zachvátily celou zemi?Tisková konference s rodiči osmileté holčičky, kterou zavraždili vzbouřenci z hnutí Black Lives Matter

Holčička byla zastřelena před obchodem Wendy´s, kde dříve prodávali hamburgery. Obchod vyrabovali a vypálili vzbouřenci Black Lives Matter a Antifa před necelým měsícem.


Požár obchodu s rychlým občerstvená Wendy´s v Atlantě v polovině června

“Zabili jste osmileté dítě…,” řekl včera při setkání s novináři otec osmileté Secoriei Turnerové. “Chtěla se jen dostat domů, aby viděla svého bratrance, to je vše, co chtěla udělat, prostě se chtěla vrátit domů. Zabíjíte své vlastní. Své vlastní děti,”


Plačící matka zavražděné holčičkyDojemný snímek z rodinného alba: Secoriea s maminkou

Její matka se zhroutila. Na tiskové konferenci musela sedět, protože se neudržela na nohou, cosi si mumlala, zírala před sebe a po tváři jí tekly slzy.


Zabíjíte své děti

Dívenku zastřelili 4. července na Den nazávislosti demonstranti Black Lives Matter, kteří na místě postavili barikády. Auto s holčičkou se pokoušelo za parkovat, ale vzbouřenci ho zablokovali. Podle svědků na auto zaútočili nejméně dva agresoři se střelnými zbraněmi a dívku zastřelili.

Krvavé shrnutí víkendu Black Lives Matter v USA: Mrtvé děti, desítky zastřelených

Zhroucení rodiče malé SecorieiStejného názoru jako rodiče dívky je starostka města Atlanta černoška Keisha Bottomsová, členka Demokratické strany. “Zabíjíte své vlastní děti. Zabíjíte jeden druhého. Skončete to,” vyzvala své voliče.

“Za tohle nemůžete vinit policisty. Nemůžete říci, že jde o reformu soudnictví. Jsou mezi vámi lidé, kteří nosí zbraně a vystřelili auto s osmiletým dítětem. Proč?”, ptá se starostka.


Pochod na uctění její památky? Ani náhodou!

Zabití osmileté Secoriea bylo součástí výbuchu násilí, které otřáslo Atlantou od západu slunce v sobotu až do ranních nedělních hodin. Policie uvedla, že bylo zastřeleno pět lidí a více než 20 postřeleno.


Nečekejte žádné pochody Black Lives Matter jako výraz solidarity s rodinou osmileté Secoriei Turnerové. Zdá se jim, že na černých životech záleží pouze tehdy, pokud jsou do toho zapleteni běloši.


loading…

Počet obětí řádění BLM jde do stovek

Tragická smrt osmileté Secoriei Turnerové nebyla zdaleka jedinou během víkendu, který měl být oslavou svobody a americké státnosti. Statistiky sčítají hrozivé množství mrtvých a zraněných.

Počet obětí údajné pokojného hnutí Black Lives Matter, jak ho líčí americká média (napojená na Demokratickou stranu) už nejdou do desítek, ale do stovek. Nepokoje vypukly koncem května po smrti černošského dealera drog George Floyda při zatýkání.


Celková statistika obětí řádění Black Lives Matter a Antifa od smrti George Floyda (25. května), jednotlivá města USA však hlásí prudký nárůst vražd. Zatím si nedal nikdo práci to sečíst.


Nejméně 26 mrtvých při akcích BLM během svátečního víkendu

V Chicagu byla zastřelena do hlavy sedmiletá dívenka, když stála na chodníku u domu její babičky. Celkem během víkendu zahynulo v USA pět dětí ve věku 6 – 14 let.


Děti, které zahynuly při černošských nepokojích minulý víkend (svátek Dne nezávislosti)

V ulicích amerických měst došlo ke stovkám případů střelby. V Chicagu bylo postřeleno 70 lidí a nejméně 17 lidí střelným zraněním podlehlo, kromě sedmileté dívky také čtrnáctiletý chlapec.
Střelba se ozývala také v ulicích došlo v New Yorku, kde byly o víkendu v souvislosti s tažením Black Lives Matter zabito devět lidí. Po jednom mrtvém je v Baltimoru a Memphisu. Čtyři zastřelené vykazují statistiky z Filadelfie.


Hnutí Black Lives Matter má kromě rasového důvodu také silný feministický akcent. Jeho zakladatelkami jsou tři černošky, přívrženkyně marxismu a maoismu, jejichž cílem je rozbít tradiční rodinu, udusit křesťanství a vychovávat děti v komunitách.


Falešné průzkumy

Hlavním cílem ale zůstává svržení prezidenta Donalda Trumpa a zabránit jeho znovuzvolení.


Před vypuknutím nepokojů byl Trump obrovským favoritem, nyní zprofanovaná média chrlí jeden falešný průzkum za druhým, že ve volebních preferencí vede Joe Biden, kandidát Demokratické strany, která se stále jasněji profiluje jako extremistická.


Bůh ochraňuj Ameriku, bůh ochraňuj celý svět.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh