Vida! Právník, který do toho “hodil Babišovi vidle” pracuje pro největší farmaceutické firmy světa. Žádná karanténa – žádná vakcinace?

Právník JUDr. Ondřej Dostál (40), kvůli jehož žalobě byla vláda nucena prodloužit nouzový stav krize koronaviru, je prostřednictvím své rodinné firmy D&D napojen na nadnárodní farmaceutickou firmu Roche a další farmaceutické giganty. Ostruhy získal v USA. Nejde o žádného “aktivistu”, jak se ho snaží líčit média.Firma Roche vyvinula vakcínu proti koronaviru Actemra a usiluje o celosvětové uplatnění. O to samé snaží i další firmy, ve hře jsou zisky v řádech stovek miliard. Právník Ondřej Dostál poskytuje pro mnohé z těchto firem legislativní poradenství.


Čtěte též: Dnes testování, zítra očkování. Evropská unie se spojuje s Billem Gatesem


Ondřej Dostál vysvěttluje pro Českou televizi, proč je důležité, že uspěl se svou žalobou

Soudce Štěpán Výborný vynáší rozsudek v věci žaloby Ondřeje Dostála, který znamená prodloužení nouzového stavu

V zájmu všech farmaceutických firem samozřejmě není rušení nouzových stavů a karantén, ale naopak jejich prodloužení. Na problém upozornil již dříve Zdravotnický deník, když se věnoval tématu vlivu farmaceutických firem na české zákonodárce, tedy poslance a senátory.


Čtěte též: Pět českých lékařů varuje před zkreslováním statistik “umřel na koronavirus”


Čtěte: Pozor, je to bouda! Nouzový stav se rušit nebude! Vydržíme ještě rok?


Čtěte: Český Deep State vs. Andrej Babiš. Proč to chtějí natahovat


Právník Ondřej Dostál pracoval několik let jako asistent poslance Ludvíka Hovorky (KDU-ČSL, poslancem do roku 2016), který byl členem zdravotnického výboru poslanecké sněmovny. Současně spolupracoval s velkými farmaceutickými firmami.

Dostál absolvoval stáž v USA v rámci Fulbrightovy nadace, která má vazby na globální farmaceutický průmysl, jemuž “dodává advokáty”.


Čtěte též: Šokující výsledky prvních pitev lidí, kteří oficiálně zemřeli “na COVID-19”: Žádný pacient nezemřel přímo na COVID-19


Je to obří střet zájmů, míní Zdravotnický deník

Zdravotnický deník upozorňuje na provázanost politiky a farmaceutického lobbingu

Zdravotnický deník označil pozici Ondřeje Dostála za “obří střet zájmů”. “Ondřej Dostál funguje jako spojka mezi farmaceutickými firmami, které si oficiálně drží od politiky odstup, a tvorbou zákonů i exekutivou, které jejich chod přímo ovlivňují,” uvedl Zdravotnický deník.
Ondřej Dostál a firma Roche označila závěry investigativních článků ze Zdravotnických novin za spekulace.

Zdravotnické noviny: Muž v obřím střetu zájmů ZDE. Farmaceutický průmysl a jeho vliv na zákonodárce ZDE


Tajná dohoda soudce – žalobce?

V médiích se objevily spekulace ohledně nadstandartní vazby Ondřeje Dostála na soudce Štěpána Výborného, jehož rozsudek donutil vádu prodloužit nouzové opatření. Tato tvrzení považujeme za neprůkazná a chatrně podložená.


Vláda vyhlašovala omezení pohybu osob a uzavírala prodejny a provozovny na základě Zákona o ochraně veřejného zdraví skrze výnosy ministra zdravotnictví, namísto na základě Krizového zákona skrze výnosy vlády ČR. Tím se chtěla vyhnout žalobám firem kvůli ušlému zisku. Ty nyní – po rozhodnutí soudu – opravdu hrozí a v řádech stovek milionů. Zaplatí to daňoví poplatníci.
Dne 23. 3. JUDr. Dostál na svém blogu na Aktuálně.cz v článku: Kde seženu lék Plaquenil na koronavirus? radí čtenářů, jak tento lék sehnat, i když ho ministerstvo zdravotnictví ČR omezilo mimořádným opatřením. Paguenil vyrábí firma Sanofi Aventis, a je také považována mezi favority na celosvětovou distribuci.


Nejdřív lék, pak nemoc?

Firma Roche se sídlem ve Švýcarsku patří mezi největší farmaceutické společnosti světa s pevnou pozicí v USA a Číně. Její roční obrat se pohybuje v řádech stovek miliard dolarů. Vývoj léku probíhá také díky miliardám dolarů Nadace Billa a Melindy Gatesových.


Čtěte též: Bill Gates chce očkovat celou planetu vakcínou, kterou vlastní


Žebříček farmaceutických firem světa za rok 2019: 1.Johnson & Johnson (345 907 miliard dolarů), 2. Novartis (226.539 miliard dolarů), 3. Merck & Co. (216 409 miliard dolarů), 4. Roche (211 513 miliard dolarů), 5. Pfitzer (205 039 miliard dolarů).


Jaký lék proti koronaviru bude nakonec “ten pravý” se neobejde bez spolupráce s Nadací Billa a Melindy Gatesových, kteří věnovali na vývoj vakcíny stovky milionů dolarů, a jsou provázáni se všemi hlavními výrobci vakcín.


Čtěte též: Americký Mengele: Stál a všemi epidemiemi za posledních 40 let a koronavirus předpověděl v roce 2017


Délku trvání nouzového stavu v České republice (a v jiných zemích) lze odhadnou z výroku Billa Gatese, který dal na vývoj vakcín stovky milionů dolarů, a propaguje vakcinaci 7 miliard lidí.

“Výroba a testování vakcíny proti COVID-19 bude potrvá 12 a 18 měsíců,” řekl Bill Gates před několika dny.
Podle některých zdrojů jsou vakcíny proti COVID-19 dávno hotové a nyní se o místo na slunci přetahují desítky farmaceutických firem z celého světa.


Čtěte též: Rakve bez těl, prázdné nemocnice. Kam znizely oběti COVID-19?Čtěte též: Pět českých lékařů varuje před zkreslováním statistik “umřel na koronavirus”


V České republice sílí hlasy lékařů a odborníků, že krize kolem COVID-19 je vyvolána uměle a že nejde o žádnou epidemii, ale pouze o výklad statistik.

Počet zemřelých na rakovinu převyšuje počet zemřelých “s koronavirem” až šedesátinásobně. Počet údajných obětí koronaviru je v České republice zhruba stejný, jako počet sebevražd (1 200 za rok).


Zdroje: CNN, MidiCityNews, Blog Ondřeje Dostála, Zdravotnický deník


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh