Pražská trojka bizaar: Hřib (Piráti), Novotný (ODS), Číhalová (Milion chvilek). Blízká setkání v říši třetího druhu. Dva obdivovatelé generálů SS, jeden rusofob. VIDEO, které musíte vidět

Extrémistický starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS), krajně levicový primátor Zdeněk Hřib (Piráti), rusofob s týmem přeplacených PR poradců, a protivládní aktivistka Eugénie Číhalová, obdivovatelka nacistického generála Helmutha von Panwitze. Místo setkání Řeporyje, obřadní síň.


Video z řeporyjské obřadní sítě

Tokoví by to mohli být milí lidé! Setkání zorganizovala televize Mall.TV, kde má Pavel Novotný svůj pořad. Citlivějším povahám vstávaly hrůzou vlasy na hlavě.


Prkenný Hřib, drmolící Novotný

Bylo to děsivé. Prkenný Hřib, jehož poradci připomínají co do počtu i co do platu fotbalové družstvo. Jejich hřištěm jsou sociální sítě, na ty sázejí, protože tam chodí naši mladí.


Skoro místopředseda konzervativní ODS. Foto, který Pavel Novotný sám šířil na sociálních sítích.

Drmolící starosta Řeporyjí, který chce přes protesty občanů postavit v obci pomník nacistům. Je na něj podáno asi deset trestních oznámení, protože pár lidem vyhrožoval, že je oběsí, nebo zastřelí. Šance, že bude zvolen i příště, je mizivá. Stihl však již občanům napařit dvojnásobnou daň z nemovitosti.Paní Eugenie Číhalová je členkou Rady vlády České republiky pro národnostní menšiny. Zastupuje zde tu ruskou (!). Ve funkci je od 6. 8. 2019 a dosud nebyla odvolána, což je s podivem. Když zrovna nepomlouvá Rusy, organizuje demonstrace proti prezidentovi a premiérovi a přičinlivě přikládá ruku k dílu při aktivitách Milionu chvilek.

V Řeporyjích byla jen v publiku, ale jistě patřila na pódium. Fotku nacistického generála má prý i na nočním stolku.


Eugenie Číhalová se svým idolem (foto z pořadu České televize Máte slovo)


Primátor Hřib přijel i se svou PR armádou vlakem, jako že je lidový. Dalším vysvětlením by mohlo být i to, že se pod jeho vedením stalo města Praha neprůjezdným, protože buď rozkopané, nebo ucpané. Za to ale zakázal ohňostroj.


Primátor Hřib a luskoun v žertovné koláži. Luskouna slíbil dodat ostrov Tchaj-wan.

Má to za pár?

Na magistrátě do má Hřib nahnuté, tak nabírá nové a nové poradce do PR týmu, brzy budou jezdit vlakem – speciál. Zákulisní jednání probíhají naplno, nová koalice bez Pirátů – a tedy i bez Hřiba, tu bude co by dup.

Zatím Hřib stihl naštvat zemi, ze které k nám jezdilo 600 tisíc turistů ročně (nejvíc) a která již kvůli jeho pomluvám odklání letecké linky. Předběžná škoda: Horší, než povodně, tedy desítky miliard korun.

Tak zas někdy příště – a tentokrát – vlajky s sebou!close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh