Herečka Dagmar Teichmannová (†39) skočila pod vlak metra kvůli omezením COVID-19, říká její kolegyně. Děsivá statistika: Na světě je v roce 2020 více sebevražd, než obětí koronaviru

Herečka Dagmar Teichmannové (†39) neunesla psychický tlak posledních dnů a týdnů a skočila pod vlak metra na pražském Andělu. “Velmi těžce na ni doléhala situace kolem té strašné epidemie,” řekla deníku Arfa.cz její kolegyně. “Podle mě se zabila právě proto.”Metro Anděl po sebevraždě Dagmar Teichmannové. Zdroj: Twitter

“Nebyla na tom psychicky nejlépe ani před karanténou, ale poté, co přišel příkaz nosit roušku a všechny ty různé zákazy… Je to hrůza. Byla hodně senzibilní. Potřebovala se stýkat s lidmi, měla potíže i v osobním životě. Bála se, že ta omezení nikdy neskončí,” vzpomíná její kolegyně, která si nepřála být jmenována.


Dagmar Teichmannová ve filmu Pelíšky (1999), pak hrála v divadle v Malé Boleslavi. Podle našich informací herečka nebyla COVID pozitivní, ani netrpěla žádnou jinou vážnou nemocí.

Čtěte též: Pět českých lékařů varuje před zkreslováním statistik “umřel na koronavirus”


Čtěte: Pozor, je to bouda! Nouzový stav se rušit nebude! Vydržíme ještě rok?


Sebevražd více než COVID-19

Zprávy o sebevraždách kvůli krozi kolem epemie COVID-19 přicházejí z celého světa. Od začátku roku bylo spácháno 340 tisíc sebevražd.

Obětí koronaviru (zemřeli “s koronavirem”) je hlášeno 200 tisíc.

Ano, čtete dobře! Na světě je v roce 2020 o třetinu více sebevražd, než obětí údajné epidemie COVID-19.
Čtěte též: To snad ne! Šokující výsledky první pitev obětí koronaviru. Všichni zemřeli na jinou nemoc!


Také ČR: Více sebevražd než koronaviru

V České republice také přesahuje počet sebevražd počet obětí COVID (zemřeli s koronavirem). V roce 2018 spáchalo v ČR sebevraždu 1352 lidí, to je 112 měsíčně. Za dva měsíce tedy u nás spáchá sebevraždu přibližně 224 lidí. Údaje za loňský a letošní rok ještě nebyly zveřejněny.


Čtěte též: Dnes testování, zítra očkování. Evropská unie se spojuje s Billem Gatesem


Počet obětí COVID (zemřeli s koronavirem) za dva měsíce je u nás k dnešnímu dni 218, přičemž v drtivé většině případů šlo o pacienty jinými vážnými nemocemi a souvislost s COVID je neprůkazná.Není zaznamenán jediný případ, kdy by byl příčinou smrti jen a pouze COVID-19.


Čtěte též: Právník, který do toho hodil Babišovi vidle. Žádná karanténa – žádná vakcinace?


Ministerstvo zdravotnictví zřídilo pro případy psychických potáží v souvislosti s koronavirem novou bezplatnou celostátní informační linku 1212. V případě ohrožení života volejte na linku 155 (zásah záchranné služby).


Zabili se ze strachu

Před třemi dny spáchala sebevraždu 17letá nadějná zpěvačka Beth Palmerová z Manchesteru ve Velké Británii. Také v jejím případě byla příčinou sebevraždy omezující opatření kvůli údajné epidemii koronaviru, především sociální izolace. Neměla žádné zdravotní problémy.

Beth Palmerová (†17). Oběť strachu z koronaviruEmily Owenová (†19). Oběť koronaviru

Sebevraždu spáchala také Emily Owenová ( 19), která pracovala jako servírka v hospodě v britském Norhamu. “Těžce na ni doléhal strachem z dopadu izolace na její psychiku a strach neznáma,“ řekla její matka. Také Emily byla zcela zdravá.

Příběh Emily Owenové čtěte zde


Před pěti dny se oběsil 13letý chlapec v jižní Francii, protože se nedokázal srovnat s omezujícími opatřeními kvůli karanténě. Podle rodičů byla také posedlý strachem, že se nakazí koronavirem.
Ministr Thomas Schaefer, oběť koronaviru

Před několika týdny skočil pod vlak ministr financí německého státu Hesensko Thomas Schaefer, že se jeho stát nedokáže vypořádat s hospodářským spadem epidemie. V Hesensku (Frankfurt) je srdce německého bankovnictví, sídlí zde Deutsche Bank, Commerzbank a Evropská centrální banka.


Sebevraždu spáchalo několik zdravotních sester, které neunesly mediální tlak a tak okolí v souvislosti s krizí kolem COVI-19.


Zdroje: Wordometer,close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh