EXKLUZIVNĚ! Gottova dcera Lucie (32): ROZVOD s kuchařem Honzou (39). Prý už má mladšího. Třináct let manželství, dvě děti. Střídavá péče. Jak to bude s majetkem?

Dcera zpěváka Karla Gotta prodavačka Lucie Kovaříková (32) se rozvádí s kuchařem Honzou Kovaříkem (39). Ona zůstává v bytě v pražských Košířích, který dostala od svého otce. Kuchař Honza si pronajal jiný byt. O děti se starají v rytmu střídavé péče. Exkluzivně v deníku Arfa.czRodina Kovaříkova

Lucie a Honza byli spolu viděni na veřejnosti naposledy na zádušní mši za zesnulého Karla Gotta v katedrále svatého Víta loni v říjnu. Honza by Lucii oporou, vše nasvědčovalo tomu, že pár prožívá ideální manželství.

Rozvod druhé nejstarší Gottovy dcery Lucie vychází časově shodou okolností na dobu, kdy by Karel Gott oslavil 81. narozeniny (14. července). Jako manželé spolu žili manželé Kovaříkovy 13 let, Karel Gott jim byl na svatbě a vedl Lucii k oltáři. Mají dva syny Vojtu (10) a Honzu (8).
Karel Gott na svatbě své dcery

Podoba syna Vojty a mladého Karla Gotta

Střídavá péče, nový vztah

“Zatím se na všem dohodli, Honza se odstěhoval. Oba syny Vojtu i Honzu vychovávají ve střídavé péči, tráví tak s tátou i mámou stejně času, což je skvělé. Předběžně jsou Lucka s Honzou dohodnuti i na rozdělení majetku. Zatím vše nasvědčuje tomu, že by mohlo jít o klidný rozvod,” řekl deníku Arfa zdroj z okolí páru.


Lucie Kovaříková má podle informací z jejího okolí novou známost. Lukáš W. je přibližně o pět let mladší než ona.


Nový parter Lucie, mladý Lukáš

Lucie a Honza nemají podepsanou předmanželskou smlouvu, byť o ní uvažovali. Nakonec však, když vše dobře půjde, nebude ani potřeba.
Otazníky kolem majetku

„Byt, který jsem dostala od táty, je psaný na mě. Ten mi zůstane i v případě rozvodu. Dělení majetku při rozvodu se nevztahuje na majetek, který jeden z partnerů získal díky dědictví. Předmanželská smlouva by tak byla zbytečná. V případě rozvodu bychom si totiž na půl dělili jen majetek, který vznikl v době manželství,“ uvažovala Lucie Kovaříková krátce po svatbě v tobě, kdy byl její otec Karel Gott ještě naživu.


Lucie už nemá žádné nároky plynoucí z dědictví po její otci Karlovi Gottovi. Vše získala Gottova manželka Ivana. Karel Gott jí a její matce koupil byt a všemožně je finančně podporoval.
Velkorysý Karel

Zpěvák Karel Gott prožil s její matkou Ivetou Kolářovou (53) krátkou známost, románek na jednu noc ve vile na Bertramce. Odehrál se v říjnu roku 1986 a o devět měsíců později se narodila Lucie.

Karel Gott s dcerou Lucií (cca 7 let)

Iveta Kolářová. matka Lucie, prodává v butiku (dříve Bílá Labuť)

Gott se o jejím těhotenství dozvěděl až dva měsíce před porodem, tenkrát Iveta pracovala v obchodním domě Bílá Labuť. To už měl Mistr jinou známost. Dlouho nevěřil, že je Lucie jeho dcera, přesvědčily ho až testy otcovství.

K matce své druhé dcery se Mistr zachoval velkoryse. Pořídil jí byt a později jí vypomohl při zařizování obchodu s oblečením.


Taková to byla láska

Honza se s Lucií seznámil před 13 lety na diskotéce v Jílovém u Prahy, kde bydlí jeho maminka s babičkou a kde má Lucie chatu. A právě na jílovské radnici si snoubenci řekli ano.

Vyučený kuchař, který se vařením živí od osmnácti let, netušil, že Lucie dcera Gotta.


“Byla mi sympatická, tak jsme se dali do řeči, tančili a pak jsem ji doprovodil na chatu. A od té doby jsme prakticky pořád spolu. V té době jsem ale vůbec nevěděl, že je dcerou Karla Gotta. To jsem zjistil až po třech měsících, kdy jsem ji viděl s tátou na fotce v novinách,” vzpomíná Honza.


Honza se ještě před svatbou nastěhoval do Lucčina velkého bytu tři plus jedna v Košířích, který dostala jako dárek od táty.

“Pozval jsem Karla Gotta do našeho bytu v Košířích, uvařil jsem dobrou večeři a pak jsem mu řekl, že bych si chtěl Lucii vzít. Nebyl proti. Řekl, že je Lucie už dospělá a že nám přeje hodně štěstí,” vzpomíná Honza.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh