Že vám není hanba! Co je to za zrůdnou hru! “Čísla jsou strašlivá?” Pouze TŘI lidé denně umírají denně “s covid-19!” To je 5 x méně než “s běžnou chřipkou” nebo na sebevraždu. Kvůli tomu trpí naše děti? Kvůli tomu trpíme my?

Zrůdnou hru s námi hrají politici a média. Podle žádných statistik není důvod tvrdit, že tu je epidemie nějaké nemoci. NENÍ ŽÁDNÁ EPIDEMIE! Není žádný důvod na mimořádná opatření, trápení dětí ve školách, zastavování ekonomiky, výjimečný stav a další nechutné zákazy.Veřejnost je zahlcována statistikami, které nijak nesouvisí s podstatou věci. Například: “Počet pozitivně testovaných” – a že se vlastně liší od počtu “nakažených”, pak jsou tu obskurní počty “uzdravených” a podobné nesmysly – například hledání jakýchsi “ohnisek nákazy”.

Jediný relevantní údaj přitom POČET ZEMŘELÝCH. Ostatní je vata, balónky na odlákání pozornosti. Letos zemřelo nejméně lidí za poslední tři roky! Covid-19 se v celkovém počtu úmrtí v Česku projevila méně výrazně než například jarní chřipka či prázdninová vedra v roce 2018. Takže: Pandemie bez obětí? Děláte se srandu?


“Čísla jsou strašlivá” uvedl dnes ministr Hamáček. Ten stojí v čele krizového štábu, který je podle některých názorů přímým viníkem nynější obludné situace kolem pandemie, která neexistuje.


Počet sebevražd v ČR je ročně cca 1500 (v roce 2019 jich bylo 1352). To je cca 4 lidé denně spáchají v ČR sebevraždu.

Počet zemřelých, kteří měli v době smrti onemocnění covid-19 (nebo už ho ani neměli) nepřesáhl od března (kdy začalo mediální šílenství) 500. To je cca 2,5 lidí denně.


Že vám není hanba!


Je to opravdová zrůdnost – a mráz běhá po zádech z toho, že mnoho lidí této lži věří, mnoho lidí se opravdu pod tlakem médií domnívá, že je cosi jako “celosvětová pandemie”, která řádí i u nás v České republice.


loading…

Ve skutečnosti jsme se stali součástí NOVÉ totality, mnohem zrůdnější než všechny, které tu dosud byly. Kontrola jedince je ABSOLUTNÍ. Nemá to v historii srovnání.


Začíná chřipková sezóna. Proto porostou i křivky covid-19, tohoto druhu chřipky. Je to opravdová obludnost.

Dlouhé měsíce se dokonce médiím podařilo vyvolat dojem, že lidé “umírají na koronavirus”. Je to hnusná lež. Nikdo na celém světě nezemřel na koronavirus. Stejně jako nikdo nezemřel na chřipku. Lidé umírají jako jiné roky – a někdy jim k tomu prostě pomůže chřipka (koronavirus), která oslabí jejich organismus.


Že vám není hanba!


Lidé se bojí chodit k lékaři, aby nedostali covid-19. Věří lži, že žijí uprostřed epidemie. Již nyní umřelo na jiné nemoci – zanedbaných kvůli odporné hysterii – více než na covid-19 samotný.

Hlavním viníkem jsou média – u nás především Česká televize. Hned za nimi jdou politici – ti u moci, kteří měli strach říci pravdu, a také ti v opozici, kteří je tlačili konat nesmyslná opatření. Umírali lidé – kvůli nim.

Z hlavní vinicí jsou: Prymula, Hamáček, Maďar.


Že vám není hanba!


Otta z Bergova

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh