Merkelová 2019: Projekt s imigranty selhal. Merkelová 2010: Projekt s imigranty selhal. Politické Déja vu, které navždy zničilo Evropu. Grafy, které jinde nenajdete. Prognóza: Němci budou menšinou ve vlastní zemi ještě v tomto století. Jak to bude u nás?


Politické Déja vu, které navždy zničilo Evropu. Před pár dny přiznala německá kancléřka Angela Merkelová, že experiment se zásunem milionů imigrantů do Evropy skončil totálním krachem.


2010
“Pokusy Německa vytvořit multikulturní společnost naprosto selhaly”, prohlásila německá kancléřka Angela Merkelová dne 17. října 2010 v Postupimi v proslovu k mladým soudruhům.

Konečně jí do došlo, řeklo by se. Jenže.

2019
“Pokusy Německa vytvořit multikulturní společnost naprosto selhaly”, prohlásila německá kancléřka Angela Merkelová dne 19. října 2019 v Postupimi v proslovu k mladým soudruhům.


To není halucinace. To je tvrdá realita.Mezi dvěma identickými výroky německé kancléřky uplynulo takřka na den devět let. Pronesla je dokonce na témže místě – v Postupimi při setkání s mladými konzervativci z CDU. Mezi tím se toho hodně změnilo.

Běhá z toho mráz po zádech.


Tohle nemůže být náhoda. Stejné místo, stejném publikum, stejná věta. Německá kancléřka Merkelová je jako robot, loutka, která udělá, co jí poručí.


Novoroční projev 31. 12. 2015. Markelová s arabskými a anglickými titulky.

Rok 2010: “V Německu, kde žijí čtyři miliony muslimů, se neosvědčila strategie, že když se lidem z různých kulturních prostředí umožní žít vedle sebe, budou se integrovat,” řekla Merkelová. Tehdy mluvila hlavně o Turcích.

O devět let později už víme, že ani v zemi, kde žije 10 milionů muslimů, k žádné integraci nedojde.

Těžko se v tom hledá nějaká logika. Integrace imingrantů selhala, tak jich přijmeme víc.


Kdo vodí Frau Merkel?

Co, nebo kdo přinutil německou kancléřku, aby po “zázračném prozření” v roce 2010 změnila názor? Když v roce 2015 pozvala do Německa Syřany, vyvolala tím nejhorší katastrofu v Evropě od II. světové války.


Na téhle louce se to upeklo? Angela Merkelová a prezident USA Barack Obama na summitu pod Alpami v červnu 2015.

“My to zvládnem,” (Wir schaffen das) zdůraznila Angela Merkelová v novoročním projevu v roce 2015. Tehdy byl její projev poprvé doprovázen arabskými titulky. I nyní víme to, co jsme věděli už tehdy. Nezvládnem.


Je to vlastně ještě horší, než válka. Po válce se vše uklidí a lze začít znova. Invaze imigrantů změnila Evropu navždy.


Budí to silný dojem, že to nebyla Angela Merkelová, kdo se rozhodl z vlastní vůle pozvat masu zástupců jiné kultury do vlastní země a tím ji vystavit obrovskému riziku. Tohle nikdo dobrovolně neudělá.


Země, které se bouří proti diktátorům, nebo státní převraty řízené odjinud?

Příčinu známe, jmenuje se “Arabské jaro”, což byla série barevných revolucí v arabském světě, vyvolaných “mírotvorcem” Barackem Obamou z Demokratické strana USA. Revoluce v arabských zemích začaly v roce 2010, tedy rok po nástupu Obamy do funkce prezidenta.


Co mělo být zpočátku zřejmě jen snahou USA získat kontrolu nad ropou a vytvářením nových odbytišť zbraní pro zbrojařské koncerny, přerostlo v největší imigrantskou krizi moderních dějin a povede k nevratné proměně obyvatelstva Evropy.


Pravdou také je, že USA nepotřebuje silnou, ale naopak slabou Evropu, potácející se v problémech. Hlavním partnerem pro USA je a bude Čína a Rusko.


Tehdejší německý prezident Joachim Gauck při vánočním projevu roku 2015. Poprvé s arabskými titulky.

Ten, kdo řídí Merkelovou je tentýž, kdo stojí za financováním neziskových organizací aby vtoukávaly lidem do hlavu, že být multi-kulti je bezva, že těch imigrantů je vlastně jen hrstka a kdo s námi nesouhlasí je xenofob a rasista.


Děsivá statistika

Podle nových oficiálních údajů se v Německu nechce integrovat 10-15 % imigrantů, nechtějí se naučit německy, tvoří komunity s vlastními pravidly. Ve skutečnosti jich je však zřejmě mnohem víc, než jen 15 %.


Jsou to prosté počty. Na území Německa nyní žije 80 milionů lidí. Předpokládejme, že Němců je 70 milionů a muslimů 10 milionů. Zatímco příští generaci zůstane Němců oněch 70 milionů (či trochu méně), muslimů už bude 30 milionů (či trochu více). Přespříští generaci už to bude 70 ku 90.

Sama kancléřka Merkelová již uvedla, že „V mnoha německých městech jsou ve školách dvě ze tří dětí mladších pěti let z rodin imigrantů.”

Danke, Mutti.

Podle střízlivých odhadů bude v Německu víc muslimů, než Němců nejpozději v roce 2100.


Již nyní se Němci setkávají s fenoménem “Deutschfeindlichkeit”, což je nesnášenlivost a nenávist proti Němcům. Ve školách s vysokým počtem dětí imigrantů dochází k šikaně německých dětí a útokům na učitele. Nejčastější argumenty od nepřizpůsobivých imigrantů jsou: “Je to taky naše země” a “Jste rasisti.”


Co bude s námi?

V České republice je vývoj mnohem plíživější. Události budoucí se odvíjejí od ochoty či neochoty Německa sníst si, co Mutti Merkel navařila. Faktem zůstává, že prvním kandidátem na přesun části imigrantů z Německa jinam je Česká republika.

Již dlouho zaznívají z Německa hlasy, na které jsme byli zvyklí z opačné části Evropy, z Turecka: “Když neuděláte, co chceme, pošleme k vám imigranty!” Nejprve se ozývaly šeptem, ale již jsou čím dál hlasitější.

Zdá se, že tato země svůj osud nemá ve svých rukou.


Nepřehlédněte!

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh