Tohle ne! Matka zabila sebe a dvě děti (†4 a †6) pod popelářským vozem. Smrt ze msty k jejich otci. Mrazivá zpověď dcery, která přežila. Křivé obvinění ze znásilnění – zase! Jen špička ledovce. Je OSPOD fašistická organizace?

Matka za volantem, vytočená do nepříčetnosti. Vzadu ve voze sedí dvě malé děti, sestry (†4 a †6). Na silnici č. 13 nedaleko Liberce matka strhla řízení pod kola protijedoucího popelářského vozu. Ona a jedna dcera jsou na místě mrtvé, další umírá při převozu do nemocnice. Krátce předtím svěřil soud obě děti do péče otce.

Přeživší dcera, která s nimi nejela, je pevně přesvědčena, že šlo o sebevraždu a dvojnásobnou vraždu. Je 25. října 2019.


Mája Hanousková (19) nahrála na facebook mrazivou zpověď, ve které obviňuje matku z hrozného činu. Vychází najevo, že matka dlouhodobě usilovala o likvidaci otce dětí, když ho křivě obvinila z domácího násilí a znásilňování obou dětí. Ty však byly po soudních tahanicích svěřeny do péče otce.


Mrazivá zpověď Máji Hanouskové. Matka vyhrožovala opakovaně, že “to napálí do stromu”.

„Podle mého názoru (matka) neunesla to, když jí přišlo konečné rozhodnutí soudu, že děti jsou svěřeny do péče otce, a on si pro ně tedy může přijet,“ řekla Mája Hanousková v rozhovoru pro deník Expres.

K nehodě tedy došlo v době, kdy si měl otec přijet pro obě děti, které mu soud svěřil do výlučné péče. Všechna obvinění matky se ukázala jako falešná. Matka to neusnesla, přestože měla bezpočet možností se s otcem dohodnout. Brala to jako osudovou prohru. Jako konec světa. Pro všechny tři.


Sestry (4 a 6) které jejich matka zabila v autě, aby se pomstila otci, který je získal do výlučné péče (zdroj: Facebook)

Špička ledovce

Mája vypovídá, že její matka byla psychicky nemocná, že na to dlouhodobě upozorňovali sociálku (OSPOD), ale ta byla nejen nečinná, ale dokonce jednala vždy ve prospěch matky.

Je tu i možnost, že matka netrpěla žádnou poruchu, ale obyčejnou hysterii, vyvolanou bojem o děti a pocitem, že jsou její majetek.


Otec se dvěma dcerami, které jejich matka o pár let později zabila v autě, aby se mu pomstila. (Zdroj: Facebook)

Tento děsivý případ je jen špičkou ledovce. Matky v boji o děti masově zneužívají úřadů, když při rozvodovém řízení beztrestně obviňují otce dětí ze zrůdných činů, jako pohlavní zneužívání dětí. To je další, “vyšší” stupeň udání z domácího násilí.


“Ze své praxe vím, že 95 % žen si svá obvinění vymýšlí,” říká klinický psycholog PhDr. Vladimír Fiedler.


Matka s dcerou po porodu. O čtyři roky později ji zabila v autě, které strhla pod kola popelářského vozu.

Není to tak dlouho, co Českem otřásl děsivý případ, kdy Romana Zienertová (44) zavraždila všechny své děti. Davídka (†8) a Romanku (†2 měsíce) udusila a Elišku (†5) s Lukáškem (†2) ubodala. Pak se pokusila o sebevraždu. Při výslechu vypověděla, že se chtěla pomstít otci dětí, který ji opustil.


Je OSPOD fašistická organizace?

Sociálka (OSPOD) je v drtivé většině případů na straně matek, nehledě na okolnosti, často je jedno, zda jde o narkomanky, prostitutky, nebo psychicky narušené ženy. Vše se odehrává pod praporem “svatého” spojení matka = dítě.


Vrak vozu po tragédii. Tohle nemohl nikdo přežít.

“Na OSPOD se chovají se jako podle nějaké brožury nebo manifestu, jsou jako nějaké fašistky. Vejdete k nim do kanceláře, na stěnách plakáty, zobrazující muže jako násilníky. Jsou milé, přátelské, ale pak vás “zaříznou”. Bojují za matky, ne za děti – ty jsou jim ukradené. Je to jeden velký podvod,” řekl redakci A&F jeden z mnoha tátů, které OSPOD nemilosrdně připravil o právo na výchovu dětí – a děti o právo na oba rodiče.


Je zřejmé, že vyšetřování OSPODu, který přispěl ke smrti obou dětí, uvízne na mrtvém bodě. Zřejmě se ukáže, se nedá prokázat úmysl matky. Pokud se prokáže, půjde o “dílčí selhání jednotlivce dané specifickým charakterem případu.”

Problém je ale v tom, že celý systém je špatně.


Na předpoklad “svaté vazby matka – dítě” jsou nabaleny stovky neziskových organizací, různých odborníků a poraden, které inkasují od státu stovky milionů ročně. Vše je postaveno na pouhém zdání, že se masově odehrává cosi, jako domácí násilí.

Policejní statistiky však nic takového nepotvrzují. Doložených případů domácího násilí (institut vykázání) je v celé České republice asi tisíc ročně, tedy tři denně, včetně rvaček na oslavách, nebo hluku.


Sestry (4 a 6) v autě. Na těchto místech obě zemřely (zdroj: Facebook)

Lež jako zbraň

„V naší sexuologické agendě znepokojivě přibývá případů, kdy se obvinění z pohlavního zneužívání, vznesené s minimem reálných důkazů, stává prostředkem k vyloučení styku obviněného otce s dítětem,“ uvedl na nedávné konferenci v Praze sexuolog Jaroslav Zvěřina.


Ženě, která křivě obviní manžela z pohlavního zneužívání, nehrozí žádný trest. Pokud má smůlu, dostane podmínku. Mezitím – než se vše vyšetří – se však u ní dítě “zvykne”, což je argument k vyloučení křivě obviněného táty z výchovy.


Z dětí vyrostou jiní lidé

Jde o obrovský celospolečenský problém, který se týká 30 tisíc dětí ročně: 29 tisíc z nich je svěřeno do péče matek. Tím jsou děti nejen připraveny o otce – díky výlučně prostředí u matek z nich vyrůstají jiní lidé, než kterými by byli v normální rodině.

Popelářský vůz (ilustrační foto)

Jen pro představu, tato strašlivá proměna se týká přibližně 100 dětí denně, což je pět školních tříd. Důsledky nese již tato a plně padne na další generaci.


Statistiky, kolik žen připraví děti o život ročně kvůli soudním sporům o výchovu neexistují.


Stát totálně selhává ve své podstatě.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh