To je drzost! Angažovaní umělci žalují u premiéra Babiše kvůli České televizi. Je to přitom právě Česká televize, která o Babišovi angažovaně lže. Zde jsou tři nejvíc nechutné příklady útoků proti premiérovi

Desítky tzv. osobností se podepsaly pod otevřený dopis premiérovi Andreji Babišovi (ANO), ve kterém upozorňují na novou situaci v České televizi. Zde se začalo konečně blýskat na lepší časy, když byla odvolána dozorčí rada ČT. To signatářům vadí.

PŘÍPAD Č 1: Tento vstup odvysílala Česká televize v přímém přenosu. Bylo to době, kdy vrcholila pseudokauza Čapí hnízdo. (Kdyby video smazali, tak též ZDE)


Česká televize je přitom jediná veřejnoprávní televize na světě, kterou opakovaně usvědčují ze lži čtyři nevyšší ústavní činitelé: prezident, premiér, předseda parlamentu a předseda senátu.


Propagandistický ráz politického zpravodajství ČT často připomíná Severní Koreu, Bělorusko, nebo dobu před listopadem 89. Jen v poslední době se pokoušela ČT premiérovi “přišít”: Mrtvé kvůli koronaviru, kyanid v řece, střet zájmů (evergreen)…


Ultrafeministka, maoistka a psycho-kněz

Text podepsala řada umělců, vědců, signatářů Charty 77, či bývalých politiků. Za správnost podpisů se zaručili režisér Břetislav Rychlík a režisérka Olga Sommerová, kteří jsou významnými představiteli radikálního liberalismu.Tento politický směr nyní propaguje především krajně levicová Pirátská strana, dříve TOP 09, v posledních prezidentských volbách byl jeho tváří tvárný profesor Drahoš. Ideologicky se hlásí k USA, Evropské unii, LGTB komunitě, hnutí ANTIFA, Black Lives Matter. Částečně se překrývají s maoismem, polpotismem a hnutím Zelené Grety.


loading…

Rada Česká televize odvolala dozorčí komisi minulý týden. Podle místopředsedy rady Pavla Matochy měla vážné výhrady k práci komise jako poradního orgánu rady. Komise pracovala laxně, odmítavě a pasivně a bylo nezbytné ji odvolat.


Česká televize se navíc potácí ve vážných finančních potížích, když dlouhodobě vykazovala za vyvážený rozpočet, který byl ve skutečnosti minus několik miliard. Také tento stav lze vyložit jako nezákonný s trestní sazbou několika let.


loading…

Dopis podepsala řada kontroverzních osobností v čele s ultrafeministickou režisérkou Olgou Sommerovou, dále to je krajně levicová aktivistka Anna Šabatová, nebo kontroverzní kněz Tomáš Halík, považovaný svými odpůrci za podvodníka a agenta StB.


Šíření poplašné zprávy

V otevřeném dopise premiérovi Babišovi autoři zdůrazňují, že Česká televize podle nich obstála v koronavirové krizi. Z tohoto tvrzení mrazí: Je to právě Česká která svými zkreslenými údaji o “počtu nakažených” vyvolala ve společnosti hysterii.


Mnoho televizních diváků, zvláště těch starších, ze strachu vyvolaném masáží České televize nechodilo na kontroly jiných nemocí, protože se bály nákazy. Jsou odkládány důležité operace.


Stále platí, že letos NEZEMŘELO více lidí, než v předchozích letech – a hovořit o pandemii je tedy nejen lživé, ale zřejmě jde o trestný čin šíření poplašné zprávy.


“Chceme zajistit podporu nezávislosti médií veřejné služby,” uzavírají svou výzvu signatáři, kteří dlouhodobě podporovali pravý opak – závislost media veřejné služby na jednom politickém směru.
Před pár dny prohlásil prezident Zeman, že by měl okamžitě odstoupit ředitel České televize Petr Dvořák, který nese plnou odpovědnost za současný finanční i ideologických stav ČT.


Klíčové volby do poslanecké sněmovny budou příští rok na podzim.


Dopis Babišovi ZDE
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh