Poslední orgie Milionu chvilek: Zaručený návod, jak dostat na Letné přes hubu. Transparenty k vytištění ZDE. Když extrémista volá: “Chyťte extrémistu!”

Celé je to jako sázka na jednu kartu, ale ta karta je z úplně jiné hry, než se tady hraje. Happening Milion chvilek se blíží k vyvrcholení. Pak přijde kocovina. Jako na Majdanu?

Tento plakát vytiskni na A3 a běž na Letnou

Už je jasné, že při demonstracích vůbec nejde o Babiše a jeho fondy. To by bylo naivní. Natož že by šlo o prezidenta Zemana, nebo o nějaké ministerstvo. Nezávislou justici sice nemáme, ale nová ministryně Benešová je tam právě proto, aby to napravila.

Proč tedy? Hlavním cílem demonstrací není Babiš Zeman kvůli nějaké morálce nebo ideologii. Jsou jejími cíly proto, že stojí v cestě vrácení majetku sudetským Němcům. Jiný srozumitelný důvod tam není.

Záležitost je o to pikantnější, že ve stejný den jako je demonstrace na Letné si připomínáme 77 let vypálení vesnice Ležáky německými okupanty.

Tento plakát vytiskni na A3 a běž na Letnou

Organizátoři demonstrací že zábavní nadnárodní agentury Milion chvilek jsou těsně napojení na tzv. Pražskou kavárnu, ze které prýští názor tak odlišný, než má zbytek země. Pražská kavárna je semknutá kolem tvrdého jádra TOP 09, reprezentovaným zakladatelem Kalouskem a rakousko – českým knížetem Karlem Schwarzenbergem (Lety u Orlíku).

Ve hře je majetek za několik set miliard korun na území cca čtvrtiny republiky.

Tento plakát vytiskni na A3 a běž na Letnou

Záměru zpochybnit Benešovy dekrety stojí v cestě shodou okolností právě dva výše jmenovaní Zeman a Babiš, kteří vyhráli ve volbách, a jsou považováni za “strážci Benešových dekretů”.

Je možné že by organizátoři neznali skutečný důvod demonstrací? To považujeme za vyloučené. Je možné že ho neznají demonstranté? To považujeme za jisté.

Tento plakát vytiskni na A3 a běž na Letnou

Napráskáno může dostat šiřitel takových názorů, navíc mávající zde uvedenými transparenty, mimo jiné i od matek, které na demostrace jako je ta na Letné berou své děti i v kočárcích a dávají jim do rukou protivládní transparenty. Děsivé.

Tento plakát vytiskni na A3 a běž na Letnou

Bylo by fajn, postavit se tam a zvolat: “Máme toho dost! Sudety patří Německu! A my jim je vrátíme! Zusammen! Náš domov je v srdci Evropy! Ja zum Heim im Herzen Europas!”

Tento plakát vytiskni na A3 a běž na Letnou

A pak třeba doplnit: Temelín patří Americe!” a “Potřebujeme víc zbraní z USA!” “České dálnice patří NATO!” Jsou to významné zájmy USA na dostavbě Temelína, které váznou na Babišovi a Zemanovi, neochotný nákup amerických zbraní na obranu proti neexistujícímu nepříteli (Rusko, Čína) a válka proti čínské firmě Huawei.

Zájem na odvolání Babiše je tedy ze dvou stran: Z Německa a z USA. Tyto dvě síly hledejme zákulisí organizace demonstrací. Po konci Miloše Zemana ve funkci prezidenta (2023) bude vyvinut obrovský tlak na jeho nástupce, který by více vyhovoval jak zájmu Německa, tak USA. Nejvhodnější pro tyto účely se zatím zdá generál Petr Pavel, pokud nebude vadit jeho komunistická minulost, což se uvidí.

Ten posledním o koho tady jde, je ministryně Benešová – ale zas tu máme pěknou hříčku, protože to první, o co tady jde, jsou Benešovy dekrety. Vida.

Tento plakát vytiskni na A3 a běž na Letnou

Nebo je tu ta paní Čaputová, která vypadá jako moderátorka z pořadu České televize pro ženy samoživitelky Sama doma a na Kampě pro ni udělá Pražská kavárna koncert s názvem: “Zuzana není sama doma”. Pěkně se to cyklí, když je třeba.

Je znepokojivé pozorovat s jakou hysterií do toho ti demonstranti jdou, jak pevně jsou přesvědčeni, že je Babiš “křivák”, Zeman “ovar” a že to celé dává smysl. A také, že většinu z nich tvoří ženy (aktivizace žen je klíčový fenomén – a následná aktivizace dětí). Ochota davu nechat se aktivizovat proti legitimnímu výsledku voleb je děsivá (viz Kyjev, Bratislava a teď Praha).

“Ale on je křivák!” Co já to říct? Diskuze například na téma svěřenecký fond nebo základem demokracie jsou volby zde nemá cenu, protože emoce jsou silnější a všechny ženy od “chvilkařů” jsou tak trochu Čaputová.

K prolomení Benešových dekretů stejně už došlo – před pár dny v kauze Walderode (zámek Hrubý Rohozec a 3 miliardy korun kolaborantovi). Německo má navíc na Babiše páku v podobě Agrofert Deutschland.

Je jasné, že Babiš nikdy neodstoupí – Proč taky? Demonstrace Babiše posilují (Praha žije v bublině) a s největší pravděpodobností získá i v dalších volbách opět kolem 30 %. To ho mimochodem řadí mezi nejúspěšnější politiky porevoluční historie. A kdyby odstoupil bude zvolen znova.

Zkrátka, kdo chce zažít na akcích zábavné nadnárodní agentury Milion chvilek s pravdoláskaři trochu vzrušení, ať tam tohle řekne a pro jistotu si s sebou vezme výše uvedené transparenty na vykrývání ran

Mimochodem na Ukrajině (Majdan) to začalo stejně. Roznětkou byla střelba odstřelovačů. Odkud byli není dosud objasněno. Cílem demonstrací bylo odtržení Ukrajiny od Ruska, o což usilovaly Spojené státy. Ty měly na místě desítky poradců.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh